5

Emocje po PSG już trochę opadły, obyśmy tylko dziś nie otrzymali kolejnego ciosu, bo w przypadku przegranej to będzie jeden z najgorszych, jak nie najgorszy tydzień dla mnie, jeśli chodzi o ten sezon(doliczając jeszcze awans Realu z City).

0

@David_Beckham No to Kacperek niech zawija wrotki.

1

@semafor Zła atmosfera, te sprawy :)

0

@Iniesta8i Emocje bez wątpienia są, tego tej lidze nie można odmówić. Tam każdy może przegrać z każdym, bez względu na aktualną formę. Tym co odrzuca jest styl gry, zwykła kopanina, na którą przykro patrzeć.

0

Czuję takie samo zażenowanie, jak czytając kilka lat temu plotki o transferze Moraty do Barcelony.

0

@Popitek12 Moim zdaniem lekarze często przepisują antybiotyk z naprawdę błahych powodów, gdzie nie jest on konieczny. Ale w niektórych przypadkach jak najbardziej jest to wskazane.

0

@Stinger_ Dla mnie już Liga Mistrzów się skończyła w tym sezonie i żadnego meczu nie obejrzę.

0

@Stinger_ A czy ja się zastanawiam komu bym kibicował w tym meczu? Przecież nigdzie tego nie napisałem. Nie trawię obu tych drużyn i kto by tam nie wygrał byłbym zniesmaczony. I na pewno nie tracił bym czasu na oglądanie tego.

0

@Zip Mnie martwi to, że najbardziej prawdopodobnym finałem wydaje się być PSG-Real, a obustronny walkower niestety nie wchodzi w grę.

4

Bayern, musisz wywalić tych farfocli. Dobranoc.

6

Carvajal aż zesztywniał od tego wkręcania go w murawę przez Doku. Chłop już nie może XD

0

Nawet po rożnych widać w czyim polu karnym toczy się gra

0

Arsenal to chyba nigdy nie przejdzie tego Bayernu XD

0

@Rust_Cohle Tylko bardzo małe szanse bym dawał Borussi w takim starciu. Real zazwyczaj nie przegrywa finałów.
Szczerze mówiąc mnie żaden finał, gdzie nie ma Barcy nie grzeje jakoś specjalnie i ostatnim finałem, jaki obejrzałem była porażka Liverpoolu z Realem.

0

@TR3YWAY Dokładnie. Plus jak ja ręcznie umyję, to nie ma żadnych zacieków.

0

@heniusss Druga opcja. Mam nadzieję, że PSG jeszcze przez bardzo długi czas nie powącha pucharu Ligi Mistrzów.

0

@dorkizos Może tak, może nie. Nie róbmy z nich niewiadomo jakich kozaków.

3

@Rust_Cohle Osobiście chciałbym finał Arsenal -Borussia. Przyjemnie by się oglądało w akcji te 2 drużyny i obojętnie, która by wygrała, byłbym zadowolony. Najbardziej nie chciałbym w finale ani PSG, ani Realu, bo nie lubię tych 2 zespołów.

0

@JohnnySilverhand Zdecydowanie odnajduje się na tej pozycji

2

@borys27 Niestety tak naprawdę nie mieliśmy kogo wstawić za Cancelo, ewentualnie Fort, ale kto wie jak by sobie poradził młody w takim meczu.

1

@Arczek2001 Moim zdaniem potrzebujemy zmiany i Flick wydaje się rozsądnym wyborem, przynajmniej na ten moment.

0

@Salchent No na przykład Kimmich, ale jego sprowadzenie wiązałoby się ze sprzedażą jednego z kluczowych piłkarzy prawdopodobnie

0

Który to już sezon, w którym mamy kompromitację w europejskich pucharach. Dalej kocham tą drużynę i jestem z nimi, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie odbijemy się od dna w Europie.

3

Jebany wstyd. Pierdolę już ten sezon. Dla mnie to już koniec tego sezonu. Następny obejrzany mecz to będzie Euro.

5

@Herato Obecnie to chyba Foden. Mam nadzieję, że jednak Wirtz do nas kiedyś trafi.

4

@blakkudium Nigdy nie zrozumiem co oni widzą w tym Olmo. Jak dla mnie to Morata 2.0

3

@Sewren122 Myślę, że PSG będzie jutro groźniejsze niż w Paryżu i będzie to zdecydowanie cięższy mecz dla nas, mimo tego, że gramy u siebie.

0

@Danqoo Ja też parsknąłem śmiechem :D

0

Niesamowite, był w stanie przejść kilkadziesiąt metrów.

0

@michal26 Chyba jak komuś na plecach siedział haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?