mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Emocje po PSG już trochę opadły, obyśmy tylko dziś nie otrzymali kolejnego ciosu, bo w przypadku przegranej to będzie jeden z najgorszych, jak nie najgorszy tydzień dla mnie, jeśli chodzi o ten sezon(doliczając jeszcze awans Realu z City).
0
@David_Beckham No to Kacperek niech zawija wrotki.
1
@semafor Zła atmosfera, te sprawy :)
0
@Iniesta8i Emocje bez wątpienia są, tego tej lidze nie można odmówić. Tam każdy może przegrać z każdym, bez względu na aktualną formę. Tym co odrzuca jest styl gry, zwykła kopanina, na którą przykro patrzeć.
0
Czuję takie samo zażenowanie, jak czytając kilka lat temu plotki o transferze Moraty do Barcelony.
0
@Popitek12 Moim zdaniem lekarze często przepisują antybiotyk z naprawdę błahych powodów, gdzie nie jest on konieczny. Ale w niektórych przypadkach jak najbardziej jest to wskazane.
0
@Stinger_ Dla mnie już Liga Mistrzów się skończyła w tym sezonie i żadnego meczu nie obejrzę.
0
@Stinger_ A czy ja się zastanawiam komu bym kibicował w tym meczu? Przecież nigdzie tego nie napisałem. Nie trawię obu tych drużyn i kto by tam nie wygrał byłbym zniesmaczony. I na pewno nie tracił bym czasu na oglądanie tego.
0
@Zip Mnie martwi to, że najbardziej prawdopodobnym finałem wydaje się być PSG-Real, a obustronny walkower niestety nie wchodzi w grę.
4
Bayern, musisz wywalić tych farfocli. Dobranoc.
6
Carvajal aż zesztywniał od tego wkręcania go w murawę przez Doku. Chłop już nie może XD
0
Nawet po rożnych widać w czyim polu karnym toczy się gra
0
Arsenal to chyba nigdy nie przejdzie tego Bayernu XD
0
@Rust_Cohle Tylko bardzo małe szanse bym dawał Borussi w takim starciu. Real zazwyczaj nie przegrywa finałów.
Szczerze mówiąc mnie żaden finał, gdzie nie ma Barcy nie grzeje jakoś specjalnie i ostatnim finałem, jaki obejrzałem była porażka Liverpoolu z Realem.
0
@TR3YWAY Dokładnie. Plus jak ja ręcznie umyję, to nie ma żadnych zacieków.
0
@heniusss Druga opcja. Mam nadzieję, że PSG jeszcze przez bardzo długi czas nie powącha pucharu Ligi Mistrzów.
0
@dorkizos Może tak, może nie. Nie róbmy z nich niewiadomo jakich kozaków.
3
@Rust_Cohle Osobiście chciałbym finał Arsenal -Borussia. Przyjemnie by się oglądało w akcji te 2 drużyny i obojętnie, która by wygrała, byłbym zadowolony. Najbardziej nie chciałbym w finale ani PSG, ani Realu, bo nie lubię tych 2 zespołów.
0
@JohnnySilverhand Zdecydowanie odnajduje się na tej pozycji
2
@borys27 Niestety tak naprawdę nie mieliśmy kogo wstawić za Cancelo, ewentualnie Fort, ale kto wie jak by sobie poradził młody w takim meczu.
1
@Arczek2001 Moim zdaniem potrzebujemy zmiany i Flick wydaje się rozsądnym wyborem, przynajmniej na ten moment.
0
@Salchent No na przykład Kimmich, ale jego sprowadzenie wiązałoby się ze sprzedażą jednego z kluczowych piłkarzy prawdopodobnie
0
Który to już sezon, w którym mamy kompromitację w europejskich pucharach. Dalej kocham tą drużynę i jestem z nimi, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie odbijemy się od dna w Europie.
3
Jebany wstyd. Pierdolę już ten sezon. Dla mnie to już koniec tego sezonu. Następny obejrzany mecz to będzie Euro.
5
@Herato Obecnie to chyba Foden. Mam nadzieję, że jednak Wirtz do nas kiedyś trafi.
4
@blakkudium Nigdy nie zrozumiem co oni widzą w tym Olmo. Jak dla mnie to Morata 2.0
3
@Sewren122 Myślę, że PSG będzie jutro groźniejsze niż w Paryżu i będzie to zdecydowanie cięższy mecz dla nas, mimo tego, że gramy u siebie.
0
@Danqoo Ja też parsknąłem śmiechem :D
0
Niesamowite, był w stanie przejść kilkadziesiąt metrów.
0
@michal26 Chyba jak komuś na plecach siedział haha