0

@michaleu Ale trzyma w niepewności, wow. A tak naprawdę od dawna wiadomo gdzie będzie grał.

5

Przynajmniej niech nie będzie pierwszym kapitanem, bo to jest śmieszne.

1

@Kalipso Lepszy Salamon niż elektryczny Bednarek

0

@TR3YWAY Szczerze mówiąc nigdy nie miałem styczności z tymi Cheetosami, nawet ich nie widziałem.

3

Was też tak wkurza Deco z samej gęby? Podobnie jak z Tebasem u mnie :D

1

No i na sferze marzeń się skończy.

1

@Arden W ogóle jaka przepaść między najlepszą dwójką, a resztą.

2

@Kalipso Wielki Bayern, a Barcelonę to najlepiej zgnoić. A tak naprawdę oni nie zagrali lepszego sezonu od Barcelony, może nawet gorszy.

5

@TR3YWAY Sadzanie Gundo na ławce, to jak posiadanie koparki, ale kopanie cały czas szpadlem :D

1

@Kidd Trzymaj się stary, to niesamowity ból stracić kogoś bardzo bliskiego.

5

@kamiVeB Moim zdaniem to nie ta skala talentu.

2

@FcPortoFan1999 Mnie najbardziej rozczarowało mistrzostwo Realu :)

0

Zaraz Laporta zmieni zdanie i Xavi jednak zostanie

2

@Adx555 Nie, pewnie jutro będzie.

0

Ciekawe czemu Roque nie napisał nic na pożegnanie Xaviemu :)

1

@MichalZZZ Vistula

1

@kaamil1910 A obu najlepiej jakby nie było w następnym sezonie

2

@Kapitan hawk Na 100% jest to Kuba Błaszczykowski

1

@NeroTFP1 Było złote pokolenie, a teraz to jakby wyjąć młodziaków z Barcy, to mizernie wygląda kadra Hiszpanii.

0

@ranger3120 Kojarzę typa, bo moja znajoma działa u niego w tym MLM. Dosyć wysoki abonament trzeba płacić co miesiąc, żeby tam być, a zarabia się na pozyskiwaniu nowych ludzi i tradingu, który jak dla mnie jest po prostu hazardem. Praca na pewno nie dla każdego, ja bym siebie tam nie widział.

3

To, że mistrz Polski ma niecałe 53% zwycięstw to jest jakiś żart. Ta liga to parodia.

0

https://fb.watch/sgb4-5jOXH/
Parsknąłem śmiechem :D

0

Flick jeszcze nie jest trenerem Barcelony, ale określenie Flicki-taka już mi się podoba haha.

0

@626 Twarzą jest Grzesiu Krychowiak, on pierwszy tam poszedł.

3

@takisobiektos Dokładnie, ale zarząd tego klubu to partacze i nawet nie chce mi się na nich patrzeć już.

0

Ale my będziemy się nudzić, jak ktoś kompetentny obejmie władzę w tym klubie i skończy się ten cyrk, który jest obecnie.

1

@DonAndrzejos Pewnie się o tym dowiemy po ostatniej kolejce ligowej.

0

@Trojanek23 Zgadzam się z tym, że Xavi powinien odejść. Zresztą ogłosił, że tak będzie. Najgorsze jest tutaj zachowanie zarządu, że namawiali Xaviego do zmiany decyzji, a jak ostatecznie ją zmienił, to chcą go zwolnić. Nie rozumiem po co to było, jeden wielki cyrk.

0

@JimMorrisonFCB W większości to za przeproszeniem, z gówna :D

1

Genialny bramkarz na wiele lat za tak niską kwotę, świetny transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?