mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu Ale trzyma w niepewności, wow. A tak naprawdę od dawna wiadomo gdzie będzie grał.
5
Przynajmniej niech nie będzie pierwszym kapitanem, bo to jest śmieszne.
1
@Kalipso Lepszy Salamon niż elektryczny Bednarek
0
@TR3YWAY Szczerze mówiąc nigdy nie miałem styczności z tymi Cheetosami, nawet ich nie widziałem.
3
Was też tak wkurza Deco z samej gęby? Podobnie jak z Tebasem u mnie :D
1
No i na sferze marzeń się skończy.
1
@Arden W ogóle jaka przepaść między najlepszą dwójką, a resztą.
2
@Kalipso Wielki Bayern, a Barcelonę to najlepiej zgnoić. A tak naprawdę oni nie zagrali lepszego sezonu od Barcelony, może nawet gorszy.
5
@TR3YWAY Sadzanie Gundo na ławce, to jak posiadanie koparki, ale kopanie cały czas szpadlem :D
1
@Kidd Trzymaj się stary, to niesamowity ból stracić kogoś bardzo bliskiego.
5
@kamiVeB Moim zdaniem to nie ta skala talentu.
2
@FcPortoFan1999 Mnie najbardziej rozczarowało mistrzostwo Realu :)
0
Zaraz Laporta zmieni zdanie i Xavi jednak zostanie
2
@Adx555 Nie, pewnie jutro będzie.
0
Ciekawe czemu Roque nie napisał nic na pożegnanie Xaviemu :)
1
@MichalZZZ Vistula
1
@kaamil1910 A obu najlepiej jakby nie było w następnym sezonie
2
@Kapitan hawk Na 100% jest to Kuba Błaszczykowski
1
@NeroTFP1 Było złote pokolenie, a teraz to jakby wyjąć młodziaków z Barcy, to mizernie wygląda kadra Hiszpanii.
0
@ranger3120 Kojarzę typa, bo moja znajoma działa u niego w tym MLM. Dosyć wysoki abonament trzeba płacić co miesiąc, żeby tam być, a zarabia się na pozyskiwaniu nowych ludzi i tradingu, który jak dla mnie jest po prostu hazardem. Praca na pewno nie dla każdego, ja bym siebie tam nie widział.
3
To, że mistrz Polski ma niecałe 53% zwycięstw to jest jakiś żart. Ta liga to parodia.
0
https://fb.watch/sgb4-5jOXH/
Parsknąłem śmiechem :D
0
Flick jeszcze nie jest trenerem Barcelony, ale określenie Flicki-taka już mi się podoba haha.
0
@626 Twarzą jest Grzesiu Krychowiak, on pierwszy tam poszedł.
3
@takisobiektos Dokładnie, ale zarząd tego klubu to partacze i nawet nie chce mi się na nich patrzeć już.
0
Ale my będziemy się nudzić, jak ktoś kompetentny obejmie władzę w tym klubie i skończy się ten cyrk, który jest obecnie.
1
@DonAndrzejos Pewnie się o tym dowiemy po ostatniej kolejce ligowej.
0
@Trojanek23 Zgadzam się z tym, że Xavi powinien odejść. Zresztą ogłosił, że tak będzie. Najgorsze jest tutaj zachowanie zarządu, że namawiali Xaviego do zmiany decyzji, a jak ostatecznie ją zmienił, to chcą go zwolnić. Nie rozumiem po co to było, jeden wielki cyrk.
0
@JimMorrisonFCB W większości to za przeproszeniem, z gówna :D
1
Genialny bramkarz na wiele lat za tak niską kwotę, świetny transfer.