1

2

@KamQiX Ja podobnie, też pierwszy mecz oglądam

7

Po tym jak odszedł z Tottenhamu jego kariera to równia pochyła.

1

@bartekvisca Myślę że duża część skoczków jest dość niska

2

@zodiak_10 Mają godnych zastępców na jego miejsce(oczywiście nie chodzi o Niemca).

2

@Ojciec5tkidzieci Ale by to był absurd, wiadomo co by mnie strzeliło jakbym miał jechać 30 km/h po mieście.

0

To, że Kroos kończy karierę, to dla mnie dobra wiadomość, jeden klasowy piłkarz Realu mniej, z całym szacunkiem.

0

@jacobFCB Oj nie nie. Takiej wizji futbolu to my nie potrzebujemy, a przynajmniej ja. Nienawidzę defensywnie grających drużyn.

0

@FcPortoFan1999 Czyli namawiasz mnie na wyrzucenie 2 godzin swojego życia do kosza? :D

1

@mekston Ale walka, niesamowici zawodnicy. A tak serio, to jak się spojrzy jak kiedyś się prezentowała klasyfikacja strzelców tej ligi przez lata, to się smutno robi.

1

@MesQueUnClub96 Spadkowicze znani, w górze tabeli nic się nie zmieni, o puchary nikt nie walczy już. Pełna zgoda.

1

@mmaciass Sama klasyfikacji Pichichi pokazuje, że La Liga poszła w złą stronę

1

Po komentarzach widzę, że dużo straciłem nie oglądając tego meczu.

3

@Mixtape Kolejnych kompromitacji

2

@norbi77 Myślę, że nikt obiektywny ze świata futbolu nie miałby z tym problemu. Lewy był wtedy bez konkurencji.

6

@siara10 Bardzo dobrze, bo co? Bo dupa będzie szczypać z zazdrości, że inny Polak osiągnął w czymś sukces? Szkoda mi takich ludzi jak ty.

0

@Kidd Tottenham sam mistrzostwa nie zdobędzie, to chociaż przyczyni się pośrednio do tego, żeby zdobyło je City lub Arsenal.

1

@jacobFCB Na sam widok tych paskudztw się zbiera na wymioty.

2

Wczoraj na kanale Mafiasolec Games na YT chłopaki robili live, który trwał jakieś 6 godzin i zebrali ponad 31 tys. zł z donejtów. Niesamowity wynik jak na to, że robią dość niszowy kontent polegający na grze w Farming Simulator, czy inne gry.

0

@matirix20 Na Filaman.cc masz wszystkie

1

@P33ck Ja osobiście uwielbiam jeszcze odcinek ,, Pała, czyli dwója " o tym, jak do Paździocha przyjeżdża jego kuzynka i daje korepetycje Waldusiowi :D

0

@mordini123 No ja bym nie chciał, uciążliwe by to było.

0

@Arden Mi przypomina stereotypowego przegrywa bez znajomych.

4

@Kamiloza91 A mnie będzie boleć jak Real wygra. Dlatego nie obejrzę tego finału, nie chcę się denerwować.

1

No to Kane kolejny sezon bez trofeum, niesamowite to jest.

0

Te szuje zawsze się prześlizną. Borussia nie ma z nimi szans niestety

1

Boże jakie Jaśki komentują na tym Polsacie. Nie da się ich słuchać.

1

Jak już i tak zostaje ten Xavi, to z chęcią zobaczyłbym Marqueza w roli jego asystenta, może wyglądałoby to chociaż trochę lepiej.

2

@RosjaninBut Dopóki nie przejmie władzy w jakimś państwie, to jest okej haha

4

@Culer9002 Zdecydowanie Xabi Alonso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?