mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PrzyszlyPrezydent W 95
2
@KamQiX Ja podobnie, też pierwszy mecz oglądam
7
Po tym jak odszedł z Tottenhamu jego kariera to równia pochyła.
1
@bartekvisca Myślę że duża część skoczków jest dość niska
2
@zodiak_10 Mają godnych zastępców na jego miejsce(oczywiście nie chodzi o Niemca).
2
@Ojciec5tkidzieci Ale by to był absurd, wiadomo co by mnie strzeliło jakbym miał jechać 30 km/h po mieście.
0
To, że Kroos kończy karierę, to dla mnie dobra wiadomość, jeden klasowy piłkarz Realu mniej, z całym szacunkiem.
0
@jacobFCB Oj nie nie. Takiej wizji futbolu to my nie potrzebujemy, a przynajmniej ja. Nienawidzę defensywnie grających drużyn.
0
@FcPortoFan1999 Czyli namawiasz mnie na wyrzucenie 2 godzin swojego życia do kosza? :D
1
@mekston Ale walka, niesamowici zawodnicy. A tak serio, to jak się spojrzy jak kiedyś się prezentowała klasyfikacja strzelców tej ligi przez lata, to się smutno robi.
1
@MesQueUnClub96 Spadkowicze znani, w górze tabeli nic się nie zmieni, o puchary nikt nie walczy już. Pełna zgoda.
1
@mmaciass Sama klasyfikacji Pichichi pokazuje, że La Liga poszła w złą stronę
1
Po komentarzach widzę, że dużo straciłem nie oglądając tego meczu.
3
@Mixtape Kolejnych kompromitacji
2
@norbi77 Myślę, że nikt obiektywny ze świata futbolu nie miałby z tym problemu. Lewy był wtedy bez konkurencji.
6
@siara10 Bardzo dobrze, bo co? Bo dupa będzie szczypać z zazdrości, że inny Polak osiągnął w czymś sukces? Szkoda mi takich ludzi jak ty.
0
@Kidd Tottenham sam mistrzostwa nie zdobędzie, to chociaż przyczyni się pośrednio do tego, żeby zdobyło je City lub Arsenal.
1
@jacobFCB Na sam widok tych paskudztw się zbiera na wymioty.
2
Wczoraj na kanale Mafiasolec Games na YT chłopaki robili live, który trwał jakieś 6 godzin i zebrali ponad 31 tys. zł z donejtów. Niesamowity wynik jak na to, że robią dość niszowy kontent polegający na grze w Farming Simulator, czy inne gry.
0
@matirix20 Na Filaman.cc masz wszystkie
1
@P33ck Ja osobiście uwielbiam jeszcze odcinek ,, Pała, czyli dwója " o tym, jak do Paździocha przyjeżdża jego kuzynka i daje korepetycje Waldusiowi :D
0
@mordini123 No ja bym nie chciał, uciążliwe by to było.
0
@Arden Mi przypomina stereotypowego przegrywa bez znajomych.
4
@Kamiloza91 A mnie będzie boleć jak Real wygra. Dlatego nie obejrzę tego finału, nie chcę się denerwować.
1
No to Kane kolejny sezon bez trofeum, niesamowite to jest.
0
Te szuje zawsze się prześlizną. Borussia nie ma z nimi szans niestety
1
Boże jakie Jaśki komentują na tym Polsacie. Nie da się ich słuchać.
1
Jak już i tak zostaje ten Xavi, to z chęcią zobaczyłbym Marqueza w roli jego asystenta, może wyglądałoby to chociaż trochę lepiej.
2
@RosjaninBut Dopóki nie przejmie władzy w jakimś państwie, to jest okej haha
4
@Culer9002 Zdecydowanie Xabi Alonso.