mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Na początku mi bardzo imponował swoją grą, a teraz mam wrażenie, że się robi z niego taki drugi Puig.
0
@mientusek1407 Nie no bez przesady.
0
Pfff... kibiców, pewnie ich opłacają, żeby nimi byli.
2
@patrix211 W to ci nie uwierzę, że jako kibic Barcy lubisz te szuje Viniego i Carvajala :D
0
Jakich piłkarzy z Realu lubicie najbardziej? Ja bardzo szanuję Modricia, Kroosa i Bellinghama. Oprócz tego, że są świetnymi piłkarzami, to zachowują klasę na boisku i poza nim.
0
@Roxi Ciężko ocenić, bo nie oglądam żadnej z tych lig. Nie wywołują one żadnych emocji u mnie.
1
No jakby go ktoś kupił za te 10 mln, to by zrobił deal życia.
0
@FcPortoFan1999 Niesamowite emocje by przyniósł taki finał. Wygrana by smakowała podwójnie, ale potencjalna porażka by była baardzo gorzka.
1
@FcPortoFan1999 Prędzej, czy później myślę, że dojdzie do takiego finału. Tylko ciekawe kiedy :D
0
@Emhyr A no fakt, dopiero jak to napisałeś, to sobie przypomniałem skąd go kojarzę. Słynny ,,gruby z Atletico ".
0
@Emhyr To nieźle. Ja bym po pijaku nawet czegoś takiego nie napisał haha
6
@Monegros Ja bym się tak spocił ze strachu, że pewnie bym się ześlizgnął stamtąd haha
0
@Emhyr A co on powiedział? Bo mi to jakoś umknęło.
0
@TR3YWAY I bardzo dobrze.
0
Powiem szczerze, że umknęło mi to jakoś, że Verratti gra obecnie w takiej egzotycznej lidze. Zerknąłem sobie z ciekawości gdzie gra obecnie i się zdziwiłem, gość będzie miał 32 lata w tym roku, więc dziadem nie jest, a już można powiedzieć, że na emeryturze jest.
0
@FCB_dimiC Myślę, że bez problemu.
0
@HighestInTheRoom Z Atletico idealna okazja, żeby się odegrać za porażki z nimi w LM
4
@VamosVamos No tak, dlatego wygraliśmy na wyjeździe z PSG 2-3 XD
0
Raphinha bardzo aktywny, dobrze wygląda w tym meczu. To co mnie martwi, to niepewność Cancelo.
0
Za każdym razem słuchając komentarza na Polsacie mam wrażenie, jakby wzięli oni losowych ludzi z ulicy do komentowania meczu.
1
Podoba mi się ta oprawa przed meczem i ta muzyka, robi klimat.
0
Ale się zdziwiłem jak zerknąłem teraz na wynik.
0
@tbas Ale Łunin szmaciaka puścił, pięknie :D
0
@Popitek12 Nie.
0
@RoberDzik Moje wspomnienia z rywalizacji z tym zespołem zaczynają się w sezonie 12/13, gdzie tak naprawdę o włos udało nam się wygrać tą rywalizację z nimi. Ale najbardziej zapadł mi w pamięć nasz dwumecz z nimi w sezonie 14/15, gdzie Barcelona się po nich przejechała i nie pozostawiła złudzeń, kto powinien grać dalej. Jakbym miał wyróżnić bramki, to na pewno gol Neymara po kapitalnym rajdzie i asyście Iniesty oraz siatka na Luizie i strzał ,,po oknie " Luisa Suareza. Nie sposób też wspomnieć o jednym z najlepszych momentów kibicowskich w moim życiu, czyli remontadzie 6-1 na Camp Nou, gdzie po golu Roberto skakałem i krzyczałem jak szalony, a później leżałem na łóżku i nie dowierzałem co się właśnie wydarzyło. Podsumowując, mam dużo więcej pozytywnych wspomnień niż negatywnych z rywalizacji z nimi i mam nadzieję, że dołożę kolejne po dwumeczu w ćwierćfinale LM w tym sezonie.
0
@abram3k Jesteśmy przyzwyczajeni już do takich sędziów, w Hiszpanii nie lepiej mamy.
0
Pomylili nas debile z Realem.
0
@tristan87 Ja codziennie ze skrzynki na listy wyrzucam po 2 ulotki.
1
To może być dla niego naprawdę ciekawy kierunek.
2
@TR3YWAY Deszcz akurat potrzebny, żeby móc cieszyć się tą zielenią w najbliższym czasie.