3

Spoko, jeśli 60 milionów to jest połowa ostatecznej kwoty za transfer.

2

Połowa lutego a można sobie w bluzie na spacer wyjść, to jest coś niesamowitego

2

@MesQueUnClub96 Ja bym go widział w miejsce Kounde, ale raczej cena będzie za wysoka.

0

@rk Z tym się akurat nie zgodzę

0

Nie straci, bo to ON. Bardzo solidny argument.

2

@Serducho I dlatego dostajemy od nich na łeb co mecz w ostatnich miesiącach? XD Moim zdaniem niestety Real obecnie jest półkę wyżej niż my.

1

@Encore Nigdy nie zrozumiem fenomenu opuszczania tak nisko spodni

1

@Popitek12 Messi według mnie. O Pele, czy Maradonie się nie wypowiem, bo nigdy nie obejrzałem ich w akcji.

0

Nigdy w życiu nie chcę go tutaj, wystarczy, że teraz oczy krwawią jak się ogląda Barcelonę.

0

@Michu94 Cały wywiad jest również na głównej :)

2

@Arden Zrobił karierę (i to nie jakąś wielką)głównie przez to, że jest synem Romana Koseckiego, a ego to mu wywaliło jakby był na poziomie naszego Roberta co najmniej.

10

@MESSIah16 I rozumiem, że finansowe fair play w przypadku ligi arabskiej to nie obowiązuje. To jest chore, bo te kluby nie są w stanie wygenerować takich przychodów, żeby robić takie transfery. Kasa jest tam pompowana z kieszeni szejków. Oby ten cały projekt upadł jak w przypadku ligi chińskiej.

1

Moim zdaniem miał naprawdę dużo czasu, żeby pokazać swoją wartość i poza kilkoma przebłyskami nie pokazał za wiele. 70 milionów to bardzo interesująca oferta za niego.

2

@Kamiloza91 Ogólnie mam wrażenie, że większość osób związanych w jakiś sposób z Realem jest odklejona, żeby nie powiedzieć głupia.

40

Klub, który jest najbardziej faworyzowany przez sędziów w ostatnich latach szczeka najbardziej na decyzje sędziowskie.

0

@Marcelinho99 Mi też niestety pachnie ich zwycięstwem. Dodatkowo pewnie klasycznie będzie to zwycięski gol w okolicach 98 minuty.

1

Jakie to jest kółko wzajemnej adoracji

1

Że takie rzeczy nie mogą być sprawdzane na VAR to jest hit

3

Sędziowie w Hiszpanii to gówno

0

@aspr1me Ale to już się nudne robi. Hehehe, Anka go zdradza z Hiszpanami, hehehe

0

@Enerio No tak nie bardzo, bo Roque by musiał grać na skrzydle

0

Mam ochotę wyłączyć już po pierwszym kwadransie

0

@AFA Według mnie Liverpool mocno się zepnie, żeby godnie pożegnać Kloppa i zgarnie mistrza. A Top 4 tak widzę:
1.Liverpool
2.City
3.Arsenal
4.Tottenham

3

@marcin62 To już coraz bliżej oswojenia :D Oby tak dalej

2

Flicka i Kimmicha bardzo chętnie bym u nas zobaczył

5

@Popitek12 Tak, bo robią dużo dobrego

1

Jutro kolejna część ,,Dziadów" u Footrolla. Zaskakująco szybko XD

0

@MessiForeverTheBest A gdzie tu są dociągnięcia? XD

1

Barcelona jest takim impotentem ofensywnym, że to jest przykre

1

Zabierz ktoś tego Romeu, bo ja już patrzeć na niego nie mogę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?