mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Spoko, jeśli 60 milionów to jest połowa ostatecznej kwoty za transfer.
2
Połowa lutego a można sobie w bluzie na spacer wyjść, to jest coś niesamowitego
2
@MesQueUnClub96 Ja bym go widział w miejsce Kounde, ale raczej cena będzie za wysoka.
0
@rk Z tym się akurat nie zgodzę
0
Nie straci, bo to ON. Bardzo solidny argument.
2
@Serducho I dlatego dostajemy od nich na łeb co mecz w ostatnich miesiącach? XD Moim zdaniem niestety Real obecnie jest półkę wyżej niż my.
1
@Encore Nigdy nie zrozumiem fenomenu opuszczania tak nisko spodni
1
@Popitek12 Messi według mnie. O Pele, czy Maradonie się nie wypowiem, bo nigdy nie obejrzałem ich w akcji.
0
Nigdy w życiu nie chcę go tutaj, wystarczy, że teraz oczy krwawią jak się ogląda Barcelonę.
0
@Michu94 Cały wywiad jest również na głównej :)
2
@Arden Zrobił karierę (i to nie jakąś wielką)głównie przez to, że jest synem Romana Koseckiego, a ego to mu wywaliło jakby był na poziomie naszego Roberta co najmniej.
10
@MESSIah16 I rozumiem, że finansowe fair play w przypadku ligi arabskiej to nie obowiązuje. To jest chore, bo te kluby nie są w stanie wygenerować takich przychodów, żeby robić takie transfery. Kasa jest tam pompowana z kieszeni szejków. Oby ten cały projekt upadł jak w przypadku ligi chińskiej.
1
Moim zdaniem miał naprawdę dużo czasu, żeby pokazać swoją wartość i poza kilkoma przebłyskami nie pokazał za wiele. 70 milionów to bardzo interesująca oferta za niego.
2
@Kamiloza91 Ogólnie mam wrażenie, że większość osób związanych w jakiś sposób z Realem jest odklejona, żeby nie powiedzieć głupia.
40
Klub, który jest najbardziej faworyzowany przez sędziów w ostatnich latach szczeka najbardziej na decyzje sędziowskie.
0
@Marcelinho99 Mi też niestety pachnie ich zwycięstwem. Dodatkowo pewnie klasycznie będzie to zwycięski gol w okolicach 98 minuty.
1
Jakie to jest kółko wzajemnej adoracji
1
Że takie rzeczy nie mogą być sprawdzane na VAR to jest hit
3
Sędziowie w Hiszpanii to gówno
0
@aspr1me Ale to już się nudne robi. Hehehe, Anka go zdradza z Hiszpanami, hehehe
0
@Enerio No tak nie bardzo, bo Roque by musiał grać na skrzydle
0
Mam ochotę wyłączyć już po pierwszym kwadransie
0
@AFA Według mnie Liverpool mocno się zepnie, żeby godnie pożegnać Kloppa i zgarnie mistrza. A Top 4 tak widzę:
1.Liverpool
2.City
3.Arsenal
4.Tottenham
3
@marcin62 To już coraz bliżej oswojenia :D Oby tak dalej
2
Flicka i Kimmicha bardzo chętnie bym u nas zobaczył
5
@Popitek12 Tak, bo robią dużo dobrego
1
Jutro kolejna część ,,Dziadów" u Footrolla. Zaskakująco szybko XD
0
@MessiForeverTheBest A gdzie tu są dociągnięcia? XD
1
Barcelona jest takim impotentem ofensywnym, że to jest przykre
1
Zabierz ktoś tego Romeu, bo ja już patrzeć na niego nie mogę