mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Jeśli nie zaczniesz doceniać tego co masz, to nigdy szczęśliwy nie będziesz.
1
@LionelM95 Też tak pijam :D
0
@4drian0 Wiesz, to jest Kolumbijczyk, był przyzwyczajony jednak do dużo wyższych temperatur
32
Żeby tylko nie był takim tygrysem jak Ferran rekinem
1
@gumaz Ja bym nie chciał płacić za nie swoje geny.
2
@MesQueUnClub96 Na pewno użalanie się nad sobą to jest najgorsza rzecz jaką możesz zrobić. Będziesz skutecznie odpychał tym ludzi. Radą ode mnie jest to, żebyś wziął pełną odpowiedzialność za to jak wygląda twoje życie, bo to gdzie jesteś teraz i gdzie będziesz w przyszłości zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Wyobraź sobie wersję siebie, którą chcesz być i dąż do tego, żeby się taką osobą stać, rób codziennie coś w kierunku tej wizji. Uwierz, że ty też możesz, powodzenia :D
1
@smiatuniu Gratulacje!
4
Nawzajem mordeczki!
0
Już wystarczy nam jeden Oriol
2
@Dieselzor W szkole pewnie nie miał łatwo z tym nazwiskiem
7
Smutne życie musi mieć ten Fajdek skoro tak boli go tego typu plebiscyt
5
@hayek POV: Simeone ustalający kadrę na kolejny mecz
0
@esem91 Dokładnie, jeszcze dużo czasu i forma poszczególnych drużyn i ich pozycja mogą się zmienić diametralnie.
0
@Rhaan No my sobie też za bardzo nie radzimy w tym sezonie ligowym
1
@tristan87 Oj tam, pomyśl co czują fani United
0
@Tomala15 Pozostaje ci tylko współczuć
1
Na którym? XD Tych zakrętów to już trochę się uzbierało przez te 2 lata.
2
Ile można słuchać cały czas wypowiedzi typu: ,, zespół jest w budowie " , ,,musimy być samokrytyczni", ,,musimy się poprawić ", ,, patrzymy optymistycznie w przyszłość" i nie widzieć przełożenia tych słów w praktyce. Ja już nie mam żadnej mobilizacji, żeby obejrzeć mecz Barcelony, a kiedyś oglądałem każdy mecz.
0
@LM10GOAT 223 miliony i jest ich
1
@Mario96w Chodzi mi tutaj o ludzi, którzy dzień w dzień się tym emocjonują i tylko ciśnienie im rośnie.
0
@Gall Interesuję się tym jakiś miesiąc przed wyborami, co 4 lata. Tyle mi wystarczy, po co emocjonować się tymi politycznymi przepychankami, na które po wyborach nie mamy wpływu?
0
@Mario96w No dobrze, a jaki masz wpływ na to, co będą robić ci politycy przez najbliższe 4 lata? Ja uważam, że najlepiej po prostu skupić się na zapewnieniu sobie i swoim najbliższym zajebistego życia bez względu na to, kto będzie przy korycie.
0
Ilu tu mamy fanów polityki. Współczuję zainteresowań.
0
Barcelona totalnie bez pomysłu jak na razie, Girona dużo pewniej wygląda.
0
@Matix90 *nasz styl bywa atrakcyjny, należy to podkreślić
0
@SeWo77 Ja totalnie nie czerpię już przyjemności z oglądania skoków od jakichś 2 lat, kiedyś oglądałem prawie każdy konkurs, teraz żadnego.
0
No i całe szczęście
0
@WisniaKala To ja też poproszę :D
8
Nie dość, że sędziowie w Hiszpanii tak beznadziejnie wykonują swoją pracę i czują się bezkarni, to jeszcze nie można nawet nic powiedzieć na nich po meczu, to jest cyrk.
5
@fart Niech mi ktoś wskaże drugiego takiego komentatora, który komentuje z taką pasją i zaangażowaniem.