mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 On cały czas wygląda jakby miał 16 lat, mentalnie to chyba jeszcze mniej
0
@FcPortoFan1999 Tego właśnie sobie życzmy w tym meczu, a jak będzie, zobaczymy.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe przez ile minut haha
1
@karol130197 Młodego tylko
1
Obrono, wytrzymaj dziś chociaż 30 minut
0
@PaPo No to chyba nigdy sportu nie uprawiałeś. Dla sportowca długa kontuzja to duże obciążenie psychiczne. Przez długie miesiące nie możesz robić tego, co sprawia ci przyjemność i czujesz niepewność, czy po kontuzji wrócisz do optymalnej formy. Myślę, że żadnemu zdrowo myślącemu człowiekowi by takie coś nie pasowało, chyba że chodziłoby o L4 w pracy, której nienawidzisz.
0
@MarianoItalianoVero To ja już bym wolał się wyręczać do końca życia XD
0
@esem91 U mnie już tego nie ma
0
@Michael24 Piękne haha. Wielki klub też może być mały, Real to idealny przykład.
0
@MESSIah16 Real jest mały w innym znaczeniu :D
0
@hayek Bo nie jesteśmy obrzydliwym klubem. Całe szczęście, że tego nie robimy.
0
Oczywiście wybrał sobie dobrą perspektywę, mógł tą z przodu wstawić
1
@Matheu12 I oczywiście jak na ich korzyść idą decyzje, to wszystko jest okej i nie ma tematu. Obok PSG jest to klub, do którego nie mam za grosz szacunku.
3
@LaLigaPD Ale co innego przegrać po uczciwej walce, a co innego po takim cyrku sędziego
1
@Kuba_1 Co ty, przecież są w top 3 lig na świecie :D
3
Jest mi mega szkoda Almerii. Zagrali świetny mecz, starali się i mieli okazję wygrać po raz pierwszy w tym sezonie. A najgorsze jest to, że sędzia prawdopodobnie nie poniesie żadnych konsekwencji swoich absurdalnych decyzji. To jest nieprawdopodobne, że w dobie VARu takie wały mają miejsce.
0
@Firestone Na tej to może nie, ale na notatniku to zdecydowanie tak :D
3
Vinicius po prostu ma dość duży bark, u niego kończy się dopiero gdzieś w okolicach łokcia
1
@MarioVeB! Ja uwielbiam. Moja mama robiła najlepszego na świecie, ale niestety mogę teraz go tylko powspominać.
0
No to jeszcze mają 2 trofea do przegrania i będzie potrójna korona
1
No i jednego chwasta mniej w Copa del Rey
1
@macio_944 Nie bluźnij :D
0
@La Pulgaa Będzie +30
0
Kurde, dłuższe widowisko będziecie mieli a narzekacie
5
Całe życie drużyna w budowie. W budowie to jest Camp Nou
0
@La Pulgaa No i ja wolę Lewego za 50 baniek
0
@Benz Ta, a 3 bramki w klasyku ostatnio to nie wiem kto strzelił XD Też go nie lubię, ale piłkarzem jest bardzo dobrym.
2
@norbi77 Całkowity przypadek XD
0
@Faro Jest ,, Więzienie " na Polsacie na przykład.
0
@DonCarletto Mi też :D Ale ja akurat nie potępiam w żaden sposób ludzi z tej branży, bo to ich wybór i kwestia ich moralności. Zresztą byłbym hipokrytą potępiając ich, bo sam wielokrotnie oglądałem treści +18 będąc w okresie dorastania i nie tylko :)