0

@Kuba_1 On cały czas wygląda jakby miał 16 lat, mentalnie to chyba jeszcze mniej

0

@FcPortoFan1999 Tego właśnie sobie życzmy w tym meczu, a jak będzie, zobaczymy.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe przez ile minut haha

1

@karol130197 Młodego tylko

1

Obrono, wytrzymaj dziś chociaż 30 minut

0

@PaPo No to chyba nigdy sportu nie uprawiałeś. Dla sportowca długa kontuzja to duże obciążenie psychiczne. Przez długie miesiące nie możesz robić tego, co sprawia ci przyjemność i czujesz niepewność, czy po kontuzji wrócisz do optymalnej formy. Myślę, że żadnemu zdrowo myślącemu człowiekowi by takie coś nie pasowało, chyba że chodziłoby o L4 w pracy, której nienawidzisz.

0

@MarianoItalianoVero To ja już bym wolał się wyręczać do końca życia XD

0

@esem91 U mnie już tego nie ma

0

@Michael24 Piękne haha. Wielki klub też może być mały, Real to idealny przykład.

0

@MESSIah16 Real jest mały w innym znaczeniu :D

0

@hayek Bo nie jesteśmy obrzydliwym klubem. Całe szczęście, że tego nie robimy.

0

Oczywiście wybrał sobie dobrą perspektywę, mógł tą z przodu wstawić

1

@Matheu12 I oczywiście jak na ich korzyść idą decyzje, to wszystko jest okej i nie ma tematu. Obok PSG jest to klub, do którego nie mam za grosz szacunku.

3

@LaLigaPD Ale co innego przegrać po uczciwej walce, a co innego po takim cyrku sędziego

1

@Kuba_1 Co ty, przecież są w top 3 lig na świecie :D

3

Jest mi mega szkoda Almerii. Zagrali świetny mecz, starali się i mieli okazję wygrać po raz pierwszy w tym sezonie. A najgorsze jest to, że sędzia prawdopodobnie nie poniesie żadnych konsekwencji swoich absurdalnych decyzji. To jest nieprawdopodobne, że w dobie VARu takie wały mają miejsce.

0

@Firestone Na tej to może nie, ale na notatniku to zdecydowanie tak :D

3

Vinicius po prostu ma dość duży bark, u niego kończy się dopiero gdzieś w okolicach łokcia

1

@MarioVeB! Ja uwielbiam. Moja mama robiła najlepszego na świecie, ale niestety mogę teraz go tylko powspominać.

0

No to jeszcze mają 2 trofea do przegrania i będzie potrójna korona

1

No i jednego chwasta mniej w Copa del Rey

1

@macio_944 Nie bluźnij :D

0

@La Pulgaa Będzie +30

0

Kurde, dłuższe widowisko będziecie mieli a narzekacie

5

Całe życie drużyna w budowie. W budowie to jest Camp Nou

0

@La Pulgaa No i ja wolę Lewego za 50 baniek

0

@Benz Ta, a 3 bramki w klasyku ostatnio to nie wiem kto strzelił XD Też go nie lubię, ale piłkarzem jest bardzo dobrym.

2

@norbi77 Całkowity przypadek XD

0

@Faro Jest ,, Więzienie " na Polsacie na przykład.

0

@DonCarletto Mi też :D Ale ja akurat nie potępiam w żaden sposób ludzi z tej branży, bo to ich wybór i kwestia ich moralności. Zresztą byłbym hipokrytą potępiając ich, bo sam wielokrotnie oglądałem treści +18 będąc w okresie dorastania i nie tylko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?