mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konfederat I tak najlepszy jest Portugalczyk Marian Huja :D
1
Zostaliśmy okradzeni z bramki właśnie.
9
@Culer9002 Zgadzam się. Tylko zamieniłbym słowo ,, inspirujących " na ,, irytujących".
0
@Benz Ale przecież Yamal i Mbappe to 2 różne pozycje w ataku.
0
@maroon U mnie podobnie. Nie liczy się dla mnie teraz to, że mamy tak trudną grupę, cieszę się, że jedziemy na ten turniej. Jak Polacy biorą udział w Euro kompletnie inaczej się ogląda taki turniej. Dużo ludzi na siłę próbuje sobie odebrać radość z awansu(bo trudna grupa, bo awans dopiero w barażach, bo po karnych dopiero). Ja jestem zdania, że należy czerpać jak najwięcej pozytywnych emocji z piłki nożnej, bo właśnie o to chodzi.
1
@Barcasub Jak powiesz ,, chłopie " do mężczyzny, który czuje się wieszakiem na pranie, to pójdziesz do więzienia.
0
@Popitek12 Jeśli chodzi o życie to zdecydowanie 21 wiek, nigdy ludzie nie mieli takich możliwości jak teraz.
0
No nie ma futbolu bez nich, ale mogliby wykonywać swoją pracę dobrze i byłoby super.
3
@Comentateiro Ja każdego dnia staram się doceniać to co mam. Tak naprawdę będąc zdrowym i mogąc spędzić kolejny dzień na tym świecie już jesteśmy wygranymi.
2
@barcelonaLM Nigdy w życiu.
1
@RysiuBaza Te baraże Polaków ratują sytuację, bo czekam mocno na wtorkowy mecz.
9
Świetny zawodnik z niesamowitym mentalem, bardzo go polubiłem.
1
@Arden 84 kg, bardzo dobrze czuję się w tej wadze
4
@Arden Ja przy moim wzroście 193 cm bym wyglądał jakbym wyszedł z obozu pracy jakiegoś z taką wagą.
1
@SeWo77 Ja osobiście wolę markę Adidas, zwłaszcza buty
0
@Azi I sytuacja po transferze Neymara pokazała jak bardzo wtedy inne kluby windują ceny swoich piłkarzy do góry.
1
@QuaReL Ja wolę oglądać Lamine rozwijającego się w koszulce Barcy niż te 200mln, pieniądze to nie wszystko.
4
Adidas, wiesz co robić :D
0
@4Fabregas4 No tak, napisałem XD, to znaczy, że nie potrafię samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków :D Dzięki tobie zrozumiałem, że nic nie osiągnę w życiu, dziękuję.
2
@NeroTFP1 Szkoły służą do wychowywania ludzi według określonego schematu i często ci co nie chcą się ,, wpasować w obrazek" są temperowani niestety.
0
Nie no bez jaj, mam nadzieję, że to jedynie ich wymysł.
9
@4Fabregas4 Jeśli każdy z tych przez ciebie wymienionych jest obecnie lepszy od Lewego to nie wiem w jakim świecie ty żyjesz XD
3
@Emhyr Podobnie było z Suarezem, a jak było dobrze wiemy. Mi się wydaje, że Cancelo naprawdę chce być częścią tego klubu.
0
Ja też cię tam widzę, stary :D Oby tak było.
0
@TR3YWAY Ja używam 3-ostrzowych Wilkinson. Muszę się 2 razy golić(w dwie strony), ale mam mega gładką skórę i jestem zadowolony.
0
Przecież to na 99% chodziło po prostu o powrót Blade na boisko.
4
Człowiek usiadł na kiblu i tylko słyszy: ,, Lewandowski...gol...gol...gol!" Nie dziękujcie :D
4
Sędzia kompletnie stracił panowanie nad meczem, jeden wielki chaos
0
Według mnie naprawdę dobre losowanie dla nas. Mamy łatwiejszą drabinkę i moim zdaniem finał jest jak najbardziej w naszym zasięgu. PSG nie jest niewiadomo jak mocne, najważniejsze, żeby ugrać dobry rezultat w pierwszym meczu w Paryżu. Jestem dobrej myśli.
0
@tomek8756 Jak można uprawiać seks ,,za kogoś "?XD Zadziwiają mnie niektórzy i to bardzo.