0

@Konfederat I tak najlepszy jest Portugalczyk Marian Huja :D

1

Zostaliśmy okradzeni z bramki właśnie.

9

@Culer9002 Zgadzam się. Tylko zamieniłbym słowo ,, inspirujących " na ,, irytujących".

0

@Benz Ale przecież Yamal i Mbappe to 2 różne pozycje w ataku.

0

@maroon U mnie podobnie. Nie liczy się dla mnie teraz to, że mamy tak trudną grupę, cieszę się, że jedziemy na ten turniej. Jak Polacy biorą udział w Euro kompletnie inaczej się ogląda taki turniej. Dużo ludzi na siłę próbuje sobie odebrać radość z awansu(bo trudna grupa, bo awans dopiero w barażach, bo po karnych dopiero). Ja jestem zdania, że należy czerpać jak najwięcej pozytywnych emocji z piłki nożnej, bo właśnie o to chodzi.

1

@Barcasub Jak powiesz ,, chłopie " do mężczyzny, który czuje się wieszakiem na pranie, to pójdziesz do więzienia.

0

@Popitek12 Jeśli chodzi o życie to zdecydowanie 21 wiek, nigdy ludzie nie mieli takich możliwości jak teraz.

0

No nie ma futbolu bez nich, ale mogliby wykonywać swoją pracę dobrze i byłoby super.

3

@Comentateiro Ja każdego dnia staram się doceniać to co mam. Tak naprawdę będąc zdrowym i mogąc spędzić kolejny dzień na tym świecie już jesteśmy wygranymi.

2

@barcelonaLM Nigdy w życiu.

1

@RysiuBaza Te baraże Polaków ratują sytuację, bo czekam mocno na wtorkowy mecz.

9

Świetny zawodnik z niesamowitym mentalem, bardzo go polubiłem.

1

@Arden 84 kg, bardzo dobrze czuję się w tej wadze

4

@Arden Ja przy moim wzroście 193 cm bym wyglądał jakbym wyszedł z obozu pracy jakiegoś z taką wagą.

1

@SeWo77 Ja osobiście wolę markę Adidas, zwłaszcza buty

0

@Azi I sytuacja po transferze Neymara pokazała jak bardzo wtedy inne kluby windują ceny swoich piłkarzy do góry.

1

@QuaReL Ja wolę oglądać Lamine rozwijającego się w koszulce Barcy niż te 200mln, pieniądze to nie wszystko.

4

Adidas, wiesz co robić :D

0

@4Fabregas4 No tak, napisałem XD, to znaczy, że nie potrafię samodzielnie myśleć i wyciągać wniosków :D Dzięki tobie zrozumiałem, że nic nie osiągnę w życiu, dziękuję.

2

@NeroTFP1 Szkoły służą do wychowywania ludzi według określonego schematu i często ci co nie chcą się ,, wpasować w obrazek" są temperowani niestety.

0

Nie no bez jaj, mam nadzieję, że to jedynie ich wymysł.

9

@4Fabregas4 Jeśli każdy z tych przez ciebie wymienionych jest obecnie lepszy od Lewego to nie wiem w jakim świecie ty żyjesz XD

3

@Emhyr Podobnie było z Suarezem, a jak było dobrze wiemy. Mi się wydaje, że Cancelo naprawdę chce być częścią tego klubu.

0

Ja też cię tam widzę, stary :D Oby tak było.

0

@TR3YWAY Ja używam 3-ostrzowych Wilkinson. Muszę się 2 razy golić(w dwie strony), ale mam mega gładką skórę i jestem zadowolony.

0

Przecież to na 99% chodziło po prostu o powrót Blade na boisko.

4

Człowiek usiadł na kiblu i tylko słyszy: ,, Lewandowski...gol...gol...gol!" Nie dziękujcie :D

4

Sędzia kompletnie stracił panowanie nad meczem, jeden wielki chaos

0

Według mnie naprawdę dobre losowanie dla nas. Mamy łatwiejszą drabinkę i moim zdaniem finał jest jak najbardziej w naszym zasięgu. PSG nie jest niewiadomo jak mocne, najważniejsze, żeby ugrać dobry rezultat w pierwszym meczu w Paryżu. Jestem dobrej myśli.

0

@tomek8756 Jak można uprawiać seks ,,za kogoś "?XD Zadziwiają mnie niektórzy i to bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?