mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 A jakieś pozdrowienia dla nas będą? haha
1
@fcbarcafan19 Dokładnie o tym samym pomyślałem, Silva jest nam kompletnie niepotrzebny. Nie mamy klasowego piłkarza na tak newralgicznej pozycji jak ŚPD, lewoskrzydłowy też by się przydał+ktoś na bok obrony (najlepszy by był obunożny piłkarz, który może zagrać LO i PO).
0
Ile jeszcze tych kompromitacji w tym sezonie? Niech to się już skończy.
1
@FcPortoFan1999 Wolę ten czas poświęcić na fajną przygodę z przyjaciółmi. Po prostu sobie czasem zerknę na wynik.
0
@Criss18Barca No ten można powiedzieć, że jest ważny.
0
@FcPortoFan1999 Bez szans, rower już zaplanowany :D
2
Dziś o najgorszej porze jest ten mecz, bo wtedy jest akurat najlepszy moment w ciągu dnia i szkoda siedzieć przed telewizorem.
8
@Aragorn33 Zastanowiłby się, czyli koniec końców pewnie nic by nie zrobili.
0
@barcelonaLM Emocji to niech dostarczy mecz, a nie pseudokibice. Nie na tym polega futbol. Oby tak było do samego końca.
0
@Destroyer_of_Worlds No właśnie też mi ciężko w to uwierzyć, że on jest z La Masii
0
@blakkudium Oby, razem z Alonso najlepiej
0
@AlwaysBlaugrana Ja się cieszę, że mogę oglądać polskiego piłkarza w Barcelonie i aspekt finansowy mnie nie obchodzi, nie moje pieniądze :)
1
@Bobo25 No patrz, kompletnie wypadło mi to z głowy. No zdecydowanie oni w tym gronie muszą się znaleźć.
9
@Kamiloza91 Ja uważam, że Lewy powinien zostać na jeszcze jeden sezon, bo nie stać nas na kupno kogoś sensownego za niego, są inne pozycje do obsadzenia ,,na już ".
19
@P33ck Tak całkiem szczerze to ona od 40-stki zaczęła wyglądać dużo lepiej niż jak miała te 20+ :D
2
@kigani Myślę, że XXI wiek bardzo rozpieścił nas, jeśli chodzi o wybitnych sportowców. Małysz, Stoch, Kowalczyk, Iga, no i oczywiście nasz Robercik. Dorzucił bym jeszcze szczypiornistów kilkanaście lat wstecz, tak do 2015 roku. Jest jeszcze oczywiście lekkoatletyka, żużel ale nie śledzę tych dyscyplin za bardzo.
1
@Rl9k1nG Normalnie oznacza ,,zostaje", ale potocznie oznacza ,,Neymar odchodzi do PSG".
1
No cóż, mam nadzieję, że Xavi zamknie nam wszystkim mordy. Chociaż nie bardzo w to wierzę teraz :D
1
Jacy kretyni rządzą ligą hiszpańską (z Tebasem na czele). Na rozgrywanie niektórych meczów ligowych za granicą to tylko oni mogli wpaść. Patrzą tylko przez pryzmat tego, żeby sobie kieszenie napchać forsą, dobro ligi nieistotne. Najgorsze jest to, że pewnie w najbliższych latach dalej ten grubas będzie na stołku.
0
@maroon Ale nie każdy młody piłkarz będzie tak podatny na kontuzje jak Fati.
1
Niby w jaki sposób Cubarsi mu przeszkodził? XD Oni są bezczelni naprawdę.
0
@A4ron No w przypadku tej sytuacji to nie wina sędziego, tylko skąpego grubasa stojącego na czele LaLiga.
0
@A4ron Bardzo wiarygodna ta analiza :)
1
Vazquez wczoraj paraliżu prawej nogi dostał ewidentnie
0
@Emhyr Beton pozostanie betonem
4
Kounde dostał żółtą za rasizm
0
@panczo Od takich komentarzy jak twój co najwyżej
3
Tebas grubasie instaluj goal line w następnym sezonie
0
Z tej kamery to sobie mogą przypuszczać co najwyżej, czy był gol, czy nie.
2
Ładny toster, ładny :D