4

Chuj z niego będzie, niestety. Zapowiadał się bardzo dobrze.

14

Jakie to piękne, że jego nazwisko nie pojawia się w gronie zdobywców Złotej Piłki, oby tak dalej.

0

@Culer9002 To ja nie w temacie

0

Komentarz usunięty

1

Z jakiej dupy w środę w TVP leci mecz RB Lipsk-Liverpool, a nie mecz Barcelony z Bayernem?

1

Jaka jest według was aktualnie najładniejsza tenisistka? Jak dla mnie Rybakina zdecydowanie top 1.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Tak i polecam bardzo

1

To nieźle popłynął, wtedy to już w ogóle reprezentacja Brazylii nic by nie znaczyła w piłce reprezentacyjnej

0

@fc20barca Spoko, ja też co jakiś czas piszę coś bez sensu. Mój ostatni żartobliwy wpis o wklęsłym mikopenisie mówi wszystko haha.

0

@Foton Chowa się do środka

0

Jak tam Ramblowicze, rozmiar ma znaczenie według was? Wklęsły mikropenis to problem?

4

#FerranTheShark, niech on odejdzie w najbliższym okienku, bo on już mi działa tak na nerwy...

0

@pt9 Mi osobiście w Sapko przeszkadza ten barani posmak

6

@Pawlak1992 Nie wiem, nigdy nie umarłem

0

@goldensun Chyba żartujesz sobie

3

Niesamowite, że gość, który przychodził do nas jako nominalny środkowy obrońca stał się naszym najlepszym prawym obrońcą od wielu lat.

0

@DonAndrzejos Super, będzie w następnym sezonie

1

@Kapitan hawk Była to randka z młodszą ode mnie dziewczyną, która przez całe spotkanie odpowiadała na wszystko kilkoma słowami, żadnej inicjatywy z jej strony. Potwornie mnie wymęczyła psychicznie ta godzina spędzona z nią :)

3

Tylko nie ten pies Adan, proszę was!

1

@Adran360 Tylko dziś to nie ma zbyt ciekawych meczów według mnie

2

Klauzula strachu XD Przecież jakby on był na boisku, to byśmy mieli większe szanse.

1

Obejrzałem odcinek o szkołach uwodzenia na Kanale Zero. I jako osoba, która można powiedzieć jest w tym temacie jestem zażenowany jak bardzo temat został spłycony i jakim rycerzykiem jest ten redaktor.

2

Patrząc na statystyki i komentarze całe szczęście, że nie oglądam popisów naszej kadry :D

1

@nuevojugador Ja już o nich zapomniałem zanim się zaczęły.

1

@RafaPL Wystarczy ściągnąć gacie i będzie wiadomo co i jak.

1

@Kapitan hawk No i fajnie, że koniec i za tydzień wraca poważna piłka

0

Chłop wygrał turniej bokserski kobiet na igrzyskach, ludzie coraz dalej brną ze swoją głupotą niestety.

7

Nie no, kupno Olmo zamiast wydania tych pieniędzy w pierwszej kolejności na Williamsa lub ŚPD, to jest kryminał moim zdaniem.

6

@Rastafarnianin To się nazywa mieć farta :D

3

@cules100pro Jeśli faktycznie tak powiedział, to można powiedzieć, że pasuje do tego ich klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?