mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chuj z niego będzie, niestety. Zapowiadał się bardzo dobrze.
14
Jakie to piękne, że jego nazwisko nie pojawia się w gronie zdobywców Złotej Piłki, oby tak dalej.
0
@Culer9002 To ja nie w temacie
0
Komentarz usunięty
1
Z jakiej dupy w środę w TVP leci mecz RB Lipsk-Liverpool, a nie mecz Barcelony z Bayernem?
1
Jaka jest według was aktualnie najładniejsza tenisistka? Jak dla mnie Rybakina zdecydowanie top 1.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tak i polecam bardzo
1
To nieźle popłynął, wtedy to już w ogóle reprezentacja Brazylii nic by nie znaczyła w piłce reprezentacyjnej
0
@fc20barca Spoko, ja też co jakiś czas piszę coś bez sensu. Mój ostatni żartobliwy wpis o wklęsłym mikopenisie mówi wszystko haha.
0
@Foton Chowa się do środka
0
Jak tam Ramblowicze, rozmiar ma znaczenie według was? Wklęsły mikropenis to problem?
4
#FerranTheShark, niech on odejdzie w najbliższym okienku, bo on już mi działa tak na nerwy...
0
@pt9 Mi osobiście w Sapko przeszkadza ten barani posmak
6
@Pawlak1992 Nie wiem, nigdy nie umarłem
0
@goldensun Chyba żartujesz sobie
3
Niesamowite, że gość, który przychodził do nas jako nominalny środkowy obrońca stał się naszym najlepszym prawym obrońcą od wielu lat.
0
@DonAndrzejos Super, będzie w następnym sezonie
1
@Kapitan hawk Była to randka z młodszą ode mnie dziewczyną, która przez całe spotkanie odpowiadała na wszystko kilkoma słowami, żadnej inicjatywy z jej strony. Potwornie mnie wymęczyła psychicznie ta godzina spędzona z nią :)
3
Tylko nie ten pies Adan, proszę was!
1
@Adran360 Tylko dziś to nie ma zbyt ciekawych meczów według mnie
2
Klauzula strachu XD Przecież jakby on był na boisku, to byśmy mieli większe szanse.
1
Obejrzałem odcinek o szkołach uwodzenia na Kanale Zero. I jako osoba, która można powiedzieć jest w tym temacie jestem zażenowany jak bardzo temat został spłycony i jakim rycerzykiem jest ten redaktor.
2
Patrząc na statystyki i komentarze całe szczęście, że nie oglądam popisów naszej kadry :D
1
@nuevojugador Ja już o nich zapomniałem zanim się zaczęły.
1
@RafaPL Wystarczy ściągnąć gacie i będzie wiadomo co i jak.
1
@Kapitan hawk No i fajnie, że koniec i za tydzień wraca poważna piłka
0
Chłop wygrał turniej bokserski kobiet na igrzyskach, ludzie coraz dalej brną ze swoją głupotą niestety.
7
Nie no, kupno Olmo zamiast wydania tych pieniędzy w pierwszej kolejności na Williamsa lub ŚPD, to jest kryminał moim zdaniem.
6
@Rastafarnianin To się nazywa mieć farta :D
3
@cules100pro Jeśli faktycznie tak powiedział, to można powiedzieć, że pasuje do tego ich klubu.