8

@MesQueUnClub96 Korea Północna

7

Jeśli jutro wygramy będą to już tylko 2 pkt straty i będziemy zależni tylko i wyłącznie od siebie. Muszą być te 3 pkt jutro!

1

Pogrążają się psychole z każdym kolejnym meczem coraz bardziej

1

@PIWOSZ89 Mi się raz przypomniał numer mojej byłej, totalnie zbędna rzecz :D

0

@messi33 No wiadomo, nigdy

0

@Pressinho Oby tak było

0

Nie da się patrzeć na ten mecz, pozostaje liczyć na poprawę w drugiej odsłonie

0

Liniowi to niedługo będą sobie leżeć przy linii, bo przecież jest system

1

Dziś nawet nie ma takiej opcji, żebyśmy nie wykorzystali takiej szansy i nie zdobyli 3 punktów.

1

@kuz Nie, co roku powinien być im przyznawany ten tytuł a 36 drużyn powinno rywalizować wyłącznie o drugie miejsce.

3

Chory pomysł. Odbieranie sobie domowego meczu przed własną publicznością, trzeba być idiotą, żeby na coś takiego pójść, pieniądze to nie wszystko

1

@Filipem Jak dla mnie to wygląda jak jakieś rumuńskie dziecko

1

@MateS Bad Omens -The death of piece of mind

0

@Encore Ta z linku w komentarzu

0

@Encore Ale dziewczyna zdrowa :D

0

@Coutinho007 A myślałem, że sezon ligowy się kończy w maju

0

@Hindus Najważniejsze, że taki odpad do końca życia będzie za kratami, a nie na wolności.

0

@D10SLEO Kiedyś jak byłem mały, to lubiłem i Barcelonę i Real. Długo to może nie trwało, ale miałem taki okres. Teraz kocham Barcelonę i nie trawię Realu, obrzydza mnie ten klub.

16

Simone Zaza kończy karierę. Można powiedzieć, że jego rozbieg przy słynnym karnym trwał dłużej niż jego kariera :D

1

Ale stojanow piłkarzy Betisu. Ruszają się jak w słów motion

0

Pierwszy raz widzę tego gościa XD

2

Raz na czas trzeba Real wygrzmocić, oni to chyba lubią

2

To co? Może 7-1 i rekordowe manto? :D

0

I Rudiger nawet żółtej kartki nie dostał. Co to są sporty walki, czy piłka nożna?

0

@Borneo Czego wymagać od tego idioty

3

Teraz tylko wy****ać Real w finale i mamy trofeum

0

@Marian_Pazdzioch Same skarpety. Sandały to najgorszy typ obuwia, nie wiem jak można je nosić.

1

@Marian_Pazdzioch Ja od śledzenia wiadomości odciąłem się w czasach pandemii i bardzo dobrze się czuję. Większość informacji to polityka i negatywne informacje, także nie widzę sensu, żeby zajmować swoją głowę tym. Uważam, że najważniejsze informacje trafią do mnie, bo ktoś mi o tym powie i tyle. Także jest to jak najbardziej możliwe, żeby tego wszystkiego nie śledzić. A co do wojny, to uważam, że nic takiego nie będzie w najbliższym czasie.

2

@QuaReL Przegrać mistrzostwo w grudniu? Mamy teraz zniżkę formy, to jest normalne na przestrzeni całego sezonu. Jeszcze nie rozegraliśmy nawet połowy meczów ligowych w tym sezonie i nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby pisać o przegranym mistrzostwie.

2

Co do stadionu, to zgadzam się, pięknie odwzorowana frytkownica, budzi podziw. A z tą najlepszą szkółką na świecie to poleciał po bandzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?