1

@Rifek To nie Polska, nic nie powinno się złego stać

1

@Pedri16Future Historyczny moment

0

@krol211 Po to jest ta strona, żeby dzielić się swoimi wrażeniami. Zawsze się znajdzie grupa, która jedzie po danym zawodniku dla zasady, nie patrząc obiektywnie.

2

Przy takich meczach poziom komentarzy od razu leci na pysk. Niektórym to przy takich meczach chyba IQ spada automatycznie.

0

@clyde No chyba sobie żartujesz

2

Ale tutaj dużo osób ma problem do Ter Stegena, jak zwykle krótka pamięć i już zostało zapomniane jak Niemiec bronił przez lata na bardzo wysokim poziomie.

0

@Ojciec5tkidzieci Teraz to Maryla Rodowicz nosi ten tytuł

1

Inter to był bardzo bezwzględny zespół dziś, wykorzystali praktycznie wszystko co mieli. Ale nienawidzę takich drużyn, autobusiarze je**ni.

0

@ViscaelBarca2007 Najlepsza decyzja zdecydowanie

1

Inter 3 porażka z rzędu. Ale psują sobie końcówkę sezonu, oby Barcelona dopełniła zniszczenia :D

2

Z pozytywnych momentów wczorajszego meczu dodałbym ,,podziurawienie " Bellinghama przez Lamine'a.

0

@tadzik447 Też przez dłuższy czas nie lubiłem, ale robiłem. Z czasem jednak polubiłem, zwłaszcza jak widziałem efekty

0

@Odcinkowy Też o nim właśnie pomyślałem

0

@Danny Gaucho Oby po tym sezonie miał La Liga i LM po 2 razy

1

@Sandman21 Fermin był wczoraj niesamowitym kocurem, dał świetną zmianę

1

No i Aurelien dołączył do grona nielubianych piłkarzy, wcześniej był dla mnie neutralny

30

@Aragorn33 Ta powtórka, którą sędzia miał na Varze pokazała dobitnie, że Rafa upadł bez kontaktu z nogą rywala.

2

Wczorajszy mecz był świetny, dostarczył mi masę emocji. Mam ostatnio mentalnie gorszy okres i to było dla mnie niesamowite, mogłem przeżyć całe spektrum emocji. A co najważniejsze, mogłem oszaleć z radości po golu Kounde i cieszyć się razem z naszymi piłkarzami. To tylko futbol, ale takie chwile są niezwykle ważne i cenne. Cieszę się, że już w środę kolejne emocje. Miłej niedzieli wszystkim :)

0

@kevin77 Rozumiem, ale w trochę zły sposób to napisałeś

3

@Kgorecki2500 Jaki jest, taki jest, ale w kluczowych momentach oddaje emocje jak nikt inny.

1

@kevin77 Jeśli chciałeś teraz pokazać swoją wyższość nad kimś i zabłysnąć, to gratuluję, nie udało ci się.

0

@Barca_bwo Dlatego wyłączyłem tą parodię

0

Ale żałoba w studiu

2

Zaraz Real zbojkotuje wręczenie pucharu

1

Nawet jeśli przegramy, trudno. Dziś naprawdę się nam postawili, szczególnie w 2 połowie.

1

Ale sędzia ewidentnie boi się dawać im kartki

0

@luna666moon Niestety w tym oknie nierealny, ale również chętnie bym go u nas zobaczył, ewentualnie Lautaro.

0

@jacobFCB 4-2 dla Barcy

13

Co za cyrk zrobili przed tym finałem, niesamowite jak bezczelny jest ten klub. Zachowują się jak rozwydrzone bachory. Nigdy nie będę miał jakiegokolwiek szacunku do tego żałosnego klubu, bo zwyczajnie na niego nie zasługują. Dziś pozostaje Barcelonie roznieść ich w tym finale, a sędziom życzę świetnie poprowadzonego meczu.

0

@TR3YWAY Najbardziej zabawne było jej pisanie do mnie jak tylko się pokłóciła ze swoim chłopakiem haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?