0

@barcanawieki To wtedy niestety Wojtuś out, bo jest zarejestrowany za Marca obecnie.

2

@Consigliere O tym samym pomyślałem haha. Takie tam 5-2 dostali tylko

1

W końcu mecz, w którym nam Sørloth nie strzelił :)

0

Tak sobie myślę, że od lat nie było dobrego meczu w finale Ligi Mistrzów. Ostatni jaki mi przychodzi na myśl to nasz mecz z Juve i sezon później rywalizacja Realu z Atletico.

0

Się jeszcze na koniec sezonu okaże, że wszystkie tytuły z tego sezonu nam cofną, bo Victor i Olmo grali nielegalnie.

7

@A4ron Ja nigdy w życiu nie zamieniłbym się z kobietami, życie faceta jest moim zdaniem duuużo lepsze.

0

Na tych sędziów to już brakuje słów. Mają VAR i nie potrafią wyłapać, że gol został zdobyty ręką i powinien być karny...

1

@Kapitan hawk Spoko, kibice Realu od zawsze mi się wydawali tacy głupsi w większości.

0

Ten Asencio to mnie samą swoją aparycją denerwuje. Taka typowa ,,madrycka " morda :)

1

Zapomniałem o tym , że on jest tylko wypożyczony do Girony, myślałem, że się go już pozbyliśmy.

0

@Transu96 Ooo, też posiadam te słuchawki od Oppo. Polubiłem tą markę, już mam 2 smartfon od nich i jestem zadowolony.

1

Trzeba przyznać, że mecze Barcelony z Atletico w tym sezonie to jest mistrzostwo świata, tyle emocji za każdym razem :D Wczoraj dodatkowo happy end dla nas, coś pięknego.

1

@ZwyklyCuler48 United, ale to bardziej ze względu na dawne czasy. Teraz to jest klub mem, ale wciąż wolę klub z bogatą historią.

0

@lithotripter Na pewno nie chcę pełni władzy koalicji rządzącej, to by była najgorsza opcja dla naszego kraju.

0

@MichalZZZ No właśnie, z całym szacunkiem do BvB, ale jak Barca z nimi nie wygra to będzie wstyd. Aston Villa w tym sezonie jest chyba mocniejszym zespołem od nich.

0

@tbas To wcale nie jest wykluczone

0

@filipo2002 Barca jest sama sobie winna, bo potraciła w głupi sposób całkiem sporo punktów, głównie z dużo niżej notowanymi rywalami

0

@Tarnowitz Wiadomo o co ci chodziło, ale źle to napisałeś :D

0

A proszę bardzo, przecież nie muszą. Walkower dla przeciwnika i tyle

2

Po statystykach widzę, że Real ładnie przepchnął wynik jak zwykle

2

No jakoś tego nie widzę.

0

@wudzitsu Ja też napisałem ten komentarz z telefonu

6

@Arden Cieszy wynik Mentzena, natomiast to, że Trzaskowski prowadzi nie świadczy dobrze o wyborcach w tym kraju

7

Z biegiem czasu jednak Nico, chcąc zrobić krok naprzód będziesz musiał zmienić klub.

0

Fun fact: W składach na google do meczu PSG-Liverpool Fabian Ruiz ma twarz naszego rekina.

0

@AmigoBlancos Niesamowite

0

@Chada City to w tym sezonie samo się rozjechało

1

@Chada Opener na jeden dzień jak będzie Linkin Park i Parkway Drive w listopadzie w Łodzi :D Póki co tyle w planach

2

Arsenal klasycznie, zrobili co swoje metr przed kiblem

0

Turkish hairlines, korzystał ktoś? Za 2 tygodnie mnie to czeka haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?