mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki To wtedy niestety Wojtuś out, bo jest zarejestrowany za Marca obecnie.
2
@Consigliere O tym samym pomyślałem haha. Takie tam 5-2 dostali tylko
1
W końcu mecz, w którym nam Sørloth nie strzelił :)
0
Tak sobie myślę, że od lat nie było dobrego meczu w finale Ligi Mistrzów. Ostatni jaki mi przychodzi na myśl to nasz mecz z Juve i sezon później rywalizacja Realu z Atletico.
0
Się jeszcze na koniec sezonu okaże, że wszystkie tytuły z tego sezonu nam cofną, bo Victor i Olmo grali nielegalnie.
7
@A4ron Ja nigdy w życiu nie zamieniłbym się z kobietami, życie faceta jest moim zdaniem duuużo lepsze.
0
Na tych sędziów to już brakuje słów. Mają VAR i nie potrafią wyłapać, że gol został zdobyty ręką i powinien być karny...
1
@Kapitan hawk Spoko, kibice Realu od zawsze mi się wydawali tacy głupsi w większości.
0
Ten Asencio to mnie samą swoją aparycją denerwuje. Taka typowa ,,madrycka " morda :)
1
Zapomniałem o tym , że on jest tylko wypożyczony do Girony, myślałem, że się go już pozbyliśmy.
0
@Transu96 Ooo, też posiadam te słuchawki od Oppo. Polubiłem tą markę, już mam 2 smartfon od nich i jestem zadowolony.
1
Trzeba przyznać, że mecze Barcelony z Atletico w tym sezonie to jest mistrzostwo świata, tyle emocji za każdym razem :D Wczoraj dodatkowo happy end dla nas, coś pięknego.
1
@ZwyklyCuler48 United, ale to bardziej ze względu na dawne czasy. Teraz to jest klub mem, ale wciąż wolę klub z bogatą historią.
0
@lithotripter Na pewno nie chcę pełni władzy koalicji rządzącej, to by była najgorsza opcja dla naszego kraju.
0
@MichalZZZ No właśnie, z całym szacunkiem do BvB, ale jak Barca z nimi nie wygra to będzie wstyd. Aston Villa w tym sezonie jest chyba mocniejszym zespołem od nich.
0
@tbas To wcale nie jest wykluczone
0
@filipo2002 Barca jest sama sobie winna, bo potraciła w głupi sposób całkiem sporo punktów, głównie z dużo niżej notowanymi rywalami
0
@Tarnowitz Wiadomo o co ci chodziło, ale źle to napisałeś :D
0
A proszę bardzo, przecież nie muszą. Walkower dla przeciwnika i tyle
2
Po statystykach widzę, że Real ładnie przepchnął wynik jak zwykle
2
No jakoś tego nie widzę.
0
@wudzitsu Ja też napisałem ten komentarz z telefonu
6
@Arden Cieszy wynik Mentzena, natomiast to, że Trzaskowski prowadzi nie świadczy dobrze o wyborcach w tym kraju
7
Z biegiem czasu jednak Nico, chcąc zrobić krok naprzód będziesz musiał zmienić klub.
0
Fun fact: W składach na google do meczu PSG-Liverpool Fabian Ruiz ma twarz naszego rekina.
0
@AmigoBlancos Niesamowite
0
@Chada City to w tym sezonie samo się rozjechało
1
@Chada Opener na jeden dzień jak będzie Linkin Park i Parkway Drive w listopadzie w Łodzi :D Póki co tyle w planach
2
Arsenal klasycznie, zrobili co swoje metr przed kiblem
0
Turkish hairlines, korzystał ktoś? Za 2 tygodnie mnie to czeka haha