0

@Eklerek Kuleczka, czy jakieś dobre minsko?

0

@Deathwing112 Ja jadę za chwilę, później od razu siłownia

0

Patrząc po komentarzach, wyjątkowo dużo osób śledzi Eurowizję i się nią emocjonuje. Sam osobiście nie oglądałem nigdy tego konkursu, z ciekawości tylko sprawdzam polskie piosenki. Mimo, że bardzo cenię umiejętności Justyny, to tegoroczna piosenka była dla mnie ciężką przeprawą, straszna tandeta. ,,River" Ochmana była najlepszą piosenką jaką słyszałem ze wszystkich polskich propozycji kiedykolwiek.

2

Oj Lapcio, Lapcio... Bardzo lubię go jako człowieka, widać, że zależy mu na tym klubie, ale podchodzę z bardzo dużym dystansem do jego słów.

2

@Nazio_87 No ładna jest, ładna

0

1 strzał i 0-1, proszę, niech tak zostanie :D

0

@ranger3120 Fajnie, że jest Vrzutkez i Fran

0

@Smixu Gramy o mistrzostwo Hiszpanii z naszym odwiecznym rywalem, a z Interem przegraliśmy po pięknej walce. 2 trofea z tak wąską kadrą i kontuzjami ważnych zawodników w decydującej fazie sezonu to niesamowite osiągnięcie, a jeszcze do tego Barca gra fajną, ofensywną piłkę.

0

@Messibestplayerintheworld Duet Araujo-Lenglet, ale by to chodziło :D

0

@comtedurgell Ja ostatni jaki oglądałem to był ten drugi finał Realu z Atletico

0

@Bernard777 A Sommera to wczoraj widziałeś?XD

1

@KamQiX Określenia ,,wypunktowali" użyłem bardziej w takim sensie, że byli bardzo wyrachowani i potrafili wykorzystać nasze błędy.

0

@Jasialdo A co do Gyökeresa, to szczerze mówiąc nie widziałem go w ogóle w akcji, także ciężko cokolwiek powiedzieć. Z tych graczy, którym się przyglądałem najchętniej bym zobaczył u nas Lautaro albo właśnie Alvareza. Ale zdaję sobie sprawę, że na ten moment są to nierealne opcje.

2

@Jasialdo Mi się marzy Julian Alvarez, moim zdaniem by świetnie pasował do Barcy.

0

Dopiero teraz sobie poukładałem w głowie tą porażkę, wczoraj po meczu byłem mega przybity, rano też było ciężko. Inter nas wypunktował, na takim etapie potrafią decydować pojedyncze momenty. Teraz czas skupić się na lidze i wierzę, że ta drużyna wróci w następnym sezonie i już nie będzie miała sobie równych w Lidze Mistrzów. Jeszcze wiele dobrego przed nami.

2

@L3OM3SSI Normalka, to bardzo silne emocje, zwłaszcza na świeżo, ale spokojnie, emocje opadną i będzie dobrze

0

@Witekk10 Moim zdaniem mógł podejść bliżej

0

@Gaucho Zdecydowanie powinien to sprawdzić, to był decydujący gol

2

Kibice Realu wyszli z jaskini, trzeba ich tam wysłać z powrotem w niedzielę

0

@BarcaKings965212 Ale niestety oni wcisnęli nam 1 więcej. Sami jesteśmy sobie winni

0

Ostatnio tak trudne emocje związane z piłką nożną czułem po przegranej z PSG w tamtym sezonie, może nawet teraz jest gorzej

0

Powodzenia, w niedzielę Barcelona zbliża się do mistrzostwa

0

No i cóż, smutek na pewno będzie towarzyszył przez jakiś czas, bo było bardzo blisko. Ale niestety, mamy zdecydowanie zbyt krótką kadrę, której co gorsza pewnie nie uzupełnimy, bo nie mamy kasy przez kundla Bartomeu. Real zapłaci rachunek w klasyku, dublet będzie naprawdę dobrym wynikiem. Szkoda...

11

Wszystkich piszących, że jesteśmy frajerami powinno się wyłapać i strzelić im w pysk

1

Niska temperatura na razie tego meczu

0

@Kasy Liczę na udokumentowanie tego wydarzenia i wstawienie tutaj haha. Ja chociaż bym chciał, to nie mogę przez pół roku używać maszynki do włosów, bo jestem po przeszczepie

0

@brzucho Ja mimo wszystko uważam, że lepiej być w tym finale. Tęsknię już za tym uczuciem, gdzie moja ulubiona drużyna gra finałowy mecz o takie trofeum.

1

@KobeFR Nie no, zestawienie Trenta z Vrzutkezem to jest duże nadużycie i niedocenienie umiejętności Anglika.

5

@ToWinaSedziego Nico to według mnie dużo lepsza opcja od Leao

0

@brzucho Zdecydowanie tak. Jednak niedosyt będzie przez jakiś czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?