0

@Janas11224 Podpinam się, bo też szukam :)

0

@urbipl Ale tam pompują te pieniądze w tą arabską ligę. Nie ma nawet takiej opcji, że taki klub jak Al Nassr generuje aż tak duże przychody, by wypłacać taką pensję zawodnikowi.

0

Teraz tylko, żeby Fati się nie kontuzjował stając na wagę i trafi w końcu na wypożyczenie.

6

@Kondziubarca Inzaghi za przegranie w finale 5-0 i zero trofeów w pierwszej trójce? Ciekawie...

0

@626 Nie nie nie, Gavi musi zostać. Myślę, że nawet on sam nie odszedłby do jednego z największych rywali Barcelony.

2

@NorbiTBOB Dokłądnie tak. Mi póki co też nie jest potrzebna, mimo, że ją mam. Ale może w przyszłości będę chciał coś studiować, co mnie zainteresuje, więc dobrze, że jest.

5

@NorbiTBOB Ale to tak jakby osoby będące tymi ,,umysłami ścisłymi" domagały się tego, żeby nie było matury z polskiego. To może działać w 2 strony. To jest podstawowa wiedza i jak ktoś nie jest w stanie zdać którejś z matur, to po prostu jej nie ma. Tak powinno zostać.

10

@Pedri16Future Też mam podobne zdanie na ten temat. Jak ktoś nie potrafi uzyskać 30% na maturze z matematyki, to po prostu nie powinien tej matury mieć, proste.

8

@fcbarcafan19 Jak ktoś nie jest w stanie na 30% napisać matury z matematyki, to niech nie pisze. Nikt przecież nikogo nie zmusza do posiadania matury.

6

@Vurt Chodzi o tą odklejkę tego gościa, co chce zrównywać płace w męskim i kobiecym futbolu?

1

@kkbarca Bardzo dobry ruch Chelsea, mają zdecydowanie za wąską kadrę.

1

@RosjaninBut Jemu to już dawno powinno się odciąć dostęp do internetu i wysłać na jakąś terapię.

1

@kibicblaugrany Co jest powodem opuszczenia tej strony? Jeśli to nie tajemnica oczywiście :)

2

@Values Z tym lepszym śpiewaniem, to bym nie przesadzał :)

1

@tribo Jeśli to decydujący mecz i zależy ci na tym, żeby go obejrzeć, to jak zarwiesz jedną noc, nic wielkiego się nie stanie.

2

@4drian0 Szczerze mówiąc na to liczę, że ktoś spoza Europy to nawet wygra. Klasycznie, jeśli w jakimś turnieju nie ma Barcelony, to jest mi obojętne kto wygra, po prostu byle nie Real :D A nieoczywisty zwycięzca byłby czymś fajnym i nowym.

8

@4drian0 Dla mnie to tak jakby nie było tego turnieju póki co. Może w dalszej fazie coś obejrzę, teraz szkoda czasu.

0

Oby Mirandes, byłby to ich pierwszy awans w historii, lubię takie historie. Fajnie, że będzie taki powiem świeżości, w końcu jakiś nowy klub awansuje do LaLiga.

9

@Values Zwłaszcza tacy piłkarze jak Vinicius i Rüdiger go bardzo potrzebują

0

@BorzyKrzys Przykro się na to patrzy

5

@D10SLEO Ja to myślałem, że on jeszcze nie skończył kariery i sobie gra w jakiejś gorszej lidze.

1

Nie sądziłem, że 3 tygodnie po 2 turze wyborów jeszcze będzie się toczyć dyskusja o tych wyborach, paranoja.

3

W sumie fajnie by było jakby na przykład któraś z brazylijskich ekip zgarnęła tytuł.

0

@graco14 Mazowsze

0

@FcPortoFan1999 Za późno, już sobie poradziłem. Ale doceniam ;)

1

Końcówka czerwca a człowiek zmarzł wychodząc w samej koszulce, chłodne te wieczory.
Edit: Uprzedzając komentarze, tak- miałem też spodnie :)

10

@blakkudium Ja tam Torre bym się nie pozbywał, tylko go wypożyczył

1

@ViscaelBarca2007 Na Euro 2012 moim zdaniem największą kompromitacją była jednak porażka z Czechami

0

Grubas Tebas jest problemem

4

Kosisz sobie elegancko trawę, a tu przechodzi ci procesja i zagłusza głos kosiarki :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?