mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Podpinam się, bo też szukam :)
0
@urbipl Ale tam pompują te pieniądze w tą arabską ligę. Nie ma nawet takiej opcji, że taki klub jak Al Nassr generuje aż tak duże przychody, by wypłacać taką pensję zawodnikowi.
0
Teraz tylko, żeby Fati się nie kontuzjował stając na wagę i trafi w końcu na wypożyczenie.
6
@Kondziubarca Inzaghi za przegranie w finale 5-0 i zero trofeów w pierwszej trójce? Ciekawie...
0
@626 Nie nie nie, Gavi musi zostać. Myślę, że nawet on sam nie odszedłby do jednego z największych rywali Barcelony.
2
@NorbiTBOB Dokłądnie tak. Mi póki co też nie jest potrzebna, mimo, że ją mam. Ale może w przyszłości będę chciał coś studiować, co mnie zainteresuje, więc dobrze, że jest.
5
@NorbiTBOB Ale to tak jakby osoby będące tymi ,,umysłami ścisłymi" domagały się tego, żeby nie było matury z polskiego. To może działać w 2 strony. To jest podstawowa wiedza i jak ktoś nie jest w stanie zdać którejś z matur, to po prostu jej nie ma. Tak powinno zostać.
10
@Pedri16Future Też mam podobne zdanie na ten temat. Jak ktoś nie potrafi uzyskać 30% na maturze z matematyki, to po prostu nie powinien tej matury mieć, proste.
8
@fcbarcafan19 Jak ktoś nie jest w stanie na 30% napisać matury z matematyki, to niech nie pisze. Nikt przecież nikogo nie zmusza do posiadania matury.
6
@Vurt Chodzi o tą odklejkę tego gościa, co chce zrównywać płace w męskim i kobiecym futbolu?
1
@kkbarca Bardzo dobry ruch Chelsea, mają zdecydowanie za wąską kadrę.
1
@RosjaninBut Jemu to już dawno powinno się odciąć dostęp do internetu i wysłać na jakąś terapię.
1
@kibicblaugrany Co jest powodem opuszczenia tej strony? Jeśli to nie tajemnica oczywiście :)
2
@Values Z tym lepszym śpiewaniem, to bym nie przesadzał :)
1
@tribo Jeśli to decydujący mecz i zależy ci na tym, żeby go obejrzeć, to jak zarwiesz jedną noc, nic wielkiego się nie stanie.
2
@4drian0 Szczerze mówiąc na to liczę, że ktoś spoza Europy to nawet wygra. Klasycznie, jeśli w jakimś turnieju nie ma Barcelony, to jest mi obojętne kto wygra, po prostu byle nie Real :D A nieoczywisty zwycięzca byłby czymś fajnym i nowym.
8
@4drian0 Dla mnie to tak jakby nie było tego turnieju póki co. Może w dalszej fazie coś obejrzę, teraz szkoda czasu.
0
Oby Mirandes, byłby to ich pierwszy awans w historii, lubię takie historie. Fajnie, że będzie taki powiem świeżości, w końcu jakiś nowy klub awansuje do LaLiga.
9
@Values Zwłaszcza tacy piłkarze jak Vinicius i Rüdiger go bardzo potrzebują
0
@BorzyKrzys Przykro się na to patrzy
5
@D10SLEO Ja to myślałem, że on jeszcze nie skończył kariery i sobie gra w jakiejś gorszej lidze.
1
Nie sądziłem, że 3 tygodnie po 2 turze wyborów jeszcze będzie się toczyć dyskusja o tych wyborach, paranoja.
3
W sumie fajnie by było jakby na przykład któraś z brazylijskich ekip zgarnęła tytuł.
0
@graco14 Mazowsze
0
@FcPortoFan1999 Za późno, już sobie poradziłem. Ale doceniam ;)
1
Końcówka czerwca a człowiek zmarzł wychodząc w samej koszulce, chłodne te wieczory.
Edit: Uprzedzając komentarze, tak- miałem też spodnie :)
10
@blakkudium Ja tam Torre bym się nie pozbywał, tylko go wypożyczył
1
@ViscaelBarca2007 Na Euro 2012 moim zdaniem największą kompromitacją była jednak porażka z Czechami
0
Grubas Tebas jest problemem
4
Kosisz sobie elegancko trawę, a tu przechodzi ci procesja i zagłusza głos kosiarki :/