0

@Sergio_Devils Atletico to póki co samo jest weryfikowane

0

@Czyhrynski Skoki narciarskie i piłka ręczna

0

@Filipem Bad Omens by fajnie oddało, ale niestety chyba za mało medialny zespół, żeby to się wydarzyło.

0

@Sinirsey Będę ćpał życie po tym szkoleniu

0

@tbas Jak się raz coś takiego zdarzy to nic się nie stanie, bez przesady

0

7:49 a ja nie śpię od 9 rano dnia poprzedniego. Dawno tak nie miałem, ale weekend i szkolenie życia za mną :D

3

@Popitek12 Balenziaga to jakiś eksperyment społeczny, zawsze to powtarzam :)

7

@partymaker Mój kot ma ładniejszą kuwetę

3

@Safrani Też byłem wczoraj i nudziłem się w tym kinie. Nie ma podjazdu do 2 pierwszych części.

2

Spokojnie, nigdy takiej oferty nie otrzymasz

0

Bayern wyda ponad 80 milionów na Jacksona, świetny deal, ale dla Chelsea.

0

@Ku84fcb To daj pieniądze haha

0

@Kapitan9 Człowieku...to 3 kolejka tego sezonu...

2

@Aragorn33 Tego, bagno

1

@Laminedependencia 3 kolejka Premier League, w poprzedniej strzelił 2 gole a już co niektórzy nazywają chłopa flopem. Nie za wcześnie trochę?

2

Manchester nie jest ani niebieski, ani czerwony, jest brązowy przez to, że obie ekipy grają srakę na początku sezonu.

3

@fart Swoją drogą przesraną robotę mieli ci, co mierzyli to gówno xd

2

@Who_you_mam Jest jeszcze Real Madryt, ale to poza konkurencją

7

@Kasy Podam ci rękę

10

Panie Cazorla, wiesz pan co robić dzisiaj z madryciokami

0

@Popitek12 Też nie rozumiem tego trendu oglądania każdego meczu największego rywala. Mi wystarczy, że oglądam ich twarze w klasykach.

8

I każdy normalny człowiek nie będzie tego pomysłu popierał. Na jakieś Superpuchary, czy mecze towarzyskie niech sobie latają do Arabii, czy Stanów. W rozgrywkach ligowych są mecze u siebie i mecze wyjazdowe na terenie rywali i niech tak pozostanie.

0

@Herato Wypłakali sobie, bo oni jak zwykle poszkodowani

8

@RosjaninBut Strzepał, ale i tak pewnie kropelka została

0

@LjakRoberciik Może Rybakina ci w oko wpadła haha

0

@Parker25 Ale mają dobre ładowarki, bo moja działa już ponad 5 lat, a mam ją jeszcze z poprzedniego telefonu i dalej bardzo szybko ładuje

0

@nelson25 Ja ze swojej strony polecę Oppo Reno 12

3

@LeszekFCB ,, Gotowana kukurydza! Naczosy! Popcorn!" w tle :D

0

@gumaz W 2, od 6 lat jestem singlem.

1

@BHAFCB Ale ten Tebas niszczy tą ligę, niech on już sp*****la jak najdalej stąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?