mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sergio_Devils Atletico to póki co samo jest weryfikowane
0
@Czyhrynski Skoki narciarskie i piłka ręczna
0
@Filipem Bad Omens by fajnie oddało, ale niestety chyba za mało medialny zespół, żeby to się wydarzyło.
0
@Sinirsey Będę ćpał życie po tym szkoleniu
0
@tbas Jak się raz coś takiego zdarzy to nic się nie stanie, bez przesady
0
7:49 a ja nie śpię od 9 rano dnia poprzedniego. Dawno tak nie miałem, ale weekend i szkolenie życia za mną :D
3
@Popitek12 Balenziaga to jakiś eksperyment społeczny, zawsze to powtarzam :)
7
@partymaker Mój kot ma ładniejszą kuwetę
3
@Safrani Też byłem wczoraj i nudziłem się w tym kinie. Nie ma podjazdu do 2 pierwszych części.
2
Spokojnie, nigdy takiej oferty nie otrzymasz
0
Bayern wyda ponad 80 milionów na Jacksona, świetny deal, ale dla Chelsea.
0
@Ku84fcb To daj pieniądze haha
0
@Kapitan9 Człowieku...to 3 kolejka tego sezonu...
2
@Aragorn33 Tego, bagno
1
@Laminedependencia 3 kolejka Premier League, w poprzedniej strzelił 2 gole a już co niektórzy nazywają chłopa flopem. Nie za wcześnie trochę?
2
Manchester nie jest ani niebieski, ani czerwony, jest brązowy przez to, że obie ekipy grają srakę na początku sezonu.
3
@fart Swoją drogą przesraną robotę mieli ci, co mierzyli to gówno xd
2
@Who_you_mam Jest jeszcze Real Madryt, ale to poza konkurencją
7
@Kasy Podam ci rękę
10
Panie Cazorla, wiesz pan co robić dzisiaj z madryciokami
0
@Popitek12 Też nie rozumiem tego trendu oglądania każdego meczu największego rywala. Mi wystarczy, że oglądam ich twarze w klasykach.
8
I każdy normalny człowiek nie będzie tego pomysłu popierał. Na jakieś Superpuchary, czy mecze towarzyskie niech sobie latają do Arabii, czy Stanów. W rozgrywkach ligowych są mecze u siebie i mecze wyjazdowe na terenie rywali i niech tak pozostanie.
0
@Herato Wypłakali sobie, bo oni jak zwykle poszkodowani
8
@RosjaninBut Strzepał, ale i tak pewnie kropelka została
0
@LjakRoberciik Może Rybakina ci w oko wpadła haha
0
@Parker25 Ale mają dobre ładowarki, bo moja działa już ponad 5 lat, a mam ją jeszcze z poprzedniego telefonu i dalej bardzo szybko ładuje
0
@nelson25 Ja ze swojej strony polecę Oppo Reno 12
3
@LeszekFCB ,, Gotowana kukurydza! Naczosy! Popcorn!" w tle :D
0
@gumaz W 2, od 6 lat jestem singlem.
1
@BHAFCB Ale ten Tebas niszczy tą ligę, niech on już sp*****la jak najdalej stąd