mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ahh, Maja Maja, piękna kusicielko :)
0
@Wojciech123 Myślę, że Nicola raczej na pewno zagra.
7
Dla mnie osobiście ich stadion z zewnątrz wygląda jak frytkownica :)
0
@Eto'o9 R10 Ja od kilku lat słucham głównie metalcoru, top1 gatunek dla mnie.
2
Ten zespół to zdecydowanie moje odkrycie roku. Mają świetnego wokalistę i bardzo unikalne brzmienie, zwłaszcza przez te riffy gitarowe. Zdecydowanie polecam osobom lubiącym mocne granie :)
https://music.
3
Dziś wyjątkowo obejrzę ceremonię przed finałem ze względu na występ Linkin Park.
1
@gumaz Jolasia to zdecydowanie najbardziej irytująca postać w tym serialu.
0
Ale by to było piękne widowisko gdyby Barcelona grała w tym finale.
2
@FcPortoFan1999 Myślę, że jak nie uda się kupić Garcii, to nie kupią innego bramkarza. Za Garcią zdecydowanie przemawia cena, nie ma obecnie na rynku tak dobrego bramkarza w tak niskiej cenie.
1
Jestem ciekaw jak ostatecznie będzie wyglądała obsada bramki w następnym sezonie. Mam nadzieję, że klepną Garcię, plus przedłużą kontrakt Wojtka. No i najważniejsze, żeby odszedł Marc. Bardzo lubię Niemca, ale zdecydowanie czas na zmiany, niestety najlepszą formę ma już za sobą.
1
@kryhaa Ja za 2 miesiące skończę 26 i już było coraz trudniej maskować te braki :)
0
@kanver_ Chociaż będzie można popatrzeć na Rybakinę w tym pojedynku :D
18
Dużo gorsze od tych z tego sezonu, ale mogą być.
2
@kryhaa Dobra, będę pamiętał :D A ile masz lat?
3
@don'T.R.I.P.e Połowę ukradłem, a drugą połowę też :)
3
@CLS63AMG Opuchlizna mi całkowicie zeszła po niecałym tygodniu, po 10 dniach już nie ma żadnych strupków. Tak naprawdę kluczowe są pierwsze 2 tygodnie, mocno trzeba uważać na głowę, żeby się nie uderzyć, nie drapać, trzeba spać na plecach z poduszką ,,rogalem". No i nie można wykonywać większego wysiłku przez 3 tygodnie/miesiąc.
2
@CLS63AMG Uderzaj do trychologa, on ci powie co i jak, no i pewnie zleci ci badania, jakie musisz zrobić.
3
@Kgorecki2500 Stwierdziłem, że albo coś z tym robię, albo będę łysy do 30 jak mój ojciec :D
2
@Mow_mi_Douglas 3700 graftów, miałem dosyć duże zakola+trochę z tyłu już było prześwitu.
2
@SeWo77 Robiłem w Turcji, wydałem 12000zł, nie licząc lotów (hotel, przejazdy, tłumacz, leki i kosmetyki po zabiegu w cenie). Za loty mi wyszło niecałe 1200zł w dwie strony. W Polsce mojemu koledze policzyli 28000zł za zabieg w Warszawie.
2
@Mow_mi_Douglas Obecnie jestem w fazie, gdzie większość przeszczepionych włosów wypadła i są uśpione. Niedługo miną mi 3 miesiące od zabiegu, więc lada moment powinno się zacząć zagęszczać. Na pewno jestem zadowolony z linii włosów, jest bardzo naturalna. Teraz tylko pozostaje czekać.
3
Jeszcze 3 miesiące do pierwszej fryzurki po przeszczepie włosów, uczy cierpliwości ten proces :D
0
@bartulek98 Ale użyłeś bardzo łagodnego określenia na nich haha
0
No to w niedzielę wybory i pojęcie ,, polityka " pojawi się w moim życiu dopiero za 2 lata przed wyborami parlamentarnymi.
3
@MesQueUnClub96 Kilka piosenek lubię, ale bardzo rzadko słucham. Może dosłownie kilka razy w roku.
4
@KamQiX No zdecydowanie, skoro i tak już to wypłynęło, to Nawrocki powinien wziąć to na klatę i powiedzieć, że to była głupota i zostawić to za sobą.
0
@Bykunn Co jak co, ale kariera Jarka to już raczej ma się ku końcowi. Według mnie lepiej jakby to skrytykował, zdecydowanie więcej by zyskał w oczach ludzi.
3
Dziwię się Dudzie, że mimo wszystko bronił tak tego Nawrockiego, przecież już jest u schyłku prezydentury. Zwłaszcza ta wypowiedź o ustawkach, tylko stracił w oczach wielu ludzi. Mógł zdecydowanie lepiej to rozegrać.
0
@Kondziubarca Ufanie politykom jest bardzo naiwne
0
@lucca87 Mój również, ale tak odległych czasów to nie pamiętam :D