mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Też bym chciał wiedzieć haha.
9
Codziennie by mogła być cisza wyborcza, piękny dzień.
0
Jeśli on do nas trafi to sam osobiście pojadę po Deco i Laporte taczką, żeby ich wywieźć.
0
@Michael24 Nie oglądałem Hiszpanii z poprzednich, także nie wiem. Podobała się nam z tamtych mistrzostw i tyle :)
0
@Michael24 Endless Summer zdecydowanie. Po pierwsze spoko nutka, wpada w ucho, a po drugie sentyment, bo klimat Euro w Polsce to było coś niesamowitego (mimo słabej postawy naszej kadry). Pamiętam, że zakochałem się z moim tatą w grze Hiszpanii i mocno trzymaliśmy kciuki za nich.
1
@NeroTFP1 Pamiętam, że się mega cieszyłem z tego transferu, bo uwielbiałem go oglądać w Liverpoolu(podobnie jak Suareza). I początek w Barcelonie miał naprawdę dobry, później to już wszyscy wiemy co się wydarzyło.
2
@Tabaluga37 Mimo, że nie przepadam za Vinim, to się zgodzę. Póki co nikt bardziej w tym sezonie nie zasłużył na ZP, jeszcze Euro i Copa America. Myślę, że w grze są Bellingam, Vini i być może Kroos(jakby Niemcy na przykład wygrali Euro). Mbappe nawet jakby zdobył mistrzostwo Europy, to nie powinien wygrać plebiscytu(chociaż francuska gazeta to organizuje :D). Niestety najprawdopodobniej wygra w tym roku jakiś zawodnik Realu(chciałbym, żeby to był Kroos, ale małe szanse).
0
@Dari0G Chodzi mi o gadanie, że teraz to Barcelona nie powącha trofeów i będzie zbierała na łeb od Realu cały czas, bo Real jest taki mocny.
1
@Popitek12 Czasem lubię obejrzeć na poprawę humoru po kompromitacjach Barcy. Natomiast irytuje mnie jego pesymizm na temat Barcelony i wywyższanie Realu.
0
Oni powinni skupić się na sprzedaży Ferrana, a nie dokupowaniu drugiego do kompletu.
1
Zazdroszczę kibicom Realu tego uczucia jak przychodzi do twojego klubu wielka gwiazda. Pamiętam jak się jarałem jak przychodził do nas Suarez. Ciekawe kiedy takie emocje znowu poczujemy jako kibice Barcy.
0
@Terroriser Mając tatuaże też możesz oddawać krew po kilku miesiącach.
0
Kurde, szczerze to ja dalej wierzę w tego chłopaka. On ma 20 lat dopiero. Ten sezon będzie kluczowy, mam nadzieję, że zrobi progres.
5
Czyli po raz kolejny odpowiada wymijająco, coś może być na rzeczy z jego odejściem.
0
@MeAndSwan Ten ,,symbol La Masia" 3/4 sezonu siedzi na ławce lub ma kontuzję.
1
@Blanco16 Endrick to jedna wielka niewiadoma, a Rodrygo nie jest niewiadomo jakim kotem, bez przesady.
4
@AmigoBlancos Nawet tak nie myśl stary, dużo zdrowia życzę.
1
@Herato Zdecydowanie ta ostatnia kolejka w tamtym sezonie, ciężko to będzie przebić.
1
@TR3YWAY Ale dalej nie mają trypletu, więc może być lepiej.
1
@Sapos93 To jego sprawa, jak sprawia mu to przyjemność, to niech to robi. Da się to pogodzić.
4
@Michau98 Okej, ale gdzie w tym artykule któryś z nich zrobił z się klauna twoim zdaniem?
8
@Szmulek Oby tak właśnie było
0
@PatrychoO nie jedziemy
4
@fur_Deutschland No i wygrał gorszy niestety
1
@dymek17 Ja bardziej czuję obrzydzenie do tego klubu
0
Za każdym razem to samo
2
No to oby Courtois dziś z babolem
1
@kuz Nie ma sensu, ja nie zamierzam tego oglądać.
6
Zawsze mnie dziwi ten Rodrygo tak wysoko. Gość, który ani nie ma jakichś niesamowitych statystyk, ani nie robiący jakiegoś większego wrażenia.
0
@karci0 Ogarnij gdzie w twoim mieście można oddać elektrośmieci i najlepiej tam