0

@FcPortoFan1999 Też bym chciał wiedzieć haha.

9

Codziennie by mogła być cisza wyborcza, piękny dzień.

0

Jeśli on do nas trafi to sam osobiście pojadę po Deco i Laporte taczką, żeby ich wywieźć.

0

@Michael24 Nie oglądałem Hiszpanii z poprzednich, także nie wiem. Podobała się nam z tamtych mistrzostw i tyle :)

0

@Michael24 Endless Summer zdecydowanie. Po pierwsze spoko nutka, wpada w ucho, a po drugie sentyment, bo klimat Euro w Polsce to było coś niesamowitego (mimo słabej postawy naszej kadry). Pamiętam, że zakochałem się z moim tatą w grze Hiszpanii i mocno trzymaliśmy kciuki za nich.

1

@NeroTFP1 Pamiętam, że się mega cieszyłem z tego transferu, bo uwielbiałem go oglądać w Liverpoolu(podobnie jak Suareza). I początek w Barcelonie miał naprawdę dobry, później to już wszyscy wiemy co się wydarzyło.

2

@Tabaluga37 Mimo, że nie przepadam za Vinim, to się zgodzę. Póki co nikt bardziej w tym sezonie nie zasłużył na ZP, jeszcze Euro i Copa America. Myślę, że w grze są Bellingam, Vini i być może Kroos(jakby Niemcy na przykład wygrali Euro). Mbappe nawet jakby zdobył mistrzostwo Europy, to nie powinien wygrać plebiscytu(chociaż francuska gazeta to organizuje :D). Niestety najprawdopodobniej wygra w tym roku jakiś zawodnik Realu(chciałbym, żeby to był Kroos, ale małe szanse).

0

@Dari0G Chodzi mi o gadanie, że teraz to Barcelona nie powącha trofeów i będzie zbierała na łeb od Realu cały czas, bo Real jest taki mocny.

1

@Popitek12 Czasem lubię obejrzeć na poprawę humoru po kompromitacjach Barcy. Natomiast irytuje mnie jego pesymizm na temat Barcelony i wywyższanie Realu.

0

Oni powinni skupić się na sprzedaży Ferrana, a nie dokupowaniu drugiego do kompletu.

1

Zazdroszczę kibicom Realu tego uczucia jak przychodzi do twojego klubu wielka gwiazda. Pamiętam jak się jarałem jak przychodził do nas Suarez. Ciekawe kiedy takie emocje znowu poczujemy jako kibice Barcy.

0

@Terroriser Mając tatuaże też możesz oddawać krew po kilku miesiącach.

0

Kurde, szczerze to ja dalej wierzę w tego chłopaka. On ma 20 lat dopiero. Ten sezon będzie kluczowy, mam nadzieję, że zrobi progres.

5

Czyli po raz kolejny odpowiada wymijająco, coś może być na rzeczy z jego odejściem.

0

@MeAndSwan Ten ,,symbol La Masia" 3/4 sezonu siedzi na ławce lub ma kontuzję.

1

@Blanco16 Endrick to jedna wielka niewiadoma, a Rodrygo nie jest niewiadomo jakim kotem, bez przesady.

4

@AmigoBlancos Nawet tak nie myśl stary, dużo zdrowia życzę.

1

@Herato Zdecydowanie ta ostatnia kolejka w tamtym sezonie, ciężko to będzie przebić.

1

@TR3YWAY Ale dalej nie mają trypletu, więc może być lepiej.

1

@Sapos93 To jego sprawa, jak sprawia mu to przyjemność, to niech to robi. Da się to pogodzić.

4

@Michau98 Okej, ale gdzie w tym artykule któryś z nich zrobił z się klauna twoim zdaniem?

8

@Szmulek Oby tak właśnie było

0

@PatrychoO nie jedziemy

4

@fur_Deutschland No i wygrał gorszy niestety

1

@dymek17 Ja bardziej czuję obrzydzenie do tego klubu

0

Za każdym razem to samo

2

No to oby Courtois dziś z babolem

1

@kuz Nie ma sensu, ja nie zamierzam tego oglądać.

6

Zawsze mnie dziwi ten Rodrygo tak wysoko. Gość, który ani nie ma jakichś niesamowitych statystyk, ani nie robiący jakiegoś większego wrażenia.

0

@karci0 Ogarnij gdzie w twoim mieście można oddać elektrośmieci i najlepiej tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?