La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

5

Myślę że główny problem z Lewandowskim jest taki, że chociaż zawodnikiem jest wybitnym to cały transfer został po prostu przeprowadzony fatalnie. Daliśmy 45 mln (ze zmiennymi 50) za zawodnika z rocznym kontraktem, któremu Bayern nie chciał zaoferować nic lepszego. Tymczasem my zamiast na tej sytuacji ugrać dobre warunki daliśmy mu progresywny kontrakt, gdzie w trzecim sezonie będzie zarabiał najwięcej a już w drugim widać mocne wahania formy. I teraz w nadchodzącym sezonie gdzie on już powinien zarabiać zdecydowanie mniej i jego rola powinna być już minimalizowana to my ściągniętego młodego Brazylijczyka wyślemy na wypożyczenie bo szkoda go trzymać na ławie skoro Lewy ma grać wszystko. I jeszcze na dodatek jak Lewy rozegra 50% minut czy tam meczu w kolejnym sezonie to z automatu przedłuży mu się kontrakt na kolejny sezon. Naprawdę nie rozumiem dlaczego pozbyliśmy się Auby, który stylem do nas pasował lepiej skoro cały transfer Lewego kosztował nas fortunę przy naszej sytuacji finansowej.

0

@AlwaysBlaugrana ja od początku wiedzialem...

0

@AlwaysBlaugrana Ja się cieszę, że mogę oglądać polskiego piłkarza w Barcelonie i aspekt finansowy mnie nie obchodzi, nie moje pieniądze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?