mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak dla mnie to Peña MVP meczu
1
Sędzia pierwszoplanową postacią w tej pierwszej połowie
0
No nawet tego nie sprawdzali, no to jest żart
2
@tristan87 W moim mieście ostatnio jeden ,,czołgista" ściął kilka znaków, bo nie chciało mu się odmrozić szyby do końca :D
1
@Culer9002 Ja wyczuwam dziś bardzo dobry mecz z naszej strony.
0
Kto jest waszym zdaniem największą gwiazdą La Liga obecnie? Jeszcze kilka sezonów temu można było przebierać w tych nazwiskach, teraz to wygląda dużo gorzej.
0
@xvcWinterSoldier Dalej wolę ciepłe lato. Zima jak dla mnie mogłaby trwać jakiś miesiąc właśnie w okresie świątecznym i nic więcej.
1
@draxidox Kontrowersje budzi jedynie brzuch Wojka :D
6
@macio_944 Powodzenia w znalezieniu pracy w innej stacji
1
United XD Jak oni nie wyjdą z tak łatwej grupy(nie licząc Byernu), to będzie hit.
0
@LaLigaPD Z naszą obecną grą to nie będzie żaden hit
2
Przypominają sobie jak się gra w piłkę jak się pali pod tyłkiem i trzeba gonić wynik
0
@Emhyr Otóż to.
0
@takisobiektos Oni przy nim nie wydają się aż tacy szkodliwi społecznie.
0
@takisobiektos Myślę, że żadna federacja nie jest na tyle głupia, żeby dać komuś takiemu walkę.
11
Jak to nie będą chcieli? Biegasz sobie po boisku wśród gwiazd piłki nożnej, a do tego nawet waląc babole co mecz nie ponosisz żadnych konsekwencji. Wystarczy odporność na hejt i jazda :D
0
@IrekPOL Dla mnie F1 jest definicją nudy odkąd pamiętam :D
2
@TheNekro94 Gość teraz mógłby to w bardzo łatwy sposób spieniężyć, ale nie każdy chce być popularny.
0
Wstyd.To wszystko.
7
@MarioVeB! I cyk kariera na Only Fans
0
@Emhyr Puig to jeszcze, przecież Braithwaite biegał z ,,9".
0
Głupszej ksywki to już nie mógł mieć.
0
@Emhyr Łapanie za ramię też jak Boras haha
1
@TR3YWAY Mój kolega na przykład schodził ze schodów i źle postawił stopę i zerwał sobie 2 więzadła. Czasem tak niestety bywa.
0
@tristan87 Czyli jego tępy wyraz twarzy dobrze odzwierciedla to, co się dzieje pod kopułą.
0
@Kitek1640 45 razy
1
70 milionów? Gdzie podpisać?
1
@Nonameforlife Mięso mają gorszej jakości niż w Maku, a to już dużo mówi :D
0
@MarioVeB! Od kiedy to trucizna? I jakie badania bronią twoją tezę?
0
@fart Niestety tak, dlatego tak gramy.