5

Jak dla mnie to Peña MVP meczu

1

Sędzia pierwszoplanową postacią w tej pierwszej połowie

0

No nawet tego nie sprawdzali, no to jest żart

2

@tristan87 W moim mieście ostatnio jeden ,,czołgista" ściął kilka znaków, bo nie chciało mu się odmrozić szyby do końca :D

1

@Culer9002 Ja wyczuwam dziś bardzo dobry mecz z naszej strony.

0

Kto jest waszym zdaniem największą gwiazdą La Liga obecnie? Jeszcze kilka sezonów temu można było przebierać w tych nazwiskach, teraz to wygląda dużo gorzej.

0

@xvcWinterSoldier Dalej wolę ciepłe lato. Zima jak dla mnie mogłaby trwać jakiś miesiąc właśnie w okresie świątecznym i nic więcej.

1

@draxidox Kontrowersje budzi jedynie brzuch Wojka :D

6

@macio_944 Powodzenia w znalezieniu pracy w innej stacji

1

United XD Jak oni nie wyjdą z tak łatwej grupy(nie licząc Byernu), to będzie hit.

0

@LaLigaPD Z naszą obecną grą to nie będzie żaden hit

2

Przypominają sobie jak się gra w piłkę jak się pali pod tyłkiem i trzeba gonić wynik

0

@Emhyr Otóż to.

0

@takisobiektos Oni przy nim nie wydają się aż tacy szkodliwi społecznie.

0

@takisobiektos Myślę, że żadna federacja nie jest na tyle głupia, żeby dać komuś takiemu walkę.

11

Jak to nie będą chcieli? Biegasz sobie po boisku wśród gwiazd piłki nożnej, a do tego nawet waląc babole co mecz nie ponosisz żadnych konsekwencji. Wystarczy odporność na hejt i jazda :D

0

@IrekPOL Dla mnie F1 jest definicją nudy odkąd pamiętam :D

2

@TheNekro94 Gość teraz mógłby to w bardzo łatwy sposób spieniężyć, ale nie każdy chce być popularny.

0

Wstyd.To wszystko.

7

@MarioVeB! I cyk kariera na Only Fans

0

@Emhyr Puig to jeszcze, przecież Braithwaite biegał z ,,9".

0

Głupszej ksywki to już nie mógł mieć.

0

@Emhyr Łapanie za ramię też jak Boras haha

1

@TR3YWAY Mój kolega na przykład schodził ze schodów i źle postawił stopę i zerwał sobie 2 więzadła. Czasem tak niestety bywa.

0

@tristan87 Czyli jego tępy wyraz twarzy dobrze odzwierciedla to, co się dzieje pod kopułą.

0

@Kitek1640 45 razy

1

70 milionów? Gdzie podpisać?

1

@Nonameforlife Mięso mają gorszej jakości niż w Maku, a to już dużo mówi :D

0

@MarioVeB! Od kiedy to trucizna? I jakie badania bronią twoją tezę?

0

@fart Niestety tak, dlatego tak gramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?