mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean A w styczniu kolejna odsłona powrotu Neymara do Barcelony, bo w Arabii mu będzie za gorąco
1
@HighestInTheRoom Ja też nie obejrzałem nic od nich, lodów Ekipy też dalej nie spróbowałem :D
1
@Ojciec5tkidzieci Ehhh...gdyby tylko na świecie istniało coś takiego jak budzik, a najlepiej jakby był w telefonie
4
@Rl9k1nG Wizja mojej przyszłości, czyli moje marzenia i cele
1
@Striker Jako dziecko nawet lubiłem oglądać kabarety i się z nich śmiałem
0
@agaFCB Kilka lat temu może bym obejrzał, ale teraz kabarety to dla mnie rozrywka najniższych lotów
0
@Hasszz Ja nie wyobrażam sobie związku bez zaufania, a to o czym piszesz już podchodzi pod zaborczość.
2
@macio_944 Pewnie mu chodziło o pewnego rudego Eda
5
Ty to gruby nie lepszy jesteś i razem z nim powinieneś wylecieć
0
@Medium Bardzo emocjonująca ta liga
1
@sokot Chyba Seata
0
Wchodząc w artykuł myślałem że jakiś klub z Arabii go zatrudnił, bo oni teraz wszystkich zawodników biorą, to trenerów może też.
0
@DonCarletto Dobra, źle zrozumiałem :D
3
@Lanosss Że aż oślepł? Nie znam
0
@DonCarletto Czyli uważasz, że nie będąc pewnym siebie nie można sobie tej cechy wyrobić?
1
@DonCarletto Ja z totalnej pizdy życiowej stałem się facetem, który jest komunikatywny i spełnia się towarzysko i dba o swoje interesy, więc tak, da się. Wystarczy włożyć odpowiednią pracę. Wiadomo, że potrzeba do tego czasu, ale moim zdaniem warto zadawać sobie pytania kim chce się być i co chce się osiągnąć.
1
@DonCarletto No to dobrze, że nie słuchałem takich rad, tylko ruszyłem dupę, żeby się zmienić. Ja akurat nie uważam, że każdy rodzi się ,,jakiś " i nie może zmienić jakichś swoich cech, bo to głównie wynika po prostu z procesu socjalizacji, jaki przechodzimy. Jeśli ja zdałem sobie sprawę, że chciałbym być pewny siebie, komunikatywny i odważnie iść przez swoje życie, a w tamtym okresie byłem tego przeciwieństwem, to miałem iść do psychologa, który ,, pomógłby" mi to zaakceptować? XD
3
@DonCarletto Rada typu ,, bądź sobą "jest spoko, dopóki faktycznie jesteś zadowolony z tego jaki masz charakter i kim jesteś .Ja, żeby stać się osobą, którą zawsze chciałem musiałem bardzo dużo rzeczy w sobie zmienić i dalej chcę to robić.
1
@DonCarletto Ja przez pierwsze kilkanaście lat życia byłem bardzo nieśmiały, nie miałem pomysłu na siebie i miałem od( wiadomo czego :D) kompleksów i cieszę się, że trafiłem na te dobre osoby, które tym się zajmują, bo wizja życia jako samotny i zgorzkniały człowiek, który żyje bez celu by mnie zabiła. Czuję się jakbym uniknął wpadnięcia pod pociąg.
3
@DonCarletto Ja akurat bardzo skorzystałem na wiedzy kilku coachów, ale zdecydowanie trzeba ich dobrze wyselekcjonować, bo większość rzuca tylko pustymi sloganami motywacyjnymi, próbując sprzedać swoje wątpliwej jakości kursy i książki.
0
@Encore To też, ale umniejszanie za sposób, w jaki strzela większość goli też jest bardzo częste.
1
Ale niektórzy mają ból tyłka z tym, że Haaland jest typową 9-tką i większość goli strzela będąc w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie na boisku. No jak on może, takie gole się przecież nie liczą.
0
@icon3520 Jadę na 0 co 2 tygodnie razem z dołem :D
1
@gumaz Ja bułką i masłem
3
Jak dla mnie to Neymar już oficjalnie zakończył karierę, na pewno żadnego meczu tej ligi nie obejrzę.
1
@BorzyKrzys Oj tak, najlepiej jakby temperatury nie spadały poniżej 15 stopni Celsjusza w ciągu roku
0
@adriano1437 Taktyczny
6
@PatrychoO My jako kibice reprezentacji Polski też coś nie coś o tym wiemy :D
2
@Encore Od tamtego sezonu w końcu Frenkie jest takim piłkarzem, jakiego oczekiwaliśmy po tym transferze. Genialny gracz, materiał na kapitana w przyszłości.
5
@tomek8756 Miejmy nadzieję, że ta lekcja pokory nauczy go pokory