0

@tomek8756 To już osobne pytanie

0

Wybiera się ktoś z was może na koncert Architects w Warszawie 30 lipca?

0

@tomek8756 To, że robi wszystko w domu nie znaczy, że jest idealnym mężczyzną, bo może być po prostu taką pi**ą i nie wywoływać emocji w kobiecie i nie dawać jej spełnienia w łóżku.

0

@Barca1922 Jedno nie wyklucza drugiego

0

@DCHX Robi świetną karierę w TVP razem z panem Martyniukiem

1

@Pawci023x Otóż to. Dla niektórych to od razu wyznacznik, że dziewczyna się puszcza i jest głupia.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Gdyby było takie ultimatum, to trzeba by było zamknąć gdzieś przedstawicieli Barcelony i zabrać im telefony na 24 godziny.

1

@tristan87 Dla mnie to totalnie z czapy ten ranking. Ter Stegen w tym sezonie poza konkurencją, a na drugim miejscu powinien być Ederson moim zdaniem.

2

@Survier Przeciętny Kowalski ma teraz o wiele lepsze warunki życia i perspektywy niż każdy król, czy cesarz z tamtych czasów

2

Nie no, piękny ten księżyc dziś

0

@Bogan Choroby, wojny i śmierć

2

To już wolałbym 0 transferów do końca okienka, jeśli de Jong miałby odejść

1

@Rust_Cohle Taktyk

1

@masq Ja mam tak samo, nie warto

1

Z chęcią obejrzę jutro odcinek u Footrolla, będzie jazda

2

@Deviler Moim zdaniem był lepszym kapitanem niż Lewy, ale Lewego bym upozycjonował jednak wyżej pod względem tego ile zrobił dla kadry

0

@Explode Ale oni i tak dalej go chcą :D

6

@marcin62 Dostanie 200 tys. złotych, za które nie kupi sobie ani wzroku, ani rozumu XD

0

@Tabaluga37 Do Realu pasują takie rozkapryszone gwiazdeczki

0

@VegetaPolska A tu w 2024 Kylian wypina dupę na Real po raz drugi :D

0

Ciekawostka, o której pewnie dużo osób nie pamięta: w tym sezonie Ligi Mistrzów w jednej grupie znalazł się późniejszy zwycięzca LM i zwycięzca LE.

2

@PatrychoO Bo trzeba tych piłkarzy dobrze poukładać, jednym to wychodzi, drugim nie za bardzo :D

0

Lakaka w formie

2

@FcPortoFan1999 Tych, dla których osobistym sukcesem jest umniejszanie innym :D

1

@Medium 1 kg szamasz sam? :D Mi się zdarzało

0

A niech sobie gra, byleby nie w Barcelonie

2

@vangoor Jorge obezwładnił pilota i własnoręcznie pilotuje teraz samolot do Arabii

1

@Batys Tym bardziej takie pieniądze od klubu, który tak naprawdę sam, z gry generuje niewielki ułamek tej kwoty, a są to pieniądze pompowane z zewnątrz

3

@marcinK0000 Mi bez różnicy, bo żadnej z tych lig nie mam zamiaru oglądać. Z dwojga złego MLS już lepsze.

1

@DaPidejpi Głównie przez niego kibicowałem Liverpoolowi w sezonie 13/14 i oglądałem dużo meczów The Reds.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?