mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 To już osobne pytanie
0
Wybiera się ktoś z was może na koncert Architects w Warszawie 30 lipca?
0
@tomek8756 To, że robi wszystko w domu nie znaczy, że jest idealnym mężczyzną, bo może być po prostu taką pi**ą i nie wywoływać emocji w kobiecie i nie dawać jej spełnienia w łóżku.
0
@Barca1922 Jedno nie wyklucza drugiego
0
@DCHX Robi świetną karierę w TVP razem z panem Martyniukiem
1
@Pawci023x Otóż to. Dla niektórych to od razu wyznacznik, że dziewczyna się puszcza i jest głupia.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Gdyby było takie ultimatum, to trzeba by było zamknąć gdzieś przedstawicieli Barcelony i zabrać im telefony na 24 godziny.
1
@tristan87 Dla mnie to totalnie z czapy ten ranking. Ter Stegen w tym sezonie poza konkurencją, a na drugim miejscu powinien być Ederson moim zdaniem.
2
@Survier Przeciętny Kowalski ma teraz o wiele lepsze warunki życia i perspektywy niż każdy król, czy cesarz z tamtych czasów
2
Nie no, piękny ten księżyc dziś
0
@Bogan Choroby, wojny i śmierć
2
To już wolałbym 0 transferów do końca okienka, jeśli de Jong miałby odejść
1
@Rust_Cohle Taktyk
1
@masq Ja mam tak samo, nie warto
1
Z chęcią obejrzę jutro odcinek u Footrolla, będzie jazda
2
@Deviler Moim zdaniem był lepszym kapitanem niż Lewy, ale Lewego bym upozycjonował jednak wyżej pod względem tego ile zrobił dla kadry
0
@Explode Ale oni i tak dalej go chcą :D
6
@marcin62 Dostanie 200 tys. złotych, za które nie kupi sobie ani wzroku, ani rozumu XD
0
@Tabaluga37 Do Realu pasują takie rozkapryszone gwiazdeczki
0
@VegetaPolska A tu w 2024 Kylian wypina dupę na Real po raz drugi :D
0
Ciekawostka, o której pewnie dużo osób nie pamięta: w tym sezonie Ligi Mistrzów w jednej grupie znalazł się późniejszy zwycięzca LM i zwycięzca LE.
2
@PatrychoO Bo trzeba tych piłkarzy dobrze poukładać, jednym to wychodzi, drugim nie za bardzo :D
0
Lakaka w formie
2
@FcPortoFan1999 Tych, dla których osobistym sukcesem jest umniejszanie innym :D
1
@Medium 1 kg szamasz sam? :D Mi się zdarzało
0
A niech sobie gra, byleby nie w Barcelonie
2
@vangoor Jorge obezwładnił pilota i własnoręcznie pilotuje teraz samolot do Arabii
1
@Batys Tym bardziej takie pieniądze od klubu, który tak naprawdę sam, z gry generuje niewielki ułamek tej kwoty, a są to pieniądze pompowane z zewnątrz
3
@marcinK0000 Mi bez różnicy, bo żadnej z tych lig nie mam zamiaru oglądać. Z dwojga złego MLS już lepsze.
1
@DaPidejpi Głównie przez niego kibicowałem Liverpoolowi w sezonie 13/14 i oglądałem dużo meczów The Reds.