mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@xVENUMx Noo, zwłaszcza z tym elektrycznym Garcią :D
0
@DawidekFCB Ja po prostu jestem optymistą i bardziej w tą stronę staram się patrzeć
0
@DawidekFCB Nie jestem wyrocznią i nie wiem jak będzie wyglądał mecz. Nie rozumiem nastawiania się z góry na negatywny mecz i słabą grę.
1
Jak nawet lubiłem naszego głupiutkiego Dembele (głównie ze względu na jego umiejętności i talent), tak mam go totalnie dość po tej szopce związanej z PSG.
0
@Barca1922 Jak decyzji Neymara kompletnie nie rozumiem, to Dembele jak najbardziej, bo wraca do ojczyzny i będzie zarabiał więcej pieniędzy
1
@ShawnC Dalej będzie można go podziwiać na boiskach Premier League :D
1
W zdrowym środowisku i dlatego idzie do PSG XD Jednak dalej jest głupi
1
@GeneralXavi Architects i Imminence mocno katowane, bo byłem na koncercie ostatnio
0
@Antajbandaj Zdecydowanie brzmienie. Ja słucham głównie zagranicznego metalu, więc brzmienie zdecydowanie na pierwszym miejscu, ale tekst też lubię poznać i się wsłuchać, wtedy to fajnie współgra ze sobą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pedri16Future Jak dla mnie to byleby nie odszedł dziś, jutro może iść za więcej pieniędzy
0
Dembele, jeszcze 35 minut i możesz iść jak chcesz
0
@SuperPatsonFCB Ale w Polsce są teraz takie same upały
0
@Azacca Obie drużyny grają w takich samych warunkach
0
@Maker0 Jesteśmy jak taki Janusz wchodzący do salonu Mercedesa, żeby zobaczyć jak bardzo nas nie stać XD
0
Ten news z tym Mbappe u nas to jest hit XD Co ci dziennikarze mają w tych głowach, niesamowite. Nawet jakby przyszedł za rok za darmo, to z czego pensję mu Barca opłaci?
0
@Deviler Możesz podrzucić na priv :)
16
@zodiak_10 Europejskie kluby straciły na jakości, podczas gdy te z Arabii nigdy jej nawet nie miały
3
@Foro @Pawlak1992 Zrobię to w trochę bardziej humanitarny sposób panowie hah
6
Trzymajcie kciuki panowie, bo dziś lecę zdobyć dziewczynę, na której mi bardzo zależy i będzie to dość nietypowa akcja :D
2
@tomek8756 Dziękuję bardzo i oczywiście wzajemnie :)
1
@abram3k Po tej imprezie zawodnicy Barcelony będą nalegać na transfer Peszko, żeby tylko mieć go w szatni :D
23
@BorzyKrzys Jest po prostu normalna jak dla mnie
0
@tomek8756 Przepraszać za coś co zrobili kilkadziesiąt lat temu? No grubo
6
Dajmy już może szansę Nico, jeśli nie stać nas na nikogo lepszego
1
@MesQueUnClub96 Masz mnie, zbieram je, bo mam dzięki temu tańszy dostęp do fcbarca.com premium i mam zniżki na zakupy w Biedronce
1
@MesQueUnClub96 Faktycznie, mój błąd, że nie sprawdziłem
1
@macio_944 Wpisz w google Luis Suarez, jest artykuł ze strony kibiców Interu
3
Nie no, ale wklejanie do artykułu zdjęcia współczesnego Luisa Suareza i podpis ,, Nie żyje Luis Suarez" to już jest totalne dno dziennikarskie. Czego to niektórzy nie zrobią dla ,,klików", żałosne.
0
Po treningu chciałem napić się kawki i shake'a białkowego. Postanowiłem więc dodać 2 miarki białka o smaku białej czekolady do flat white, nie polecam :D Okropne w smaku, byleby się tylko teraz nie posrać.