mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier U mnie też się kończy podobnie
0
@tomek8756 Napoli również. Ale po odpadnięciu Barcelony straciła smak ta LM.
1
@Faro No ta, jakiś tam De Bruyne na przykład :D
2
@taris Niedługo się okaże. Ale według mnie tak, jesteśmy.
1
@revolution33 Popatrz na ten Liverpool. Naprawdę sądzisz, że Barcelona by przegrała z takim zespołem bez formy?
0
@Pedri16Future Hmmm, a nie bierzesz pod uwagę tego, że to jest okres kilku miesięcy i forma każdego z tych klubów może być kompletnie inna za jakiś czas?xd
5
@FanBarcYxD Bo byśmy nie stracili tych 2 goli z nimi
1
Dobrze, że wyłączyłem przy stanie 2-2. Wyczułem, że ze strony Live już nic dobrego się nie stanie w tym meczu.
3
Real oszczędza się na ostatnie 10 minut drugiego meczu
0
@IronSanHybrid W polskich realiach by się to boisko nie sprawdziło :D
2
@paweldunajecfcb Myślałem, że jednak trochę dłużej tam zostaną, chociaż do kwietnia
1
Arsenal się ładnie zesrał już w lutym XD
4
@lionelmessigoat Najlepiej nurkuje zdecydowanie
1
@vangoor Jako student budownictwa muszę zwrócić uwagę. Żelbetowy :D
1
@kewin Przed tym jak się skompromitował tymi słowami też mało kto wiedział, że Messi ma w ogóle brata.
1
@HypeR ,,The death of piece of mind" od Bad Omens.
0
@Catalanian1991 Zakaz zgromadzeń, bo za dużo szamba by się wylało :D
1
@Emhyr Same mogę jeść, ale jak są w lodach, czy ciastach, to jakoś mi nie pasują tam.
0
@Hosh Mi szkoda czasu na oglądanie Realu
0
Jak dla mnie jest to najlepsza piosenka 2022 roku. Niesamowicie budowana jest ta piosenka, czyste arcydzieło, polecam posłuchać :D
4
Mam Real na kuponie, także jeśli stracą punkty, to jest to moja zasługa :D
0
@P33ck Tebas walczy o to, żeby było jeszcze gorzej
0
@MiczenS Współczuję, następnym razem się uda :)
0
Wszystkie mecze dziś ładnie weszły na kuponie, czekam jeszcze na Fame. Obym tylko nie żałował, że postawiłem na jednym :D
1
@paweldunajecfcb Bo ktoś robi więcej dla polskiej służby zdrowia niż oni :D
0
@Encore Ze mną by mieli to samo :D
2
@Deviler Nie, totalnie nie w moim stylu są te ubrania tam. Będąc w podstawówce albo w gimnazjum może i bym tam kupował.
0
@Nazio87 Ja oglądałem tą grę u Isamu. Wciągnęła mnie jak serial :D
0
@RomanHoffer Bardzo dużo powodów, najczęściej to chyba po prostu niesatysfakcjonujące życie seksualne w związku
2
@FCB24 Nie widzę, żebyśmy murowali swoją bramkę. Takie niskie wyniki to efekt słabej skuteczności, bo okazji jest dużo.