1

@Survier U mnie też się kończy podobnie

0

@tomek8756 Napoli również. Ale po odpadnięciu Barcelony straciła smak ta LM.

1

@Faro No ta, jakiś tam De Bruyne na przykład :D

2

@taris Niedługo się okaże. Ale według mnie tak, jesteśmy.

1

@revolution33 Popatrz na ten Liverpool. Naprawdę sądzisz, że Barcelona by przegrała z takim zespołem bez formy?

0

@Pedri16Future Hmmm, a nie bierzesz pod uwagę tego, że to jest okres kilku miesięcy i forma każdego z tych klubów może być kompletnie inna za jakiś czas?xd

5

@FanBarcYxD Bo byśmy nie stracili tych 2 goli z nimi

1

Dobrze, że wyłączyłem przy stanie 2-2. Wyczułem, że ze strony Live już nic dobrego się nie stanie w tym meczu.

3

Real oszczędza się na ostatnie 10 minut drugiego meczu

0

@IronSanHybrid W polskich realiach by się to boisko nie sprawdziło :D

2

@paweldunajecfcb Myślałem, że jednak trochę dłużej tam zostaną, chociaż do kwietnia

1

Arsenal się ładnie zesrał już w lutym XD

4

@lionelmessigoat Najlepiej nurkuje zdecydowanie

1

@vangoor Jako student budownictwa muszę zwrócić uwagę. Żelbetowy :D

1

@kewin Przed tym jak się skompromitował tymi słowami też mało kto wiedział, że Messi ma w ogóle brata.

1

@HypeR ,,The death of piece of mind" od Bad Omens.

0

@Catalanian1991 Zakaz zgromadzeń, bo za dużo szamba by się wylało :D

1

@Emhyr Same mogę jeść, ale jak są w lodach, czy ciastach, to jakoś mi nie pasują tam.

0

@Hosh Mi szkoda czasu na oglądanie Realu

0

Jak dla mnie jest to najlepsza piosenka 2022 roku. Niesamowicie budowana jest ta piosenka, czyste arcydzieło, polecam posłuchać :D


4

Mam Real na kuponie, także jeśli stracą punkty, to jest to moja zasługa :D

0

@P33ck Tebas walczy o to, żeby było jeszcze gorzej

0

@MiczenS Współczuję, następnym razem się uda :)

0

Wszystkie mecze dziś ładnie weszły na kuponie, czekam jeszcze na Fame. Obym tylko nie żałował, że postawiłem na jednym :D

1

@paweldunajecfcb Bo ktoś robi więcej dla polskiej służby zdrowia niż oni :D

0

@Encore Ze mną by mieli to samo :D

2

@Deviler Nie, totalnie nie w moim stylu są te ubrania tam. Będąc w podstawówce albo w gimnazjum może i bym tam kupował.

0

@Nazio87 Ja oglądałem tą grę u Isamu. Wciągnęła mnie jak serial :D

0

@RomanHoffer Bardzo dużo powodów, najczęściej to chyba po prostu niesatysfakcjonujące życie seksualne w związku

2

@FCB24 Nie widzę, żebyśmy murowali swoją bramkę. Takie niskie wyniki to efekt słabej skuteczności, bo okazji jest dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?