1

@Encore Black Friday-Tylko u nas, drużyna Manchester United taniej o 50%

0

@FabianMrozek Mamy remis, a tam przegraliśmy

1

Fajnie widzieć Casha śpiewającego hymn

0

Czuję dziś remis Polaków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ze względów piłkarskich? W jakim świecie ten człowiek żyje

7

@kuz Z taką motywacją Polska może będzie grać w końcu dobrze

1

@kynio302 Chyba ,, Jeśli chcą nam zapłacić " XD

1

Nie no spot reklamowy FIFA i hasło ,,Futbol jednoczy wszystkich" to jest w tym przypadku tylko pusty slogan. Zwłaszcza w Katarze jednoczy wszystkich XD

0

@Mroziu Oj pamiętam te mistrzostwa. Być może zabrali nam złoto wtedy.

0

@zenoowity Ale przynajmniej poprawił nam humor. Mam nadzieję, że jakiś piłkarz zrobi podobną cieszynkę po zdobyciu gola przeciwko nim.

7

@Ojciec5tkidzieci Trochę obsrał zbroję na końcu, ale i tak piękny widok :D

7

I oby tak dalej, Katar! Cały świat wam tego życzy, nie macie nic wspólnego z futbolem.

3

@koksik2700 Kiedyś była fajna, teraz niekoniecznie

0

@priest9999 To ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami

0

@Kamiloza91 Myślę, że Korea Południowa i Japonia mogą zaskoczyć i awansować dalej .

0

@koziar A kto z nas nigdy nie był hipokrytą. Vinicius wzbudza we mnie negatywne emocje swoim zachowaniem boiskowym, dodatkowo to, że gra w Realu mu nie pomaga. Do Neymara mam sentyment ze względu na jego fajny epizod w Barcelonie i to, że po prostu przyjemnie się go ogląda. I nie wydaje mi się, żeby był takim aniołkiem w porównaniu do Neya, wręcz przeciwnie.

0

@david89 To jest tylko moje zdanie, a nie mój problem

2

@koziar No piłkarzem jest dobrym, ale zachowuje się jak pajac na boisku

0

Z jednej strony chciałbym, żeby Brazylia wygrała Mundial w Katarze ze względu na Neymara i Raphinhę, ale z drugiej strony wtedy wygrałby również Vinicius(co przy ewentualnym wygraniu przez Real LM skutkowałoby prawdopodobnie Złotą Piłką dla niego), także oby to była Argentyna lub Hiszpania. Polskę z oczywistego względu pominąłem w tym zestawieniu:D

4

@tomek8756 Ja bym bardziej był za jakąś baaardzo dużą grzywną niż konfiskatą samochodu. Wtedy by była pewność, że kara dotknie w 100% tego, kto wsiadł pijany za kółko.

2

@Lathspell Chociaż będą przygotowani na oglądanie mundialu, moje oczy mogą nie być na to gotowe :D

0

Do wszystkich, którzy narzekają. Po co oglądacie jak wam się nie podoba? Przecież wiecie jak to wygląda, za Czesia nic się nie zmieni.

0

@Roobo Dlatego ja nie oglądam

0

@udarpawarotam Raczej po Pampersy, bo niektórzy już mocno srają po gaciach:D

3

@Kszysiek7 Żadne z powyższych. Każda z opisanych przez ciebie sytuacji, to męczarnia. Już bym wolał walić konia do końca swoich dni:D

2

Przesłuchałem piosenkę Behemotha i zaprowadziła mnie ona w tak ciemne miejsce haha. Na co dzień słucham metalu, ale to jest zdecydowanie gruby kaliber, ale raz na jakiś czas lubię ich posłuchać.

1

@FcPortoFan1999 Jak on zaczyna te tematy(zwłaszcza jak są na stole %), to ja z bratem od razu zmieniamy temat, bo dyskusja nie ma sensu

19

Co oglądanie wiadomości TVP dzień w dzień robi z człowiekiem, to jest dramat. Wchodzenie z moim ojcem na tematy polityczne zawsze się kończy zwalaniem winy za totalnie wszystko na PO i oczywiście Tuska. Tusk jest po prostu jego wrogiem nr 1. Dziś mi zaczął gadać o tym, że Tusk opychał na lewo towar na budowę stadionu Narodowego i teraz są problemy przez to, no k***a dramat...

23

@QuaReL Pamiętam ten post. To jemu niech będzie wstyd, ty zachowałeś się dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?