mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Black Friday-Tylko u nas, drużyna Manchester United taniej o 50%
0
@FabianMrozek Mamy remis, a tam przegraliśmy
1
Fajnie widzieć Casha śpiewającego hymn
0
Czuję dziś remis Polaków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ze względów piłkarskich? W jakim świecie ten człowiek żyje
7
@kuz Z taką motywacją Polska może będzie grać w końcu dobrze
1
@kynio302 Chyba ,, Jeśli chcą nam zapłacić " XD
1
Nie no spot reklamowy FIFA i hasło ,,Futbol jednoczy wszystkich" to jest w tym przypadku tylko pusty slogan. Zwłaszcza w Katarze jednoczy wszystkich XD
0
@Mroziu Oj pamiętam te mistrzostwa. Być może zabrali nam złoto wtedy.
0
@zenoowity Ale przynajmniej poprawił nam humor. Mam nadzieję, że jakiś piłkarz zrobi podobną cieszynkę po zdobyciu gola przeciwko nim.
7
@Ojciec5tkidzieci Trochę obsrał zbroję na końcu, ale i tak piękny widok :D
7
I oby tak dalej, Katar! Cały świat wam tego życzy, nie macie nic wspólnego z futbolem.
3
@koksik2700 Kiedyś była fajna, teraz niekoniecznie
0
@priest9999 To ja się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami
0
@Kamiloza91 Myślę, że Korea Południowa i Japonia mogą zaskoczyć i awansować dalej .
0
@koziar A kto z nas nigdy nie był hipokrytą. Vinicius wzbudza we mnie negatywne emocje swoim zachowaniem boiskowym, dodatkowo to, że gra w Realu mu nie pomaga. Do Neymara mam sentyment ze względu na jego fajny epizod w Barcelonie i to, że po prostu przyjemnie się go ogląda. I nie wydaje mi się, żeby był takim aniołkiem w porównaniu do Neya, wręcz przeciwnie.
0
@david89 To jest tylko moje zdanie, a nie mój problem
2
@koziar No piłkarzem jest dobrym, ale zachowuje się jak pajac na boisku
0
Z jednej strony chciałbym, żeby Brazylia wygrała Mundial w Katarze ze względu na Neymara i Raphinhę, ale z drugiej strony wtedy wygrałby również Vinicius(co przy ewentualnym wygraniu przez Real LM skutkowałoby prawdopodobnie Złotą Piłką dla niego), także oby to była Argentyna lub Hiszpania. Polskę z oczywistego względu pominąłem w tym zestawieniu:D
4
@tomek8756 Ja bym bardziej był za jakąś baaardzo dużą grzywną niż konfiskatą samochodu. Wtedy by była pewność, że kara dotknie w 100% tego, kto wsiadł pijany za kółko.
2
@Lathspell Chociaż będą przygotowani na oglądanie mundialu, moje oczy mogą nie być na to gotowe :D
0
Do wszystkich, którzy narzekają. Po co oglądacie jak wam się nie podoba? Przecież wiecie jak to wygląda, za Czesia nic się nie zmieni.
0
@Roobo Dlatego ja nie oglądam
0
@udarpawarotam Raczej po Pampersy, bo niektórzy już mocno srają po gaciach:D
3
@Kszysiek7 Żadne z powyższych. Każda z opisanych przez ciebie sytuacji, to męczarnia. Już bym wolał walić konia do końca swoich dni:D
2
Przesłuchałem piosenkę Behemotha i zaprowadziła mnie ona w tak ciemne miejsce haha. Na co dzień słucham metalu, ale to jest zdecydowanie gruby kaliber, ale raz na jakiś czas lubię ich posłuchać.
1
@FcPortoFan1999 Jak on zaczyna te tematy(zwłaszcza jak są na stole %), to ja z bratem od razu zmieniamy temat, bo dyskusja nie ma sensu
19
Co oglądanie wiadomości TVP dzień w dzień robi z człowiekiem, to jest dramat. Wchodzenie z moim ojcem na tematy polityczne zawsze się kończy zwalaniem winy za totalnie wszystko na PO i oczywiście Tuska. Tusk jest po prostu jego wrogiem nr 1. Dziś mi zaczął gadać o tym, że Tusk opychał na lewo towar na budowę stadionu Narodowego i teraz są problemy przez to, no k***a dramat...
23
@QuaReL Pamiętam ten post. To jemu niech będzie wstyd, ty zachowałeś się dobrze.