0

Był ktoś na filmie ,, Mój dług " i chciałby podzielić się opinią?

6

@FC1899Barca Ludzie pokroju tego rosyjskiego ścierwa, którego nazwiska nie wymienię, zdecydowanie nie zasługują, żeby chodzić po tej planecie

0

@AmigoBlancos Trudno powiedzieć. Myślę, że teraz też łatwiej byłoby to zgłosić na policję, bo wcześniej to wiadomo jak to wyglądało. Ale no wiadomo, trochę strach iść na policję z obawy o swoje życie i swoich bliskich.

0

@Sysia11 No tu masz rację

4

@Sysia11 Mi szkoda Ukraińców, zwłaszcza dzieci, które żyją w strachu lub giną przez chorą wizję tego psychopaty

2

@Peciak Zdecydowanie chciałbym, żeby został. Oby tylko nie łapał więcej kontuzji, bo naprawdę potrafi grać

6

@marcinnikt Głupszej teorii nie słyszałem

1

@dafik85 Ja to się dowiedziałem, że gra jak schodził, tak zagrał :D

0

@Naturopata Nie nadaje się do gry w Barcelonie? Nowy klub, inna liga, do tego powrót po kontuzji. Ferran ma na razie problem ze skutecznością, ale co ważne, dochodzi do sytuacji strzeleckich. Moim zdaniem należy dać mu czas i szansę, a on jeszcze odpłaci nam bramkami.

0

Pomoc i przód wygląda fajnie, ale co do formacji obronnej mam obawy, ale mam nadzieję, że się nie potwierdzą :D Po zwycięstwo!

0

@sokot Rzucą 167 emeryturę, z 500+ zrobią 510+ i ludzie zagłosują

6

Gdyby nie Jacek Kurski, nie byłoby medalu, proste XD

0

@VegetaPolska Moim zdaniem dawanie prezentów na pierwszym spotkaniu jest nie do końca dobre. Tak jak już ktoś wyżej pisał, nie inwestuj więcej niż ona, bo się rozczarujesz. Powodzenia:D

0

@AdiKingu96 W jaki sposób mogę coś ukraść dopiero wchodząc do sklepu? :)

0

Wy też tak macie, że bramki w niektórych sklepach pikają wam nawet jak wchodzicie do sklepu? Mega mnie to irytuje, że nieważne,czy wchodzę, czy wychodzę, to zaczynają wyć :D Co może być tego powodem?

1

@kubix05 Ja rok temu miałem taki, czyli jeszcze te czasy nie minęły :D

0

@maroon Śpiewali piosenkę Cypisa, w której jest słynne hasło ***** ***

1

@Criss18Barca Ale niestety Fati wypada regularnie na kilka miesięcy. Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo ma niesamowity potencjał.

0

@Xwowrak Po alkoholu różnych rzeczy ludzie słuchają :)

4

Sprawa studniówki z Elbląga pokazuje jaką mamy wolność słowa. Uczniowie na swojej prywatnej imprezie mogą sobie słuchać takiej muzyki, jakiej chcą. Pewnie ta piosenka jest śpiewana na co drugiej 18-stce, a tutaj wielki skandal i chęć wyciągnięcia konsekwencji, bez sensu.

0

@gumaz Że przez tyle lat odkładam założenie własnej działalności i siedzę na ciepłym etacie :D

1

@jedrek7000 Tak, to on :D

0

@Rust_Cohle Niezbyt, ale kawałek ze Swedish House Mafia fajny. I w sumie tylko tyle.

0

@barcelonaLM To ten co zawsze śpiewa na początku swoje nazwisko XD Nie lubię jego piosenek

0

@sintesox Jeśli dalej będą się tak rozwijać i do tego dojdzie dobre przygotowanie fizyczne i taktyka, to myślę, że jak najbardziej :D

5

@doc Lenglet na początku był mega solidnym obrońcą, nie wiem co się z nim stało później

2

Tyle człowiek czekał na białe święta i w końcu są :D

0

@Mesialdo87 No tak, bo jeśli ktoś ma inne zdanie niż ty, to nie jest rozsądny. Szczęsny nawet nigdy nie zbliżył się do Niemca.

6

@Mesialdo87 Nie był wyżej niż Szczęsny? Od kiedy oglądasz Barcę? XD

1

@MichalZZZ I takie komentarze chce się czytać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?