mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był ktoś na filmie ,, Mój dług " i chciałby podzielić się opinią?
6
@FC1899Barca Ludzie pokroju tego rosyjskiego ścierwa, którego nazwiska nie wymienię, zdecydowanie nie zasługują, żeby chodzić po tej planecie
0
@AmigoBlancos Trudno powiedzieć. Myślę, że teraz też łatwiej byłoby to zgłosić na policję, bo wcześniej to wiadomo jak to wyglądało. Ale no wiadomo, trochę strach iść na policję z obawy o swoje życie i swoich bliskich.
0
@Sysia11 No tu masz rację
4
@Sysia11 Mi szkoda Ukraińców, zwłaszcza dzieci, które żyją w strachu lub giną przez chorą wizję tego psychopaty
2
@Peciak Zdecydowanie chciałbym, żeby został. Oby tylko nie łapał więcej kontuzji, bo naprawdę potrafi grać
6
@marcinnikt Głupszej teorii nie słyszałem
1
@dafik85 Ja to się dowiedziałem, że gra jak schodził, tak zagrał :D
0
@Naturopata Nie nadaje się do gry w Barcelonie? Nowy klub, inna liga, do tego powrót po kontuzji. Ferran ma na razie problem ze skutecznością, ale co ważne, dochodzi do sytuacji strzeleckich. Moim zdaniem należy dać mu czas i szansę, a on jeszcze odpłaci nam bramkami.
0
Pomoc i przód wygląda fajnie, ale co do formacji obronnej mam obawy, ale mam nadzieję, że się nie potwierdzą :D Po zwycięstwo!
0
@sokot Rzucą 167 emeryturę, z 500+ zrobią 510+ i ludzie zagłosują
6
Gdyby nie Jacek Kurski, nie byłoby medalu, proste XD
0
@VegetaPolska Moim zdaniem dawanie prezentów na pierwszym spotkaniu jest nie do końca dobre. Tak jak już ktoś wyżej pisał, nie inwestuj więcej niż ona, bo się rozczarujesz. Powodzenia:D
0
@AdiKingu96 W jaki sposób mogę coś ukraść dopiero wchodząc do sklepu? :)
0
Wy też tak macie, że bramki w niektórych sklepach pikają wam nawet jak wchodzicie do sklepu? Mega mnie to irytuje, że nieważne,czy wchodzę, czy wychodzę, to zaczynają wyć :D Co może być tego powodem?
1
@kubix05 Ja rok temu miałem taki, czyli jeszcze te czasy nie minęły :D
0
@maroon Śpiewali piosenkę Cypisa, w której jest słynne hasło ***** ***
1
@Criss18Barca Ale niestety Fati wypada regularnie na kilka miesięcy. Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo ma niesamowity potencjał.
0
@Xwowrak Po alkoholu różnych rzeczy ludzie słuchają :)
4
Sprawa studniówki z Elbląga pokazuje jaką mamy wolność słowa. Uczniowie na swojej prywatnej imprezie mogą sobie słuchać takiej muzyki, jakiej chcą. Pewnie ta piosenka jest śpiewana na co drugiej 18-stce, a tutaj wielki skandal i chęć wyciągnięcia konsekwencji, bez sensu.
0
@gumaz Że przez tyle lat odkładam założenie własnej działalności i siedzę na ciepłym etacie :D
1
@jedrek7000 Tak, to on :D
0
@Rust_Cohle Niezbyt, ale kawałek ze Swedish House Mafia fajny. I w sumie tylko tyle.
0
@barcelonaLM To ten co zawsze śpiewa na początku swoje nazwisko XD Nie lubię jego piosenek
0
@sintesox Jeśli dalej będą się tak rozwijać i do tego dojdzie dobre przygotowanie fizyczne i taktyka, to myślę, że jak najbardziej :D
5
@doc Lenglet na początku był mega solidnym obrońcą, nie wiem co się z nim stało później
2
Tyle człowiek czekał na białe święta i w końcu są :D
0
@Mesialdo87 No tak, bo jeśli ktoś ma inne zdanie niż ty, to nie jest rozsądny. Szczęsny nawet nigdy nie zbliżył się do Niemca.
6
@Mesialdo87 Nie był wyżej niż Szczęsny? Od kiedy oglądasz Barcę? XD
1
@MichalZZZ I takie komentarze chce się czytać :D