mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dundersztyc A bierzesz pod uwagę to, że oni już mają ponad 30 lat?
0
@tomek8756 Wydaje się być prostszy
9
@Coutinho007 Mega szkoda, że kupiliśmy wtedy Rakiticia zamiast Kroosa. Kosztował tylko 25 mln.
8
@arasz1819 To już nie można najzwyczajniej w świecie pochwalić rywala za to, że ładnie grają? Odkleiło się coś chyba od tej zawiści.
2
@VegetaPolska Jeśli dalej będziesz robił z siebie ofiarę zamiast zastanowić się co możesz u siebie poprawić, to dalej będziesz się tylko łudził. Taka jest rzeczywistość :)
0
No to co, czas na nowe wyzwania :D W LE to już na pewno sobie poradzą, a jak nie to za rok Liga Konferencji, i tam to już na pewno zwycięstwo.
0
@revitaliv No, więcej goli by było :D
2
O matko, 3-0. To była najlepsza decyzja, żeby iść sobie na trening zamiast meczu, chociaż teraz fajnie się czuję.
0
@FCB24 Blair witch projekt, zdecydowanie najnudniejszy horror jaki widziałem
0
Jak to jest, że tak naprawdę jedynym polskim zespołem muzycznym, który zrobił międzynarodową karierę jest Behemoth. Chodź trzeba przyznać, że potrafią zrobić unikalny klimat w piosenkach, jak np w Bartzabel.
0
@Pilka_jest_okragla Może zostanie strażakiem :D
0
Jak pierwszy raz odsłuchałem tę piosenkę, to nie mogłem uwierzyć, że to Bring me the horizon. Mega wszechstronny i pomysłowy zespół.
0
@Mixtape Tak jest. Czyżbyś ty też był? :)
6
Jeszcze nie ma grudnia, a już spadł pierwszy śnieg. Już sporo go jest, a cały czas sypie.
0
Ale fart XD Ale pudło
12
Legia XD 10 porażek po 13-stu kolejkach, masakra.
0
@kejdzi Być może, ale jakoś nie mogę się przełamać do oglądania
0
Widzę, że jest tu dużo fanów F1. Mnie zawsze nudził ten sport. Mój tata to kiedyś oglądał i kilka razy z nim oglądałem i za każdym razem albo zasnąłem albo musiałem zająć się czymś innym. Jak dla mnie zero emocji, ale co kto lubi :D
0
@ShinobiQWE Ja bym pewnie spakował walizę i wyjechał tam, gdzie bezpiecznie. Nie jestem typem człowieka, który by ryzykował życie za kraj.
0
@TheMugShot Jakiś polski zespół w tym finale, że takie emocje?
13
Nie wiedziałem, że tu tyle fanów CS-a. Wrócę rano, bo nic nie rozumiem :D
0
@seba1324 Mityczna podwójna skarpeta, o której zawsze mówił ojciec podczas kupna mi butów :D
0
@RosjaninBut Zgadzam się z kolegą. Najgorsze co możesz sobie zrobić to zrobić z siebie ofiarę.
1
@RobiS Daria Zawiałow numer 1 według mnie
6
Co przemawia za Koemanem? To, że Barcelona nie ma 12 milionów na odprawę dla niego xd
2
Nazwisko Kastrati idealnie podsumowuje mecz Legii :D No czegoś zabrakło
0
@BarcaInfo Tanie
1
@Ojciec5tkidzieci Akurat portal, na którym można ją spotkać działa :D
0
@domin1515 Najpierw miska
0
@FCBKasza To idź i im kibicuj, nikogo to nie obchodzi