mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista~ Jak smutne bym musiał mieć życie, żeby się tym interesować
0
W końcu da się słuchać komentarza na TVP
1
@WisniaKala Najpierw miska :D
0
@Krychaaa10 Neymar na prawej?
0
@RobiS No właśnie, jak to działa? :D
0
Transmisja na stronie TVP Sport mi się zacinała co chwilę, a na strims.world śmiga bez żadnych ścinek
0
@amanter Oby teraz już omijały go te kontuzje i mamy mega perspektywicznego skrzydłowego
0
@amanter Dembele chociaż dalej jest młody
5
Lahoz ,,niewidoczny" , oby tak dalej :D
0
@Roobo Yuri z dystansu spróbował
1
@fart dziękuję bardzo :*
4
Wesołych świąt, mordeczki :D
3
@Rust_Cohle 1. Iniesta
2.Messi
3.Suarez
4.Neymar
5.David Villa
0
@sanny Trincao ma numer 17
0
Pius Wpaszczke jak wysoko
7
@macio_944 I robią to jeszcze w dobie pandemii, gdzie wiele ludzi traci pracę i wielu upadają ich biznesu.
0
Dawid Tatazuzanny, nowa nadzieja polskich skoków xd
0
@Damian11 Johansson, Peter Prevc, bardzo lubię tych skoczków.
5
Granerud ponad 36 punktów już traci, to nieźle przeskoczył Stocha xd
1
@Jakchcesz Tak, polecam :D
0
@Zip Mi nawet coś równie głupiego by do głowy nie przyszło :D
2
@SeBa32 A ze mną się napijecie?
6
Człowiek nie pije zbyt często tej wódki i wykrzywia jak za pierwszym razem.
0
@Kusco15 Ja ten odcinek co roku sobie oglądam przed świętami, mam sentyment do tego odcinka :D
0
@karlu105 Ja mam swój od 2 tygodni i póki co fajnie się sprawuje
2
Pierwszy raz w życiu się cieszę z wygranej Realu. Teraz tylko, żeby jutro nie zgubić punktów z Levante.
0
Nie ma co patrzeć na obecną formę poszczególnych zespołów, mecze są dopiero za 2 miesiące i bardzo dużo może się zmienić
1
Ale mi siadł ten album Grey Daze, Amends. Chłopaki zrobili mega robotę, odświeżając te piosenki.
1
@AdiKingu96 To drugie nie takie przykre :D
0
@itmustbejoke Zadziwiające jest to, że zapomniałem, że PSG grało w finale z Bayernem, a było to kilka miesięcy temu :D Jakoś nie pasuje to PSG do finału LM.