0

@Antimadridista~ Jak smutne bym musiał mieć życie, żeby się tym interesować

0

W końcu da się słuchać komentarza na TVP

1

@WisniaKala Najpierw miska :D

0

@Krychaaa10 Neymar na prawej?

0

@RobiS No właśnie, jak to działa? :D

0

Transmisja na stronie TVP Sport mi się zacinała co chwilę, a na strims.world śmiga bez żadnych ścinek

0

@amanter Oby teraz już omijały go te kontuzje i mamy mega perspektywicznego skrzydłowego

0

@amanter Dembele chociaż dalej jest młody

5

Lahoz ,,niewidoczny" , oby tak dalej :D

0

@Roobo Yuri z dystansu spróbował

1

@fart dziękuję bardzo :*

4

Wesołych świąt, mordeczki :D

3

@Rust_Cohle 1. Iniesta
2.Messi
3.Suarez
4.Neymar
5.David Villa

0

@sanny Trincao ma numer 17

0

Pius Wpaszczke jak wysoko

7

@macio_944 I robią to jeszcze w dobie pandemii, gdzie wiele ludzi traci pracę i wielu upadają ich biznesu.

0

Dawid Tatazuzanny, nowa nadzieja polskich skoków xd

0

@Damian11 Johansson, Peter Prevc, bardzo lubię tych skoczków.

5

Granerud ponad 36 punktów już traci, to nieźle przeskoczył Stocha xd

1

@Jakchcesz Tak, polecam :D

0

@Zip Mi nawet coś równie głupiego by do głowy nie przyszło :D

2

@SeBa32 A ze mną się napijecie?

6

Człowiek nie pije zbyt często tej wódki i wykrzywia jak za pierwszym razem.

0

@Kusco15 Ja ten odcinek co roku sobie oglądam przed świętami, mam sentyment do tego odcinka :D

0

@karlu105 Ja mam swój od 2 tygodni i póki co fajnie się sprawuje

2

Pierwszy raz w życiu się cieszę z wygranej Realu. Teraz tylko, żeby jutro nie zgubić punktów z Levante.

0

Nie ma co patrzeć na obecną formę poszczególnych zespołów, mecze są dopiero za 2 miesiące i bardzo dużo może się zmienić

1

Ale mi siadł ten album Grey Daze, Amends. Chłopaki zrobili mega robotę, odświeżając te piosenki.

1

@AdiKingu96 To drugie nie takie przykre :D

0

@itmustbejoke Zadziwiające jest to, że zapomniałem, że PSG grało w finale z Bayernem, a było to kilka miesięcy temu :D Jakoś nie pasuje to PSG do finału LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?