mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Ghotti Ale oby nie z powodu jego zwolnienia :D
5
Bardzo chętnie bym u nas zobaczył Arsene'a Wengera, myślę, że młodzi pod jego skrzydłami mogliby się bardzo rozwinąć.
1
@NeroTFP Zostałem po 0-7 w 2013, po kompromitacjach w Rzymie i Liverpoolu, zostanę i teraz. Potężna rewolucja jest potrzebna w tym klubie i mam nadzieję, że szybko odbijemy się od dna.
0
@SHIBA 27 kg na 100%
1
@Coutinho007 Dzięki bardzo :D
2
@Encore Dzięki mordko :)
14
Moje uro mordki, pijemy wszyscy :D
0
Nie no muszę mieć tą koszulkę, piękna jest.
0
@Encore Na surowo zdecydowanie najbardziej lubię marchew. Tak poza tym to oczywiście ziemniaki, głównie smażone, szpinak, pomidory.
1
@tbas To tylko statystyka, z każdym ich meczem liczę na ich porażkę.
1
@DaPi Zdecydowanie opcja nr 1. To jest chyba mój ulubiony outfit
0
@Colon A jak u ciebie to wygląda?
1
@GirlfcbPL Nie bolą. Lubię sobie też czasem pobiegać czy pojeździć na rowerze oprócz jazdy na rolkach, to jestem przyzwyczajony można powiedzieć :D Początki są trudne, walcz dalej jeśli chcesz ;)
1
@Nolife1899 Na strims.world powinno być
0
@ColonNiestety nie odpaliłem apki, ale 2 godziny pojeździłem takim normalnym tempem
0
Czyli jak widzę nic nie straciłem wychodząc na rolki, chociaż fajnie spędziłem czas :D
3
Już za nieco ponad godzinę cisza wyborcza. Piękny czas dla mnie :D
0
@Hushovt Oj tak, każda ich piosenka jest dla mnie wyjątkowa
9
Powiedzmy sobie szczerze, Real już tego za nic w świecie nie wypuści, szanse na mistrzostwo Barcy praktycznie zerowe
0
@Homeopata8989 Cieszę się z tego, że nie będzie grał w Realu, przynajmniej teraz, bo to bardzo ciekawy zawodnik
0
@draxidox Bardzo chętnie bym się pojawił :D
0
@Unikatowy strims.world
5
Bosak tylko trochę więcej niż kuflowe mocne xD
0
@patrykzmc2000 Na prawdę przykro patrzeć na to, co te osły robią z tym klubem. Mam nadzieję, że przez ten rok nie staniemy się drugim Milanem, a cules mądrze zagłosują w wyborach i ktoś inny postawi ten klub na nogi
4
Jeszcze pół godzinki i rozpoczynamy weekend :D
0
@mikiiki Na prezydenta(nowego)
8
@Djzordon Gra w Realu, oni nie faulują
1
@SeeleyBooth Oj boli boli :(
0
Wielkie narzekanie na La Rambli
1
@norbi77 Messi się odmładza, powrót do dawnej fryzury. Sama fryzura myślę, że mu nie pasuje.