7

@Ghotti Ale oby nie z powodu jego zwolnienia :D

5

Bardzo chętnie bym u nas zobaczył Arsene'a Wengera, myślę, że młodzi pod jego skrzydłami mogliby się bardzo rozwinąć.

1

@NeroTFP Zostałem po 0-7 w 2013, po kompromitacjach w Rzymie i Liverpoolu, zostanę i teraz. Potężna rewolucja jest potrzebna w tym klubie i mam nadzieję, że szybko odbijemy się od dna.

0

@SHIBA 27 kg na 100%

1

@Coutinho007 Dzięki bardzo :D

2

@Encore Dzięki mordko :)

14

Moje uro mordki, pijemy wszyscy :D

0

Nie no muszę mieć tą koszulkę, piękna jest.

0

@Encore Na surowo zdecydowanie najbardziej lubię marchew. Tak poza tym to oczywiście ziemniaki, głównie smażone, szpinak, pomidory.

1

@tbas To tylko statystyka, z każdym ich meczem liczę na ich porażkę.

1

@DaPi Zdecydowanie opcja nr 1. To jest chyba mój ulubiony outfit

0

@Colon A jak u ciebie to wygląda?

1

@GirlfcbPL Nie bolą. Lubię sobie też czasem pobiegać czy pojeździć na rowerze oprócz jazdy na rolkach, to jestem przyzwyczajony można powiedzieć :D Początki są trudne, walcz dalej jeśli chcesz ;)

1

@Nolife1899 Na strims.world powinno być

0

@ColonNiestety nie odpaliłem apki, ale 2 godziny pojeździłem takim normalnym tempem

0

Czyli jak widzę nic nie straciłem wychodząc na rolki, chociaż fajnie spędziłem czas :D

3

Już za nieco ponad godzinę cisza wyborcza. Piękny czas dla mnie :D

0

@Hushovt Oj tak, każda ich piosenka jest dla mnie wyjątkowa

9

Powiedzmy sobie szczerze, Real już tego za nic w świecie nie wypuści, szanse na mistrzostwo Barcy praktycznie zerowe

0

@Homeopata8989 Cieszę się z tego, że nie będzie grał w Realu, przynajmniej teraz, bo to bardzo ciekawy zawodnik

0

@draxidox Bardzo chętnie bym się pojawił :D

0

@Unikatowy strims.world

5

Bosak tylko trochę więcej niż kuflowe mocne xD

0

@patrykzmc2000 Na prawdę przykro patrzeć na to, co te osły robią z tym klubem. Mam nadzieję, że przez ten rok nie staniemy się drugim Milanem, a cules mądrze zagłosują w wyborach i ktoś inny postawi ten klub na nogi

4

Jeszcze pół godzinki i rozpoczynamy weekend :D

0

@mikiiki Na prezydenta(nowego)

8

@Djzordon Gra w Realu, oni nie faulują

1

@SeeleyBooth Oj boli boli :(

0

Wielkie narzekanie na La Rambli

1

@norbi77 Messi się odmładza, powrót do dawnej fryzury. Sama fryzura myślę, że mu nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?