mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 no dokładnie, nie można zrozumieć co ci ludzie piszą w komentarzach
1
@BoRoWieC Teraz już trochę inaczej wygląda :D
0
@Dzemik55 Oj tak, Architects też są na mojej liście :D
1
Parkway Drive to zdecydowanie zespół, na którego koncert obowiązkowo muszę iść. Ta energia w tej piosence jest niesamowita
0
@BarcaInfo 3-0 dla Barcy
4
@Chakalaka Sarius-Kurtyna
System of a Down:
Aerials
Toxicity
Sum 41:
The hell song
What am I to say
Pieces
Still waiting
4
@Oskar00 Ja bardziej Robertsona nie trawie
0
Vinicius dziś wykorzysta swój przydział bramek na resztę sezonu
2
@Marcel99 Przesadzasz zdecydowanie
0
@Gibbon_FCB Nie dojdzie, bo zwycięzca dwumeczu Real-Live trafi na zwycięzcę w parze Chelsea-Porto
0
@Nazio87 Albo ,,Ajjj, będzie bramka"
1
@Chakalaka Zdecydowanie postawię tu na Linkin Park, zdecydowanie mój ulubiony zespół. A oto moje propozycje:
Faint (wybitne wykonanie tej piosenki na żywo)
In the end
Mark the graves
Breaking the habit (niesamowity śpiew acapella Chestera na końcu)
Rest in peace Chaz
1
@Chakalaka Dużo osób pewnie nie zna zespołu, ale ten wokal pewnie już duża część z was zna ;)
Grey Daze i moje ulubione piosenki tego zespołu:
Morei sky
The Syndrome
In time
5
@Janas11224 Chester Bennington x3
4
@Chakalaka Dziś postawię na polski zespół Farben lehre:
Matura
Spodnie z GS-u
Anioły i demony(feat.Gutek)
5
@Chakalaka Escape the fate-Just a memory:
Evanescence-Going under:
4
@Chakalaka Architects-Hereafter (ciężko było wybrać jedną)
0
@Borneo Myślę, że jednak bez typowej ,,9" się nie obejdzie
1
@paweldunajecfcb Przedostatnia walka była warta całego PPV
0
Wybiera się ktoś może 17 kwietnia na Runmageddon do Krakowa? Ja jadę ze znajomymi, to mój pierwszy bieg i mega się nim jaram, czas się sprawdzić :D
0
Munaiz się cieszy
1
Polecacie jakieś autko do 10k?
0
@paweldunajecfcb Witam w gangu ,,zakolaków" haha. Ale moim zdaniem mi akurat pasują, nie narzekam.
9
@LS To tam nie ma ani ilości, a tym bardziej jakości :)
0
,,kałpers", ,,gej", ,,de jon", kto to komentuje wgl?
2
Po raz kolejny ,,Paredes gej", chyba go nie lubi
0
@mr Barca Jednak kolejna powtórka rozjaśniła, mój błąd
0
Frenkie o własne nogi się wywalił xd Gdzie tu karny? Bądźmy obiektywni, ale 1-0 :D
3
Teraz tak patrzę i chyba walka Najmana była do pierwszego ,,ała" :D
2
@Yanek Oby Canal+