1

@Popitek12 no dokładnie, nie można zrozumieć co ci ludzie piszą w komentarzach

1

@BoRoWieC Teraz już trochę inaczej wygląda :D

0

@Dzemik55 Oj tak, Architects też są na mojej liście :D

1

Parkway Drive to zdecydowanie zespół, na którego koncert obowiązkowo muszę iść. Ta energia w tej piosence jest niesamowita


0

@BarcaInfo 3-0 dla Barcy

4

@Chakalaka Sarius-Kurtyna


System of a Down:
Aerials

Toxicity

Sum 41:
The hell song

What am I to say

Pieces

Still waiting


4

@Oskar00 Ja bardziej Robertsona nie trawie

0

Vinicius dziś wykorzysta swój przydział bramek na resztę sezonu

2

@Marcel99 Przesadzasz zdecydowanie

0

@Gibbon_FCB Nie dojdzie, bo zwycięzca dwumeczu Real-Live trafi na zwycięzcę w parze Chelsea-Porto

0

@Nazio87 Albo ,,Ajjj, będzie bramka"

1

@Chakalaka Zdecydowanie postawię tu na Linkin Park, zdecydowanie mój ulubiony zespół. A oto moje propozycje:
Faint (wybitne wykonanie tej piosenki na żywo)


In the end

Mark the graves

Breaking the habit (niesamowity śpiew acapella Chestera na końcu)

Rest in peace Chaz

1

@Chakalaka Dużo osób pewnie nie zna zespołu, ale ten wokal pewnie już duża część z was zna ;)
Grey Daze i moje ulubione piosenki tego zespołu:
Morei sky


The Syndrome

In time

5

@Janas11224 Chester Bennington x3

4

@Chakalaka Dziś postawię na polski zespół Farben lehre:
Matura


Spodnie z GS-u

Anioły i demony(feat.Gutek)


5

@Chakalaka Escape the fate-Just a memory:


Evanescence-Going under:

4

@Chakalaka Architects-Hereafter (ciężko było wybrać jedną)


0

@Borneo Myślę, że jednak bez typowej ,,9" się nie obejdzie

1

@paweldunajecfcb Przedostatnia walka była warta całego PPV

0

Wybiera się ktoś może 17 kwietnia na Runmageddon do Krakowa? Ja jadę ze znajomymi, to mój pierwszy bieg i mega się nim jaram, czas się sprawdzić :D

0

Munaiz się cieszy

1

Polecacie jakieś autko do 10k?

0

@paweldunajecfcb Witam w gangu ,,zakolaków" haha. Ale moim zdaniem mi akurat pasują, nie narzekam.

9

@LS To tam nie ma ani ilości, a tym bardziej jakości :)

0

,,kałpers", ,,gej", ,,de jon", kto to komentuje wgl?

2

Po raz kolejny ,,Paredes gej", chyba go nie lubi

0

@mr Barca Jednak kolejna powtórka rozjaśniła, mój błąd

0

Frenkie o własne nogi się wywalił xd Gdzie tu karny? Bądźmy obiektywni, ale 1-0 :D

3

Teraz tak patrzę i chyba walka Najmana była do pierwszego ,,ała" :D

2

@Yanek Oby Canal+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?