0

@MSN30 Prawdopodobnie w przyszłym roku się coś pojawi :D

1

@Nano22 Sam jestem wokalista i moim zdaniem występ Ali był dużo słabszy od jej poprzedniczek. I piosenka mniej chwytliwa i ,,warsztat "dużo słabszy, ale wszystko przed nią. Też chciałbym tak wcześnie zacząć przygodę ze śpiewaniem, ale zacząłem trochę później.

1

Jakie masło orzechowe polecacie?

5

Oj, Pani Jolanta to chyba pytania znała :D

3

@MesQueUnClub96 Też mnie zawsze zastanawiało jak można to oglądać.

1

@DonMatteo901 Cuadrado to chyba miał koszmary w nocy z Pedrim w roli głównej, nie dość, że go objeżdżał, to jeszcze kasował go jak kapcia :D

3

Mecz Realu o 19, bo Cafe Bernabeu zamykają o 21

0

@Grubson06 Kovacic z pamiętnej akcji się przypomniał haha

2

@Bartunek Dokładnie tak, liczą się momenty :D

30

Śmieszą mnie komentarze typu ,,nie śmiejcie się z Realu, bo karma wraca". Każda ich porażka będzie mnie cieszyć, po co się hamować :D

0

@TR3YWAY Mam podobnie, piłkę reprezentacyjną oglądam praktycznie tylko jest Euro albo mundial. Zdecydowanie wolę klubowe rozgrywki.

0

@justfootball Na tym zdjęciu jest bardzo podobna do mojej byłej, chyba się nie polubimy z Ester :D

7

Teraz można śmiało powiedzieć, że Liverpool spuchł xd

1

20 minut meczu i już narzekanie. Ludzie co z wami?

0

@FafitFCB Mnie niestety już złapało cholerstwo

5

@Szymix654 Nie pozostaje nic innego jak życzyć ci powodzenia, oby tak dalej ;D

0

@Encore Pomidor i ogórek

4

Nie wiem jak u was, ale dla mnie odejście Suareza to mimo wszystko dość smutny moment. W ostatnim czasie co prawda nie był w najlepszej formie, ale bardzo dużo zrobił dla Barcy przez te 6 sezonów. Dla mnie to najlepsza 9 jaką widziałem w swoim życiu w akcji, był absolutnym kotem w swoim primie. Niech mu się wiedzie jak najlepiej w Atleti.

0

Niby PSG grało z Marsylią mecz ligowy, a w sumie wyszedł z tego sparing :D

1

@FafitFCB Ja też i przez to zaspałem do pracy :D

0

@RomanHoffer Ja też bardzo miło wspominam liceum, piękne czasy. Nowe przyjaźnie, pierwsza miłość, super imprezy.

20

Szanuję Messiego i jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił dla Barcy, ale na pewno nie stawiam go ponad klubem. Jego zachowanie teraz jednak jest po prostu słabe, zarząd zarządem, ale kibicom należą się jakieś wyjaśnienia. A Messi jak milczał po blamażu z Bayernem (jako kapitan), tak teraz nabrał wody w usta.

1

@MesQueUnClub96 W ostatnich latach to nie czasami, tylko cały czas :D

9

Wszyscy zajęci sprawą Messiego, a tymczasem nasz mistrz Polski odpada w 2 rundzie kwalifikacji do LM, aż szkoda gadać.

7

11:53 Alert, że będą silne wiatry i burze-moja reakcja: Eeee, ostatnio też tak pisaliście, nic nie będzie.
20:35 Zerwane linie, brak prądu, wody i ogólnie perspektyw xd

0

@DaPi Chyba ,,Remoncik"

0

@MESSIah16 Nie działa :/

0

@VirtuoZ Ja stawiam na Bayern, ale PSG może zaskoczyć, bo całkiem fajnie grają, w końcu przypominają zespół.

0

@masq Powiedzą, że wyciągnęli wnioski i takie tam, jak po Romie i Liverpoolu

11

@damianex10 Jak Bartomeu mu opowie o projekcie sportowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?