mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Myślałem,że tylko mi nie działa
0
@mekston Ja bym kogoś z Ekstraklasy wstawił, też kuriozum, ale byłoby śmieszniej
8
@MESSIah16 Ale 3 gracze Realu się znaleźli w 11 mimo,że w lidze zajęli 3 miejsce, a w LM odpadli w 1/8 hah
2
@Mathew86 Robi to dalej haha
0
@SuperPatsonFCB Rośnie następca Lewandowskiego w reprezentacji, bardzo dobrze :D
0
@LeoMessi1994 Ja wyczuwam remis 2-2, ale mam nadzieję,że będą 3 punkty więcej po tym meczu na koncie Barcy. VeB!
0
@GreatGig Taktyczny
2
@Encore Austria ma 10
0
@-barca4ever- No witam, najwygodniejsza pozycja, również polecam :D
0
@skakun95 Twarz Valverde była by tam idealna haha
9
No to panie Rummenigge zwycięstwo Bayernu w LM będzie pan mógł sobie z sentymentem obejrzeć na YouTube
1
@Kapitan hawk A no właśnie u mnie burza
0
@kamilek20039 Jessica Alba dla mnie zdecydowanie nr 1 i nota 10/10
0
@Bzyczekk Co teraz czujesz? :D
0
@Szymoxn20 Ja wracam do domu ze świadomością,że czeka na mnie w lodówce zimny browarek, ahhh :D
3
@Coutinho007 No...odśpiewane perfekcyjnie :D
8
@bixmix Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem...
9
Ile dałbym, by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę...
1
@Piorun Piotruś ma swoje pomidorki :D
0
Lukaku sam zablokował swój strzał XD
1
@Asturyjczyk Nie ma to jak kibicować Izraelowi będąc Polakiem
0
@MSN30 To zależy od uczelni, np na Politechnice Warszawskiej płaci się za każdy kierunek, ale w niektórych możesz wybrać kilka kierunków i płacisz jak za 1
0
@FCBeSeM Liczą się 3 punkty, mecz do zapomnienia
1
@Sznejk Po prostu trudno nie docenić takiego piłkarza. Można nie lubić go za to co mówi, ale ciężko nie docenić tego, czego dokonuje na boisku.
1
Jakby Liverpool ściągnął de Ligta to mieliby w obronie duet nie do przejścia, do tego Alisson z tyłu...ajajaj
3
Mecz Mali z Francją na MŚ u20 komentuje Jarosław Kaczyński? haha
0
@Kamiloza91 Mnie irytują piosenki Sylwii Grzeszczak np
0
Pamiętam mi latała noga ze stresu, ale jakoś dałem radę. Na wzniesieniu wrzuciłem bieg, dodałem dużo gazu,że aż przysiadł,spuściłem ręczny i po problemie :D
0
Ładna twarz,zgrabne smukłe ciało i długie włosy to mój ideał