0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Myślałem,że tylko mi nie działa

0

@mekston Ja bym kogoś z Ekstraklasy wstawił, też kuriozum, ale byłoby śmieszniej

8

@MESSIah16 Ale 3 gracze Realu się znaleźli w 11 mimo,że w lidze zajęli 3 miejsce, a w LM odpadli w 1/8 hah

2

@Mathew86 Robi to dalej haha

0

@SuperPatsonFCB Rośnie następca Lewandowskiego w reprezentacji, bardzo dobrze :D

0

@LeoMessi1994 Ja wyczuwam remis 2-2, ale mam nadzieję,że będą 3 punkty więcej po tym meczu na koncie Barcy. VeB!

0

@GreatGig Taktyczny

2

@Encore Austria ma 10

0

@-barca4ever- No witam, najwygodniejsza pozycja, również polecam :D

0

@skakun95 Twarz Valverde była by tam idealna haha

9

No to panie Rummenigge zwycięstwo Bayernu w LM będzie pan mógł sobie z sentymentem obejrzeć na YouTube

1

@Kapitan hawk A no właśnie u mnie burza

0

@kamilek20039 Jessica Alba dla mnie zdecydowanie nr 1 i nota 10/10

0

@Bzyczekk Co teraz czujesz? :D

0

@Szymoxn20 Ja wracam do domu ze świadomością,że czeka na mnie w lodówce zimny browarek, ahhh :D

3

@Coutinho007 No...odśpiewane perfekcyjnie :D

8

@bixmix Po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem...

9

Ile dałbym, by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę...

1

@Piorun Piotruś ma swoje pomidorki :D

0

Lukaku sam zablokował swój strzał XD

1

@Asturyjczyk Nie ma to jak kibicować Izraelowi będąc Polakiem

0

@MSN30 To zależy od uczelni, np na Politechnice Warszawskiej płaci się za każdy kierunek, ale w niektórych możesz wybrać kilka kierunków i płacisz jak za 1

0

@FCBeSeM Liczą się 3 punkty, mecz do zapomnienia

1

@Sznejk Po prostu trudno nie docenić takiego piłkarza. Można nie lubić go za to co mówi, ale ciężko nie docenić tego, czego dokonuje na boisku.

1

Jakby Liverpool ściągnął de Ligta to mieliby w obronie duet nie do przejścia, do tego Alisson z tyłu...ajajaj

3

Mecz Mali z Francją na MŚ u20 komentuje Jarosław Kaczyński? haha

0

@Kamiloza91 Mnie irytują piosenki Sylwii Grzeszczak np

0

Pamiętam mi latała noga ze stresu, ale jakoś dałem radę. Na wzniesieniu wrzuciłem bieg, dodałem dużo gazu,że aż przysiadł,spuściłem ręczny i po problemie :D

0

Ładna twarz,zgrabne smukłe ciało i długie włosy to mój ideał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?