mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piątek jaki zadowolony haha
4
W punkt, trzeba mu to przyznać :D
0
Pani od polskiego
33
Suareza, bo dobrze kopie i gryzie, Vidala i Rakiticia, bo zawsze musi być
9
Jest tu jakiś ślusarz? :D Bo się drzwi od srocza zatrzasnęły w akademiku :/
0
Myślałem,że wstawisz chociaż zdjęcie z tego wydarzenia, a tu nic :D
0
Lepsze niż w Realu(z dystansem) :D
3
Śpiewam, ale na gitarce też trzeba przyciąć z takiej okazji haha :)
0
No i udało się, napisałem piosenkę dziewczynie na urodziny, teraz tylko nagrać :D
15
A za wspieranie jego pewnie idzie się od razu do Raju
3
I to w moim Płońsku takie rzeczy :/
0
To zobacz terminarz Realu :D
0
This is like a best song ever
0
Okrągła liczba, może odchodzić, będzie ładnie wyglądało
0
Ejejej,kasztanie? :/
0
Jak tam sylwester cules? :D
2
Pakuj walizy,zbuduj sobie tratwę i płyń za ocean :D
2
Kariera muzyczna, ale do tego jeszcze daleko :D
4
I tak powinno pozostać
24
Rakitić na ławce to tak samo spotykany widok jak śnieg podczas Świąt :)
0
Ktoś wybiera się na spotkanie z Footrollem na SGH w poniedziałek? Można by skoczyć na jakieś piwko przed albo po :D
2
Na sport.tvp.pl masz a jak wolisz angielski komentarz to reddit soccer streams
8
Jak przeczytałem ,,Alvaro Morata zaoferował się Barcelonie" to wybuchłem śmiechem. Niech wraca do Realu, tam lubią napastników, którzy nie strzelają :D
1
Cristiano Ronaldo?
7
I ten napastnik pojawił się w pierwszej 20 najlepszych zawodników(Złota Piłka) kosztem Lewego...
0
Riki Pucz z mentorem :)
2
Rozwaliłeś mnie tym :D
0
Po prostu Laskowski jest aż tak dobry :D
0
Sporo ich jest :D
1
Izrael to dziwne państwo. Leży w Azji, ale bierze udział w eliminacjach do Euro