0

Piątek jaki zadowolony haha

4

W punkt, trzeba mu to przyznać :D

0

Pani od polskiego

33

Suareza, bo dobrze kopie i gryzie, Vidala i Rakiticia, bo zawsze musi być

9

Jest tu jakiś ślusarz? :D Bo się drzwi od srocza zatrzasnęły w akademiku :/

0

Myślałem,że wstawisz chociaż zdjęcie z tego wydarzenia, a tu nic :D

0

Lepsze niż w Realu(z dystansem) :D

3

Śpiewam, ale na gitarce też trzeba przyciąć z takiej okazji haha :)

0

No i udało się, napisałem piosenkę dziewczynie na urodziny, teraz tylko nagrać :D

15

A za wspieranie jego pewnie idzie się od razu do Raju

3

I to w moim Płońsku takie rzeczy :/

0

To zobacz terminarz Realu :D

0

This is like a best song ever

0

Okrągła liczba, może odchodzić, będzie ładnie wyglądało

0

Ejejej,kasztanie? :/

0

Jak tam sylwester cules? :D

2

Pakuj walizy,zbuduj sobie tratwę i płyń za ocean :D

2

Kariera muzyczna, ale do tego jeszcze daleko :D

4

I tak powinno pozostać

24

Rakitić na ławce to tak samo spotykany widok jak śnieg podczas Świąt :)

0

Ktoś wybiera się na spotkanie z Footrollem na SGH w poniedziałek? Można by skoczyć na jakieś piwko przed albo po :D

2

Na sport.tvp.pl masz a jak wolisz angielski komentarz to reddit soccer streams

8

Jak przeczytałem ,,Alvaro Morata zaoferował się Barcelonie" to wybuchłem śmiechem. Niech wraca do Realu, tam lubią napastników, którzy nie strzelają :D

1

Cristiano Ronaldo?

7

I ten napastnik pojawił się w pierwszej 20 najlepszych zawodników(Złota Piłka) kosztem Lewego...

0

Riki Pucz z mentorem :)

2

Rozwaliłeś mnie tym :D

0

Po prostu Laskowski jest aż tak dobry :D

0

Sporo ich jest :D

1

Izrael to dziwne państwo. Leży w Azji, ale bierze udział w eliminacjach do Euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?