mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A bardzo fajny, pozdrawiam :D
0
SzkodaczasunameczeRealu.com, polecam bardzo serdecznie :)
0
Taki to pożyje ;)
2
Ooo właśnie,jak się podobały sety Garrixa? :D
0
To nie do mnie chyba ;)
1
I tak Legia zdobędzie mistrza w naszej równie amatorskiej ekstraklasie
0
Widzę hejt na Suareza dalej trwa, kogoś trzeba obsmarować zawsze przecież
1
Nwm kogo widziałeś,ale to Suarez asystował
0
Ale Legia przynosi wstyd w tym momencie, masakra
1
Ja też tak mam właśnie
0
I prawdopodobnie z Luksemburga
0
Mistrz Polski przegrywa już z mistrzem Luksemburga 2:0...w Warszawskim klubie sama zmiana trenera nie wystarczy,tu trzeba takiej rewolucji,że...
0
Albo po prostu nie lecieć
2
Polsat z LM to jakaś parodia.Najpierw trzeba mieć komentatorów do tego
0
A tak nie doceniałem komentarza na TVP,a teraz bym ich wolał zdecydowanie
1
https://www.footyheadlines.com/2017/12/fc-barcelona-18-19-away-kit.html
Proszę bardzo
6
Wyczuwam,że dziś ekipa Simeone wyjaśni Real.Obym się to sprawdziło :D
0
To możliwe? ;)
0
Ale ta piosenka Feduka z radia mnie uzależniła :D Co o niej sądzicie?
0
W tamtym sezonie niby nie było tak źle (pomijając styl gry). Drugie miejsce w lidze było.Myślę,że w tym sezonie lepiej nie będzie
0
Szkoda życia na studiowanie prawa, ale jak lubisz się uczyć to powodzenia :D
0
Arthur, przecież ty masz gorączkę,marsz do łóżka,bo na superpuchar nie zdążysz
0
Kiedy to było,patrz teraz
2
Zajmie się cygańską muzyką jak Don Wasyl
0
Wciągnie Navasa tym nosem
0
To by było coś, jakby Bułka okazał się lepszy od Kepy,po tym jak wywalili na Hiszpana 80 mln
0
Na szczury najlepszy Vidal
0
Mmmmmm... moja dieta
2
Ten lob w El Clasico to była poezja
0
Już mam ich dość.Profesjonaliści a nawet prostego nazwiska nie mg zapamiętać