1

A bardzo fajny, pozdrawiam :D

0

SzkodaczasunameczeRealu.com, polecam bardzo serdecznie :)

0

Taki to pożyje ;)

2

Ooo właśnie,jak się podobały sety Garrixa? :D

-skrócik

0

To nie do mnie chyba ;)

1

I tak Legia zdobędzie mistrza w naszej równie amatorskiej ekstraklasie

0

Widzę hejt na Suareza dalej trwa, kogoś trzeba obsmarować zawsze przecież

1

Nwm kogo widziałeś,ale to Suarez asystował

0

Ale Legia przynosi wstyd w tym momencie, masakra

1

Ja też tak mam właśnie

0

I prawdopodobnie z Luksemburga

0

Mistrz Polski przegrywa już z mistrzem Luksemburga 2:0...w Warszawskim klubie sama zmiana trenera nie wystarczy,tu trzeba takiej rewolucji,że...

0

Albo po prostu nie lecieć

2

Polsat z LM to jakaś parodia.Najpierw trzeba mieć komentatorów do tego

0

A tak nie doceniałem komentarza na TVP,a teraz bym ich wolał zdecydowanie

6

Wyczuwam,że dziś ekipa Simeone wyjaśni Real.Obym się to sprawdziło :D

0

To możliwe? ;)

0

Ale ta piosenka Feduka z radia mnie uzależniła :D Co o niej sądzicie?

0

W tamtym sezonie niby nie było tak źle (pomijając styl gry). Drugie miejsce w lidze było.Myślę,że w tym sezonie lepiej nie będzie

0

Szkoda życia na studiowanie prawa, ale jak lubisz się uczyć to powodzenia :D

0

Arthur, przecież ty masz gorączkę,marsz do łóżka,bo na superpuchar nie zdążysz

0

Kiedy to było,patrz teraz

2

Zajmie się cygańską muzyką jak Don Wasyl

0

Wciągnie Navasa tym nosem

0

To by było coś, jakby Bułka okazał się lepszy od Kepy,po tym jak wywalili na Hiszpana 80 mln

0

Na szczury najlepszy Vidal

0

Mmmmmm... moja dieta

2

Ten lob w El Clasico to była poezja

0

Już mam ich dość.Profesjonaliści a nawet prostego nazwiska nie mg zapamiętać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?