23

Myślę,że musi być wychowankiem klubu, ale nie jestem pewien

4

Wbrew pozorom to mógłby być dla nas idealny trener. Lubi grę kombinacyjną i przede wszystkim stawia na młodych. Myślę,że mógłby się sprawdzić

0

Powiem wam,że Real da się lubić, zwłaszcza w takich chwilach jak ta :D

69

Nie chciał puścić gola. Sędzia musiał zareagować :D

1

Ale bym wrócił do liceum, ahhh

1

Komuś też ciężko przyszło opuszczenie domu?

1

Hejtowałem Kurka po meczach z Francją i Argentyną, pisałem, że jest tam tylko dla atmosfery. Dziś już wiem... jestem dzbanem, za wcześnie go skreśliłem. Pozdrawiam wszystkich wariatów z tej strony :D

0

Ciekawe, który to ten z Portugalii :D

0

Taki tam prezent od Nike na 120-lecie klubu.

3

Jak zdobędą medal to będą bohaterami,co? A teraz gdy przegrali mecz to przegrywy...

0

Atmosferić jak Peszko :D

7

Moja tam trzyma się na bardzo wysokim poziomie

1

Zajeżdża remisem albo minimalnie Liverpool

0

No, zwolnić go, bo za słaby

2

Tylko 4-0 pfff,do dupy z takim wynikiem... :D

0

Z piłki nożnej przerzucili się na siatkówkę ;)

0

Jak cała nasza Ekstraklasa niestety

0

Dało się oglądać to ,,El klasyko", czy jak większość meczów Ekstraklasy raził w oczy?

0

M jak miłość wariacie

6

Artykuł jest na stronie, polecam zajrzeć :)

0

A Dembelka jak jakaś sekretarka

38

Rafinha najładniejsza haha :D

3

Na National Geographic stworzyli idealny program dla Legii. Powinni zrobić o nich odcinek ,,Wyprawy na dno" zdecydowanie :D

1

Jakim trzeba być idiotą, żeby włożyć SB podłączoną wiertarkę do kieszeni.W nagrodę szukał jajec po pokoju

0

To nie czytaj, nie musisz dziękować za rady

35

W sklepach zeszyty z Milikiem w stroju reprezentacji z napisem ,,Gool". Kogo oni chcą oszukać? :D

0

Nawet swego czasu był przymierzany do Barcy

5

Jest Navas, nie ma Ter Stegena...XD

1

Chce ktoś kebsa,bo akurat jestem?

4

Wyjechali za Ronaldo do Turynu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?