mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Odnośnie Messiego, to słowa Pepa Guardioli trafiają w punkt:
"Don't write about him, don't try to describe him. Just watch him."
0
Taktyk.
1
1. Nie(mam nadzieję)
2. Tylko 3 :D
0
Żebyś ty przypadkiem ze stołka nie zleciał xd
0
Najlepsze jest to,że minutę po tym jak to napisałem zaliczył asystę xd
2
Krótko mówiąc... pasuje tam :D
0
Jest 75 minuta, co jeszcze na boisku robi taki Reca ja się pytam? :/
0
A co się dzieje że zdrowiem?
2
Chyba kolego za dużo czasu masz :D
1
A my nie.
0
Kiedyś to były odcinki, dynamiczne, dużo się działo. Od kilku lat nie mogę osobiście oglądać tego serialu, bo mnie nudzi
0
Są tu jacyś fani Nocnego Kochanka? :D
5
Loew ma do dyspozycji jednego z najlepszych obecnie, o ile nie najlepszego bramkarza na świecie, ale woli wystawiać cały czas Neuera, który jest cieniem dawnego nr 1 na świecie. Tylko bić brawo.
0
Dokładnie, z PSG wygrali, bo zawodnicy Paryżan popełniali błędy indywidualne. United nie istniało praktycznie w tym dwumeczu. Nie można ich lekceważyć, ale myślę,że Barca awansuje do półfinału
0
Dobrze,że nie Hajto
0
Co oni w tym Atletico mają z tym rzucaniem butami? :D
1
Siatka Suareza bez dotykania piłki, piękne :D
0
Całkiem niezły mecz, szansę są z obu stron, ale nie aż tak dużo tych okazji. Raz dominuje Liverpool raz Bayern. Myślę,że Bayern może podbudować ta bramka i to oni mogą wygrać
4
Faza pucharowa LM to jest jego czas. Szacun dla Ronaldo
0
Nie wiem po co ludzie marnują czas na tak beznadziejny mecz Juve z Atleti
0
Witaj Janusz
6
Dzięki, wzajemnie oczywiście :D
2
I właśnie po to jest VAR. Gdyby nie VAR to United prawdopodobnie nie miałoby karnego i by nie awansowało
5
Real po ostatnich wydarzeniach chyba zburzy te Bernabeu ;D
0
Dawaj, już można :D
0
Myślę,że 3 bramek w 20 minut nie strzelą. Oni by potrzebowali kilku meczów,żeby to zrobić w tej formie
0
No to koniec sezonu dla Realu ;D
2
4 ostatnie mecze ligowe Barcy i Realu na Bernabeu to 4 zwycięstwa Barcy i do tego bilans bramek 11:2 na korzyść Barcelony. Wspaniałe :D
15
Chestera Benningtona zdecydowanie, mój ulubiony wokalista :/
0
To będzie piękny dzień dla wszystkich stulejorzy :D