3

Odnośnie Messiego, to słowa Pepa Guardioli trafiają w punkt:
"Don't write about him, don't try to describe him. Just watch him."

0

Taktyk.

1

1. Nie(mam nadzieję)
2. Tylko 3 :D

0

Żebyś ty przypadkiem ze stołka nie zleciał xd

0

Najlepsze jest to,że minutę po tym jak to napisałem zaliczył asystę xd

2

Krótko mówiąc... pasuje tam :D

0

Jest 75 minuta, co jeszcze na boisku robi taki Reca ja się pytam? :/

0

A co się dzieje że zdrowiem?

2

Chyba kolego za dużo czasu masz :D

1

A my nie.

0

Kiedyś to były odcinki, dynamiczne, dużo się działo. Od kilku lat nie mogę osobiście oglądać tego serialu, bo mnie nudzi

0

Są tu jacyś fani Nocnego Kochanka? :D

5

Loew ma do dyspozycji jednego z najlepszych obecnie, o ile nie najlepszego bramkarza na świecie, ale woli wystawiać cały czas Neuera, który jest cieniem dawnego nr 1 na świecie. Tylko bić brawo.

0

Dokładnie, z PSG wygrali, bo zawodnicy Paryżan popełniali błędy indywidualne. United nie istniało praktycznie w tym dwumeczu. Nie można ich lekceważyć, ale myślę,że Barca awansuje do półfinału

0

Dobrze,że nie Hajto

0

Co oni w tym Atletico mają z tym rzucaniem butami? :D

1

Siatka Suareza bez dotykania piłki, piękne :D

0

Całkiem niezły mecz, szansę są z obu stron, ale nie aż tak dużo tych okazji. Raz dominuje Liverpool raz Bayern. Myślę,że Bayern może podbudować ta bramka i to oni mogą wygrać

4

Faza pucharowa LM to jest jego czas. Szacun dla Ronaldo

0

Nie wiem po co ludzie marnują czas na tak beznadziejny mecz Juve z Atleti

0

Witaj Janusz

6

Dzięki, wzajemnie oczywiście :D

2

I właśnie po to jest VAR. Gdyby nie VAR to United prawdopodobnie nie miałoby karnego i by nie awansowało

5

Real po ostatnich wydarzeniach chyba zburzy te Bernabeu ;D

0

Dawaj, już można :D

0

Myślę,że 3 bramek w 20 minut nie strzelą. Oni by potrzebowali kilku meczów,żeby to zrobić w tej formie

0

No to koniec sezonu dla Realu ;D

2

4 ostatnie mecze ligowe Barcy i Realu na Bernabeu to 4 zwycięstwa Barcy i do tego bilans bramek 11:2 na korzyść Barcelony. Wspaniałe :D

15

Chestera Benningtona zdecydowanie, mój ulubiony wokalista :/

0

To będzie piękny dzień dla wszystkich stulejorzy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?