0

Chociaż jedni pokazują klasę

0

To mały Żiru? :D

20

Legii żal dawać piłkę,a Tomaszewskiemu mikrofon

4

A mogłeś w tym czasie zjeść chleb,jak kolega niżej.Chociaż byś głodny nie był

0

Tylko na papierze. Taka Jaga wygrywa z Rio Ave ,a Legia odpada z takim rywalem...

0

Mioduski zawinął hajs jak rodzice po Komunii

0

,, Największy klub w Polsce" pffff

0

Z tego co wiem to zagrają

0

Wszystkiego najlepszego! Za rok bawimy się na twojej 18 :) Mi w czwartek stuknie 19 :D

16

SmiechawaTV

13

Ale to przypomina sagę z Verrattim rok temu, brakuje tylko konferencji

2

Panowie,na TVP Sport można pooglądać Olgę Danilović w akcji:D

0

Ja też pierwszy raz cię widzę :D

16

Nwm po co ludzie to oglądają

0

Najpierw trzeba znaleźć taki klub jak Athletico w La Liga

26

Wszystkim oprócz PSG i Realu

0

Taktyczny, później SB obejrzę :)

0

Tak mnie naszło na wspomnienia. Jak wspominacie koncerty Linkin Park w Polsce?

1

Żiru leci po Złotą Piłkę

1

Klasyczny ,,karius" u Llorisa

1

Fajnie, ale to nie był błąd.Ręka przy ciele? Na pewno ten sam mecz oglądamy? :D

1

Nie masz za co zostać zlinczowany,tak było :D

2

Mówili, że od sierpnia

27

Awatar mówi wszystko o tobie, ekspercie :D

16

Ramos zawiódł na tym mundialu pod tym aspektem :D

0

Jaki kierunek? Tak ogólnie polecasz to miejsce? :D

0

Idzie może ktoś z was na studia do Olsztyna albo już na nich jest? :)

3

Zazdroszczę,u mnie pada

0

Ja też tak mam

0

Anglicy zdecydowanie bardziej zajechani niż Chorwaci,a to oni grali 2 dogrywki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?