mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż jedni pokazują klasę
0
To mały Żiru? :D
20
Legii żal dawać piłkę,a Tomaszewskiemu mikrofon
4
A mogłeś w tym czasie zjeść chleb,jak kolega niżej.Chociaż byś głodny nie był
0
Tylko na papierze. Taka Jaga wygrywa z Rio Ave ,a Legia odpada z takim rywalem...
0
Mioduski zawinął hajs jak rodzice po Komunii
0
,, Największy klub w Polsce" pffff
0
Z tego co wiem to zagrają
0
Wszystkiego najlepszego! Za rok bawimy się na twojej 18 :) Mi w czwartek stuknie 19 :D
16
SmiechawaTV
13
Ale to przypomina sagę z Verrattim rok temu, brakuje tylko konferencji
2
Panowie,na TVP Sport można pooglądać Olgę Danilović w akcji:D
0
Ja też pierwszy raz cię widzę :D
16
Nwm po co ludzie to oglądają
0
Najpierw trzeba znaleźć taki klub jak Athletico w La Liga
26
Wszystkim oprócz PSG i Realu
0
Taktyczny, później SB obejrzę :)
0
Tak mnie naszło na wspomnienia. Jak wspominacie koncerty Linkin Park w Polsce?
1
Żiru leci po Złotą Piłkę
1
Klasyczny ,,karius" u Llorisa
1
Fajnie, ale to nie był błąd.Ręka przy ciele? Na pewno ten sam mecz oglądamy? :D
1
Nie masz za co zostać zlinczowany,tak było :D
2
Mówili, że od sierpnia
27
Awatar mówi wszystko o tobie, ekspercie :D
16
Ramos zawiódł na tym mundialu pod tym aspektem :D
0
Jaki kierunek? Tak ogólnie polecasz to miejsce? :D
0
Idzie może ktoś z was na studia do Olsztyna albo już na nich jest? :)
3
Zazdroszczę,u mnie pada
0
Ja też tak mam
0
Anglicy zdecydowanie bardziej zajechani niż Chorwaci,a to oni grali 2 dogrywki