La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

6

Może zostanę za to zlinczowany, ale mówi się o Messim i Ronaldo jako o tych najlepszych i niedoścignionych(słusznie) jednak myślę że był piłkarz który przez krótki okres jak najbardziej był na poziomie Cristiano i Leo, chodzi o Suareza z sezonu 2015-2016. 40 goli w lidze, złoty but, zdobył więcej bramek niż Portugalczyk i Argentyńczyk, potrafił strzelic 4 bramki w trzech meczach z rzędu. Nie pomyle sie jesli powiem, że to był jego najlepszy sezon w karierze, niestety dalej było tylko słabiej

konto usunięte

2

@FCBMati10 Był wtedy na poziomie Ronaldo. Ale gdyby Leo był zdrowy cały sezon to by zgarnął dla siebie buciora.

1

@FCBMati10 Nie masz za co zostać zlinczowany,tak było :D

0

@messix7 Nie wiadomo jakby było, dla przypomnienia zerknalem w statystyki króla strzelców La Ligi i Leo mial tylko 2 bramki więcej od Benzemy(26-24). Jak to możliwe

0

@mr Barca Wolałem to napisać by nikt mnie nie zwyzywal przypadkiem :DD

konto usunięte

0

@FCBMati10 3 miesiące pauzy miał wtedy chyba.

0

@messix7 Tak to była ta kontuzja na jesień co Neymar był łysy, dobrze to pamiętam

konto usunięte

0

@FCBMati10 Też się zgadzam, nie masz za co zostać zlinczowany bo stu procentowa prawda ;)

konto usunięte

0

@FCBMati10 Wtedy same bramki strzelali Ney i Luis.

0

@messix7 Tak, a sezon później Neymar nie potrafił z 5 metrów trafic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?