mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@arrevay Serio pytasz? Jest dobrym piłkarzem, ale to jak się zachowuje na boisku, te jego symulki...No i oczywiście ta jego twarz nie pomaga w tym, żeby go polubić hah
1
@Uukasz_93 Zazwyczaj jest ich kilku, ale faktycznie widok tego brazola powoduje napady agresji:D
0
@PatrychoO No o wiele lepsze, piękne by były takie stroje. Te, które mamy obecnie to nie za ładne
0
@AllBundy Jak dla mnie ona ma identyczny głos jak Gabor, ciężko mi je odróżnić
1
@Pawlak1992 Dokładnie tak, mamy potencjał, żeby dobrze zakończyć ten sezon
9
Zawiodła skuteczność, no trudno, jeszcze będzie dobrze w tym sezonie, wierzę w to.
0
Hajto jak zwykle wie najlepiej i nie dopuszcza do siebie innej możliwości
3
@Emhyr No i bardzo dobrze. Cała sytuacja z transferem Lewego bardzo mnie zniechęciła do tego klubu
0
@Barwindg Specjalnie tu wszedłem zobaczyć, czy ktoś to skomentował :D
3
@La Pulgaa Dla nas bardzo dobrze
0
@xesco On i jego agent nie potrafią zagadu do żadnego klubu
2
@Lionel_Messi10 On to chyba lubi takie mamuśki xD
0
@Kacper1432 No zdecydowanie zgadzam się z tobą, że w swoim primie był tym 3 piłkarzem na świecie, za Messim i Ronaldo. Jego największym błędem było odejście do PSG, bo mógł z tej kariery wycisnąć o wiele więcej.
0
@pander110 Akurat zagrał dobry mecz, to chyba dla zasady to napisałeś
2
@Barwindg Chyba, że Messi wygra mundial z Argentyną, co jest jak najbardziej realne
0
@tristan87 Jak dla mnie to wszystkie te usługi można podpiąć pod rytuał wzmacniający finanse wróżbity :D
0
Tytuł artykułu wygrywa XD
2
Mina Wojtka najlepsza haha
1
Co niektórym już się nieźle odkleiło, że skreślają Lewandowskiego po 3 sparingach. Suarez też na początku nie strzelał a co było dalej każdy wie. Lewy to jest piłkarz klasy światowej i prędzej, czy później się odblokuje.
21
@czółkovsky Nawet kolor skóry zmienił jak Jackson
5
@Jaro1279 ,,Żeby tylko pisiora nie sprawdzali..." :D
0
@Bykunn Ale nie wiem po co psuć sobie taki moment taką pierdołą
9
Ludzie serio zamiast cieszyć się tą chwilą, że mamy w końcu Polaka w Barcelonie, skupiacie się na tym, że w social mediach został źle ogłoszony ten transfer? Jakie to ma znaczenie XD
6
Zachmurzone niebo, temperatura 20+, uwielbiam taką pogodę
1
@jacobFCB Zdecydowanie LP, dla mnie zespół nr 1. A album The hunting party jak oceniasz?
2
@Medium Większość ludzi tak żyje, to jest aż przykre
1
@4Fabregas4 Przed Valverde? Dobrze się czujesz?
0
Kupował ktoś z was buty ze strony sneakerarea?
0
@Janas11224 Pierwsze sezony fajne, ale później już się trochę przejadł mi ten serial
0
Za dużo powiązań z Madrytem w imieniu i nazwisku