34

@arrevay Serio pytasz? Jest dobrym piłkarzem, ale to jak się zachowuje na boisku, te jego symulki...No i oczywiście ta jego twarz nie pomaga w tym, żeby go polubić hah

1

@Uukasz_93 Zazwyczaj jest ich kilku, ale faktycznie widok tego brazola powoduje napady agresji:D

0

@PatrychoO No o wiele lepsze, piękne by były takie stroje. Te, które mamy obecnie to nie za ładne

0

@AllBundy Jak dla mnie ona ma identyczny głos jak Gabor, ciężko mi je odróżnić

1

@Pawlak1992 Dokładnie tak, mamy potencjał, żeby dobrze zakończyć ten sezon

9

Zawiodła skuteczność, no trudno, jeszcze będzie dobrze w tym sezonie, wierzę w to.

0

Hajto jak zwykle wie najlepiej i nie dopuszcza do siebie innej możliwości

3

@Emhyr No i bardzo dobrze. Cała sytuacja z transferem Lewego bardzo mnie zniechęciła do tego klubu

0

@Barwindg Specjalnie tu wszedłem zobaczyć, czy ktoś to skomentował :D

3

@La Pulgaa Dla nas bardzo dobrze

0

@xesco On i jego agent nie potrafią zagadu do żadnego klubu

2

@Lionel_Messi10 On to chyba lubi takie mamuśki xD

0

@Kacper1432 No zdecydowanie zgadzam się z tobą, że w swoim primie był tym 3 piłkarzem na świecie, za Messim i Ronaldo. Jego największym błędem było odejście do PSG, bo mógł z tej kariery wycisnąć o wiele więcej.

0

@pander110 Akurat zagrał dobry mecz, to chyba dla zasady to napisałeś

2

@Barwindg Chyba, że Messi wygra mundial z Argentyną, co jest jak najbardziej realne

0

@tristan87 Jak dla mnie to wszystkie te usługi można podpiąć pod rytuał wzmacniający finanse wróżbity :D

0

Tytuł artykułu wygrywa XD

2

Mina Wojtka najlepsza haha

1

Co niektórym już się nieźle odkleiło, że skreślają Lewandowskiego po 3 sparingach. Suarez też na początku nie strzelał a co było dalej każdy wie. Lewy to jest piłkarz klasy światowej i prędzej, czy później się odblokuje.

21

@czółkovsky Nawet kolor skóry zmienił jak Jackson

5

@Jaro1279 ,,Żeby tylko pisiora nie sprawdzali..." :D

0

@Bykunn Ale nie wiem po co psuć sobie taki moment taką pierdołą

9

Ludzie serio zamiast cieszyć się tą chwilą, że mamy w końcu Polaka w Barcelonie, skupiacie się na tym, że w social mediach został źle ogłoszony ten transfer? Jakie to ma znaczenie XD

6

Zachmurzone niebo, temperatura 20+, uwielbiam taką pogodę

1

@jacobFCB Zdecydowanie LP, dla mnie zespół nr 1. A album The hunting party jak oceniasz?

2

@Medium Większość ludzi tak żyje, to jest aż przykre

1

@4Fabregas4 Przed Valverde? Dobrze się czujesz?

0

Kupował ktoś z was buty ze strony sneakerarea?

0

@Janas11224 Pierwsze sezony fajne, ale później już się trochę przejadł mi ten serial

0

Za dużo powiązań z Madrytem w imieniu i nazwisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?