0

@Qlewer Napisałem swoją opinię

1

Jak żył Pele, to tyle osób mu umniejszało, że nastrzelał sobie goli farmerom, a teraz jedna wielka żałoba. Mi go szkoda po ludzku, bo jako piłkarza nie miałem okazji go oglądać.

2

@mindbender84 ,,Co się gapisz, głupku?"

1

@barcelonaLM Ale była wtedy podjarka na Dembele i Raphinhę w presezonie i jazda po Lewym, że nieskuteczny. Teraz role się odwróciły

0

@kuz To stary, czemu tylko 5?

0

@Kgorecki2500 Czyli jest dobrze, o to chodzi :)

0

@TR3YWAY Co tak nisko z tym poczuciem szczęścia?

0

Koniec roku się zbliża, to taka mała ankietka dla wszystkich ode mnie. Jak oceniacie w skali 1-10 :
1.swoją atrakcyjność
2.poczucie szczęścia
Liczę na szczere wyniki :D

0

@draxidox Rzozumiem, każdy ma swoje zdanie i swój gust :D Ja też sobie nie wyobrażam spotykania się z wyższą kobietą ode mnie, a to z tego względu, że sam mam 1,93 wzrostu. No i dlatego też lubię wyskie dziewczyny powyżej 1,70

0

@draxidox Dlaczego?

1

@HarveySpecter Normalna rzecz. Facet może być niższy, być przeciętny z wyglądu i mieć u boku wysoką, atrakcyjną kobietę. Kwestia tego jak dana kobieta się czuje przy facecie, bo może mieć takie cechy charakteru, które skutecznie tuszują jego jakieś niedoskonałości.

1

@AnnaMarianna Moim zdaniem nie powinniśmy się wstydzić odczuwania emocji. Jesteśmy przecież ludźmi i czasem w każdym coś pęka i możemy czuć się gorzej. Przeżywając te trudne emocje możemy bardziej poznać siebie i to jest w tym wszystkim piękne.

11

@Pawel13sz Pamiętam jak się jarałem, kiedy przechodził do Barcelony. Zdecydowanie najlepsza ,,9", jaką miałem przyjemność oglądać, Suarez był spektakularny.

1

Tak sobie obejrzałem filmik, gdzie było 100 najpopularniejszych piosenek w Polsce (najwięcej wyświetleń na YT) i muszę przyznać, że rozczarowuje mnie fakt, że muzyka rockowa/metalowa jest na takim uboczu w naszym kraju. Króluje oczywiście disco polo (co jest w tym wszystkim najgorsze) i rap, no i później można dać pop. Dużo fajniej to wygląda w Stanach, gdzie zespoły metalowe są na topie i bardzo popularne.

1

@Antimadridista~ Dziękuję :D

1

No to tankujemy, bo już rezerwa się pali

9

@Kessie Swoją drogą, mnie tak podana świnia by raczej nie zachęciła do jedzenia, okropnie to wygląda. Tak samo jak na przykład ryba podawana w całości, z otwartymi oczami, zębami.

5

@Kondziubarca Ciekawe, czy Messi też tego chce XD

0

@marcin62 Trochę :D Prawie się zakopałem samochodem na podwórku u ojca XD

2

@tristan87 Napisałem, że gotowe, a jeszcze flachy nie kupiłem. Jutro trzeba jechać.

2

No, taniec z mopem zakończony na dziś. Święta można powiedzieć, że gotowe, teraz tylko jeść i pić :D

3

@ddanioofcb Stary Messiego

1

@thorin Niesamowite

1

Poszedłem do kibla z myślą, że przez 5 minut już nic się nie stanie, a tu od razu gol. Fajnie :D

2

Ale Hakimiego to bym widział w Barcelonie, klasowy PO

7

@Kgorecki2500 Mnie sam jego głos irytuje, bo po prostu go nie lubię. Sam nie wiem czemu xd

4

Bonou chyba puścił kupon na Chorwację

0

Wybiera się ktoś z was na koncert Bad Omens 10 lutego w Warszawie?

2

@dafik85 I o króla strzelców przy okazji

2

@Faro Tak samo jak kilka lat temu nikt nie obronił tytułu w Lidze Mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?