2

@tribo Ja raz na jakiś czas sobie otworzę do meczu

0

@Bruttal Gratuluję, oby tak dalej :D

6

Jeszcze jedno piwo zostało w lodówce na dogrywkę, co za przypadek haha. To już drugie piwo dziś, w moim wieku to już niebezpieczne.

3

Ter Stegen się po prostu nudził, no :D

6

Większą część ciała Kubo stanowi jego czoło xd

5

@Khajio Jego idolem jest Ferran Torres

1

Komentarz usunięty

0

@gumaz Na kanapki

1

@esem91Ja nie piszę tu o treści jaką przekazuje, tylko jak to robi. Mówienie jednostajnym głosem cały czas sprawia, że po prostu źle się tego słucha i jest to takie płaskie, bez wyrazu.

1

@Emhyr Wystarczy, że pasy byłyby pionowe i od razu lepiej by to wyglądało

7

@Kgorecki2500 Ja dziś skasowałem pomidorki malinowe jako te zwykłe na kasie samoobsługowej, jestem złym człowiekiem

1

@esem91 Czy chce się go słuchać, to nie wiem :D Komunikacja niewerbalna i ton głosu do poprawy u niego zdecydowanie, bo mówi bardzo jednostajnie. Merytorycznie może mówić bardzo dobrze, ale to bardzo źle wpływa na odbiór przekazu.

2

@Worny Współczuję ludziom, którzy żyją życiem znanych ludzi, zamiast poprawiać swoje

0

Haaland 25 bramek w 20 spotkaniach w PL. Jaki to jest kocur

6

@PatrychoO Szkoda, że nie Harry Maguire, to może bym poszedł i ja

11

Ale się Villarreal zesrał metr przed kiblem

0

Mecz z Ceutą nudny? No kto by pomyślał, że tak może być XD

0

@geass No kto by pomyślał, że mecz z taką Ceutą będzie nudny :D

0

5 minut meczu, a tu taki wylew narzekania na wszystko...

0

@Patriskos Wataha jest najlepsza z wyżej wymienionych, zdecydowanie

0

@Messibestplayerintheworld Na pewno ktoś tyle zapłaci, na pewno :D

0

@BorzyKrzys Kilkanaście tysi w Turcji, w Polsce kilkadziesiąt

0

@Tomo1989 Cieszę się, że mam lęk wysokości i nie robię takich rzeczy :D

0

@Emhyr Ja osobiście nie jestem fanem tych jaśniejszych kolorów w domowych strojach, bo to nawet nie jest bordowo-granatowe.

0

@Qlewer Oczywiście od razu mnie oceniasz jako człowieka. Brawa dla ciebie xD

0

@P33ck Tylko rzuca się w oczy to, że nigdy nie zagrał w Europie

0

@Michalekek Raczej forma, w jakiej ją napisałeś

0

@Patriskos Z tym, że nie zdobędzie, to bym się wstrzymał, bo taki Mbappe na przykład ma na to duże szanse

0

@Striker Chodzi mi bardziej o to, że teraz wychwalają jego zasługi, a wcześniej był wręcz jechany

0

@MesQueUnClub_87 Ale to jest hipokryzja. Dla mnie Pele zawsze był neutralną postacią, bo po prostu nie obcowałem z jego karierą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?