mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tribo Ja raz na jakiś czas sobie otworzę do meczu
0
@Bruttal Gratuluję, oby tak dalej :D
6
Jeszcze jedno piwo zostało w lodówce na dogrywkę, co za przypadek haha. To już drugie piwo dziś, w moim wieku to już niebezpieczne.
3
Ter Stegen się po prostu nudził, no :D
6
Większą część ciała Kubo stanowi jego czoło xd
5
@Khajio Jego idolem jest Ferran Torres
1
Komentarz usunięty
0
@gumaz Na kanapki
1
@esem91Ja nie piszę tu o treści jaką przekazuje, tylko jak to robi. Mówienie jednostajnym głosem cały czas sprawia, że po prostu źle się tego słucha i jest to takie płaskie, bez wyrazu.
1
@Emhyr Wystarczy, że pasy byłyby pionowe i od razu lepiej by to wyglądało
7
@Kgorecki2500 Ja dziś skasowałem pomidorki malinowe jako te zwykłe na kasie samoobsługowej, jestem złym człowiekiem
1
@esem91 Czy chce się go słuchać, to nie wiem :D Komunikacja niewerbalna i ton głosu do poprawy u niego zdecydowanie, bo mówi bardzo jednostajnie. Merytorycznie może mówić bardzo dobrze, ale to bardzo źle wpływa na odbiór przekazu.
2
@Worny Współczuję ludziom, którzy żyją życiem znanych ludzi, zamiast poprawiać swoje
0
Haaland 25 bramek w 20 spotkaniach w PL. Jaki to jest kocur
6
@PatrychoO Szkoda, że nie Harry Maguire, to może bym poszedł i ja
11
Ale się Villarreal zesrał metr przed kiblem
0
Mecz z Ceutą nudny? No kto by pomyślał, że tak może być XD
0
@geass No kto by pomyślał, że mecz z taką Ceutą będzie nudny :D
0
5 minut meczu, a tu taki wylew narzekania na wszystko...
0
@Patriskos Wataha jest najlepsza z wyżej wymienionych, zdecydowanie
0
@Messibestplayerintheworld Na pewno ktoś tyle zapłaci, na pewno :D
0
@BorzyKrzys Kilkanaście tysi w Turcji, w Polsce kilkadziesiąt
0
@Tomo1989 Cieszę się, że mam lęk wysokości i nie robię takich rzeczy :D
0
@Emhyr Ja osobiście nie jestem fanem tych jaśniejszych kolorów w domowych strojach, bo to nawet nie jest bordowo-granatowe.
0
@Qlewer Oczywiście od razu mnie oceniasz jako człowieka. Brawa dla ciebie xD
0
@P33ck Tylko rzuca się w oczy to, że nigdy nie zagrał w Europie
0
@Michalekek Raczej forma, w jakiej ją napisałeś
0
@Patriskos Z tym, że nie zdobędzie, to bym się wstrzymał, bo taki Mbappe na przykład ma na to duże szanse
0
@Striker Chodzi mi bardziej o to, że teraz wychwalają jego zasługi, a wcześniej był wręcz jechany
0
@MesQueUnClub_87 Ale to jest hipokryzja. Dla mnie Pele zawsze był neutralną postacią, bo po prostu nie obcowałem z jego karierą.