1

@michal26 Polacy lubią być dymani chyba i nie uczą się na błędach jak widać

6

@Barca1922 Według mnie bardzo słabo to wygląda

0

@macio_944 Ciężko, to czytać takie komentarze

1

Za dużo polityki się tu zrobiło teraz, trzeba wrócić po meczu

1

Też macie takie wrażenie, że wśród kibiców Realu jest wyjątkowo duży odsetek ,,głupich ludzi "? Wiadomo, że są i normalni kibice, na pewno jest ich dużo, między innymi tutaj jest kilku normalnych, z którymi można pogadać . Są też takie czarne owce kibicujące Barcy na tej stronie i nie tylko. Patrząc jednak na redaktorów realmadryt.pl i ogólnie na poziom na tamtej stronie idzie się załamać.

5

@adambądkowski93 Oj ja też. Niech już się nie kisi dalej w tym PSG, czas na zmiany.

0

@Azi To ty mnie uraziłeś w tym momencie :/

8

Patrząc na to jak poprawność polityczna jest nam wpychana wszystkim w każdy możliwy otwór mogę tylko powiedzieć, że ludzie dziś są niesamowicie słabi. Nie można już nic powiedzieć, bo ktoś może się urazić, że się go obraziło albo jego uczucia. To jest chore.

0

@Joe_Pesci Odklejka ostra u niej

0

@Antajbandaj Możemy polecieć we 2 :D

0

@mrboom A no tak, zapomniałem o tym

0

@Sawik_10 Liga chińska też działała w ten sposób i za bardzo im się to nie udało.

3

@LM10GOAT Brzmi aż nazbyt absurdalnie i chyba tylko debil by wykonał taki ruch.

29

@Kamilos84 Zadziwiające, że jeszcze ktokolwiek przyjmuje szczepionki przeciwko Covid 19

0

@MesQueUnClub_87 Opcja numer 2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

BvB z taką szansą na tytuł... Grają z Mainz, które o nic nie gra, oni grają o mistrzostwo i dostają 2 bramki...

7

@MichuZ44 Ta bramka z przewrotki Bale'a to jest po prostu maestria

0

@CZAJUN_119 Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz finał oglądałem

0

@barcu$ Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jest dużo pseudo-coachów, tak jak powyżej, z tym się zgodzę. Ja trafiłem na odpowiednie kanały na YT typowo rozwojowe i te o relacjach damsko-meskich i powiem tyle-czuje, że uratowało mi to życie. Zyskałem większą świadomość i przede wszystkim stałem się pewny siebie i rozwinąłem się bardzo mentalnie, odkryłem swoje prawdziwe ja. Ale nie, najlepiej tak generalizować i robić z tego najgorsze zło. Nie każdy chce być szarakiem i żyć na minimum swoich możliwości.

1

@Barca_bwo Akurat tam to będzie i tak najlepszym śpd w całej tej lidze

2

@Kondziubarca Niestety w tych czasach łatwiej się wybić robiąc z siebie takiego błazna niż tworząc jakiś ambitniejszy kontent.

0

@Czajka90 Powiedzenie ,,Żyj tak jak inni nie potrafią, by żyć tak jak wszyscy by chcieli " dobrze opisuje tą sytuację

0

@barcadreed Niekoniecznie, mój kolega wojskowy telefonicznie załatwia sprawę i wszystko jest okej, tylko płaci 150 zł

0

Korzystał ktoś z l4.pl lub ma sprawdzony sposób na załatwienie sobie L4 online? :D

1

Widzę, że Girona króciutko z nimi, piękny widok :D

0

Patrząc po komentarzach nikt z was nie popełnia błędów, wszyscy bezbłędni

1

@adi7adi8 No wiem, że nie jest. Ja wolę zdecydowanie korzystać z pogody i śledzić co jakiś czas wynik.

0

Najgorsza pora na mecz dziś jak jest taka pogoda za oknem. Wolę sobie spędzić czas na zewnątrz niż siedzieć przed telewizorem. Kiedyś pewnie bym oglądał.

0

@Tasde W finale nie da się odpaść, co najwyżej przegrać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?