La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

1

Też macie takie wrażenie, że wśród kibiców Realu jest wyjątkowo duży odsetek ,,głupich ludzi "? Wiadomo, że są i normalni kibice, na pewno jest ich dużo, między innymi tutaj jest kilku normalnych, z którymi można pogadać . Są też takie czarne owce kibicujące Barcy na tej stronie i nie tylko. Patrząc jednak na redaktorów realmadryt.pl i ogólnie na poziom na tamtej stronie idzie się załamać.

2

@mr Barca Tak, mam takie samo wrażenie.

1

@mr Barca tu i tu jest to samo. Nie ma zasady. Jeśli mowa o użytkownikach.
Różnica jest w moderacji. Tam podpinają komentarze, które nawołują do nienawiści. U nas takie raczej kasują. Podobnie z przekleństwami.
Inny poziom panuje na tym szczeblu.

Tam sprzedają kontrowersje, u nas jakość XD

2

@mr Barca Już samo to jaki klub wybrali nie świadczy o nich najlepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?