0

@Popitek12 Dziś widziałem w swoim mieście babkę około 50/60 lat z takim zarostem na twarzy, że aż osłupiałem. Myśl, że ona by była w tej 5-tce lub jeszcze gorsze skłania mnie do pierwszej opcji XD

6

@Popitek12 Dupa by bolała, ale pierwsza opcja :D

8

@AlwaysBlaugrana Nie ma szans na to

27

Real Madryt TV to takie TVP w świecie piłkarskim, mają swój świat

0

@Mns21 Powodzenia jak ktokolwiek to kupi XD

6

Jak bardzo ten klub jest żałosny, to aż przechodzi ludzkie pojęcie. Real to zdecydowanie ,,najmniejszy" klub z tych wielkich.

3

Jak zwykle robią z siebie ofiary i zwalają wszystko na sędziów. Ale jak na ich korzyść idą decyzje, to cisza i dobre sędziowanie.

0

@Barca1922 Vini się zesrał, dosłownie

0

@Worny Bardzo polubiłem tego naszego Żao

7

@Sulimo Swoją drogą Juventus ma paskudne stroje

1

@dejwor No, koniec sezonu normalnie XD

1

@TR3YWAY Mam podobny plan

0

Świeżo po higienizacji jamy ustnej, to dziś ani piwko, ani chipsy nie wpadną do meczu. Cóż, wyjdzie na zdrowie :D

2

@Zoker Odklejony, bo taka suma pozwala mu na takie życie jakie chce? Nie każdy chce żyć od pierwszego do pierwszego i dochód, który pozwala ci prowadzić życie jakie chcesz to sprawa subiektywna. Nie rozumiem tutaj z czego ta beka.

2

5-0 a oni cisną dalej, niesamowity mecz

0

5

Ale się fajnie dziś ogląda Barcę, Felix póki co świetny mecz

0

@Transu96 Dlatego gola strzelił :D

3

Nie zesrajcie się z tym Lewym, za każde zagranie hejt

0

@Nazio_87 Nie polecam pić do śniadania, bo sobie magnez wypłukujesz :D

4

@MesQueUnClub96 Fati jeszcze może się odbudować, bo jest bardzo młody dalej, nie wiem czemu tak dużo osób już postawiło na nim krzyżyk.

2

@Nazio_87 No póki co Ansu dłużej pokazywał formę, czas pokaże

0

@Emhyr Ale jeśli chodzi o ogólny poziom meczów, to zdecydowanie Euro 2020 dużo lepsze było

2

@hasan 7 Męczy nas piłka to jest już od kilku lat, a nie tylko meczu z Albanią

0

@green3m A drybling to co?

1

@Marcelinho99 Zakończył karierę. Szkoda tylko, że tego nie ogłosił

1

4 miejsce w tak śmiesznej grupie to jest wstyd

1

Żeby tylko Barcelona się nie skompromitowała w grupie LM jak nasza reprezentacja

0

Ale jutro będzie odcineczek u Maćka, zacieram ręce już :D

2

Ja coś czuję, że to nie o trenera tu chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?