mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 Dziś widziałem w swoim mieście babkę około 50/60 lat z takim zarostem na twarzy, że aż osłupiałem. Myśl, że ona by była w tej 5-tce lub jeszcze gorsze skłania mnie do pierwszej opcji XD
6
@Popitek12 Dupa by bolała, ale pierwsza opcja :D
8
@AlwaysBlaugrana Nie ma szans na to
27
Real Madryt TV to takie TVP w świecie piłkarskim, mają swój świat
0
@Mns21 Powodzenia jak ktokolwiek to kupi XD
6
Jak bardzo ten klub jest żałosny, to aż przechodzi ludzkie pojęcie. Real to zdecydowanie ,,najmniejszy" klub z tych wielkich.
3
Jak zwykle robią z siebie ofiary i zwalają wszystko na sędziów. Ale jak na ich korzyść idą decyzje, to cisza i dobre sędziowanie.
0
@Barca1922 Vini się zesrał, dosłownie
0
@Worny Bardzo polubiłem tego naszego Żao
7
@Sulimo Swoją drogą Juventus ma paskudne stroje
1
@dejwor No, koniec sezonu normalnie XD
1
@TR3YWAY Mam podobny plan
0
Świeżo po higienizacji jamy ustnej, to dziś ani piwko, ani chipsy nie wpadną do meczu. Cóż, wyjdzie na zdrowie :D
2
@Zoker Odklejony, bo taka suma pozwala mu na takie życie jakie chce? Nie każdy chce żyć od pierwszego do pierwszego i dochód, który pozwala ci prowadzić życie jakie chcesz to sprawa subiektywna. Nie rozumiem tutaj z czego ta beka.
2
5-0 a oni cisną dalej, niesamowity mecz
0
@Rewolucja123 XD
5
Ale się fajnie dziś ogląda Barcę, Felix póki co świetny mecz
0
@Transu96 Dlatego gola strzelił :D
3
Nie zesrajcie się z tym Lewym, za każde zagranie hejt
0
@Nazio_87 Nie polecam pić do śniadania, bo sobie magnez wypłukujesz :D
4
@MesQueUnClub96 Fati jeszcze może się odbudować, bo jest bardzo młody dalej, nie wiem czemu tak dużo osób już postawiło na nim krzyżyk.
2
@Nazio_87 No póki co Ansu dłużej pokazywał formę, czas pokaże
0
@Emhyr Ale jeśli chodzi o ogólny poziom meczów, to zdecydowanie Euro 2020 dużo lepsze było
2
@hasan 7 Męczy nas piłka to jest już od kilku lat, a nie tylko meczu z Albanią
0
@green3m A drybling to co?
1
@Marcelinho99 Zakończył karierę. Szkoda tylko, że tego nie ogłosił
1
4 miejsce w tak śmiesznej grupie to jest wstyd
1
Żeby tylko Barcelona się nie skompromitowała w grupie LM jak nasza reprezentacja
0
Ale jutro będzie odcineczek u Maćka, zacieram ręce już :D
2
Ja coś czuję, że to nie o trenera tu chodzi