2

@PIWOSZ89 Cud się musi stać :D

0

Miałem obejrzeć dziś ten mecz, ale chyba jednak sobie daruję tą ,, przyjemność ".

0

Jakim cudem jeszcze ten klubik nie został ukarany za takie coś?

0

Mecz Kopenhagi z United taki niepozorny, a najwięcej się działo

0

@TR3YWAY Ale musisz dobrze trafić na taki mecz

0

@DonCarletto Ja nie czuję takiej potrzeby

1

Dziwię się co niektórym, że chce im się oglądać mecze Realu. Ja osobiście gardzę tym klubem i jest tam kilku piłkarzy, na których nie mogę patrzeć (np. Vinicius). Mi by było szkoda czasu, ale no, każdy jest inny, to jest tylko moje zdanie.

0

@PIWOSZ89 Ale gdzie oni byli wtedy, a gdzie teraz są? Wtedy byli w bardzo dobrej formie.

0

@Ojciec5tkidzieci Z jakiego wzoru im wyszły te 73 000 po roku, odkładając 20 zł dziennie? XD

0

I tak oto Real Sociedad zapewnia sobie prawdopodobnie awans do 1/8 z trudniejszej grupy niż my po 4 kolejkach.

8

Może teraz nie oglądamy zbyt dobrych spotkań naszej drużyny, ale za to podczas przerwy reprezentacyjnej też nie będziemy.

2

@kkbarca On cały czas był tą płotką, tylko z doczepioną płetwą rekina

2

Jutro będzie jechane z nimi u Footrolla, jedyny pozytyw

2

Szukają co mogą poprawić już trochę długo

3

Tak jak w przypadku meczów reprezentacji mam od jakiegoś czasu wywalone i na mecze Barcelony. Nie odczuwam żadnej przyjemności z oglądania ich meczów.

2

No to co, 98 minuta i Bellingham?

0

@Luciano99 Wyczuwalny sarkazm, ale niestety niektórzy tak serio mówią, czy piszą :D

0

@kuz Najgorzej jak jest jakiś wyścig F1

14

@Emhyr Aż mnie ciarki przeszły, okropne by to było

2

@MESSIah16 Jak ja się cieszę, że wychowałem się i żyję w europejskiej kulturze

0

@Graves Neymar zdecydowanie

4

Myślę, że kibice Barcelony również by byli zadowoleni

24

To tak jakby prostytutka dostała nagrodę czystości XD

0

@bronx No chyba tylko dla ciebie

2

@BorzyKrzys Szkoda, że przed strzelaniną się nie zabił

4

@Szklaner Jak bardzo trzeba być ofermą życiową, żeby w tym wieku być na utrzymaniu matki

7

@Kamilos84 Czyli śledziowe piwo, nie brzmi zachęcająco :D

3

Viniciusa to motywują do płaczu.

3

@Arys Ja też bardzo lubię ryby

3

@partymaker Myślę, że to nagranie może mieć już policja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?