mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PIWOSZ89 Cud się musi stać :D
0
Miałem obejrzeć dziś ten mecz, ale chyba jednak sobie daruję tą ,, przyjemność ".
0
Jakim cudem jeszcze ten klubik nie został ukarany za takie coś?
0
Mecz Kopenhagi z United taki niepozorny, a najwięcej się działo
0
@TR3YWAY Ale musisz dobrze trafić na taki mecz
0
@DonCarletto Ja nie czuję takiej potrzeby
1
Dziwię się co niektórym, że chce im się oglądać mecze Realu. Ja osobiście gardzę tym klubem i jest tam kilku piłkarzy, na których nie mogę patrzeć (np. Vinicius). Mi by było szkoda czasu, ale no, każdy jest inny, to jest tylko moje zdanie.
0
@PIWOSZ89 Ale gdzie oni byli wtedy, a gdzie teraz są? Wtedy byli w bardzo dobrej formie.
0
@Ojciec5tkidzieci Z jakiego wzoru im wyszły te 73 000 po roku, odkładając 20 zł dziennie? XD
0
I tak oto Real Sociedad zapewnia sobie prawdopodobnie awans do 1/8 z trudniejszej grupy niż my po 4 kolejkach.
8
Może teraz nie oglądamy zbyt dobrych spotkań naszej drużyny, ale za to podczas przerwy reprezentacyjnej też nie będziemy.
2
@kkbarca On cały czas był tą płotką, tylko z doczepioną płetwą rekina
2
Jutro będzie jechane z nimi u Footrolla, jedyny pozytyw
2
Szukają co mogą poprawić już trochę długo
3
Tak jak w przypadku meczów reprezentacji mam od jakiegoś czasu wywalone i na mecze Barcelony. Nie odczuwam żadnej przyjemności z oglądania ich meczów.
2
No to co, 98 minuta i Bellingham?
0
@Luciano99 Wyczuwalny sarkazm, ale niestety niektórzy tak serio mówią, czy piszą :D
0
@kuz Najgorzej jak jest jakiś wyścig F1
14
@Emhyr Aż mnie ciarki przeszły, okropne by to było
2
@MESSIah16 Jak ja się cieszę, że wychowałem się i żyję w europejskiej kulturze
0
@Graves Neymar zdecydowanie
4
Myślę, że kibice Barcelony również by byli zadowoleni
24
To tak jakby prostytutka dostała nagrodę czystości XD
0
@bronx No chyba tylko dla ciebie
2
@BorzyKrzys Szkoda, że przed strzelaniną się nie zabił
4
@Szklaner Jak bardzo trzeba być ofermą życiową, żeby w tym wieku być na utrzymaniu matki
7
@Kamilos84 Czyli śledziowe piwo, nie brzmi zachęcająco :D
3
Viniciusa to motywują do płaczu.
3
@Arys Ja też bardzo lubię ryby
3
@partymaker Myślę, że to nagranie może mieć już policja