1

Po jakiemu ona przebiera ustami do playbacku? XD

0

Walka, którą najlepiej by było przewinąć tuż przed walką wieczoru, nieźle

0

Tak długiej walki Najmana jeszcze nie widziałem

0

Nie wiem, czy świat jest na to gotowy, żeby Najman i Daro Lew wygrali na jednej gali :D

0

@626 Darek się odbije od jego brzucha i odklepie

2

1,63 wzrostu i 99kg wagi, co za typ. Ja jestem 30 cm wyższy i 15 kg lżejszy

4

@kubix05 Pamiętam jak mamie zbierałem takie polne kwiaty na Dzień matki

2

@gumaz Dla mnie jasne lepsze

0

@Kondziubarca Ta, zwłaszcza pozycja nr 9 u nich obsadzona znakomicie :D

0

@Gaz Suarez w prime to najlepsza ,,9", jaką widziałem kiedykolwiek

0

@Danqoo Oni wcale nie lepsi

0

@kynio302 Nawet nie wiedziałem, ale dalej nie rozumiem :D

0

@Przemek2323 Musisz się bardzo nudzić, skoro oglądasz takie programy

0

@draxidox Nie rozumiem zwyczaju całowania dłoni drugiego mężczyzny, kimkolwiek by nie był

0

https://music.


Usłyszenie tego zespołu na żywo w Warszawie to było najlepsze, co mnie spotkało w tym roku.

0

@reloaded No właśnie ja też tak sobie spojrzałem i pomyślałem o tym samym

0

@Chada Ulala, to ponad 11 lat, gratuluję :)

2

Witam dinozaury tej strony, ile dni macie na koncie? Pochwalić się :D Ja mam 3566

0

Ciekawe, czy szejker będzie dziś komuś groził

7

Katarski projekt kolejny rok z rzędu dostaje na łeb w Europie, piękne :D

0

@Colon Kurcze, brzmi egzotycznie :D Może na strumyczku będzie

0

@Andi18 Ale właśnie nie potrafię sobie tego wyobrazić jak United się dało tak wyr***ać i to bez zabezpieczenia Liverpoolowi z tego sezonu

0

Ktoś mi wytłumaczy co najlepszego stało się w meczu Liverpoolu z United? Ja przetarłem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem wynik.

1

Arsenal 81% posiadania i 28 strzałów, o matko

1

@Kidd Szczerze mówiąc nie próbowałem. A powodem są nazwy :D

1

@GeneralXavi Ja w Sinsayu kupuję i polecam.

23

@Survier Balde na ten moment

0

@626 A ty masz?

0

@Mow_mi_Douglas Który z nich ma niby te 18 lat? XD

1

@P33ck To jest zawodnik trochę podobny do Depaya pod tym względem, że najlepiej odnajduje się w zespole, w którym gra pierwsze skrzypce. Wtedy pokazuje najwięcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?