mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po jakiemu ona przebiera ustami do playbacku? XD
0
Walka, którą najlepiej by było przewinąć tuż przed walką wieczoru, nieźle
0
Tak długiej walki Najmana jeszcze nie widziałem
0
Nie wiem, czy świat jest na to gotowy, żeby Najman i Daro Lew wygrali na jednej gali :D
0
@626 Darek się odbije od jego brzucha i odklepie
2
1,63 wzrostu i 99kg wagi, co za typ. Ja jestem 30 cm wyższy i 15 kg lżejszy
4
@kubix05 Pamiętam jak mamie zbierałem takie polne kwiaty na Dzień matki
2
@gumaz Dla mnie jasne lepsze
0
@Kondziubarca Ta, zwłaszcza pozycja nr 9 u nich obsadzona znakomicie :D
0
@Gaz Suarez w prime to najlepsza ,,9", jaką widziałem kiedykolwiek
0
@Danqoo Oni wcale nie lepsi
0
@kynio302 Nawet nie wiedziałem, ale dalej nie rozumiem :D
0
@Przemek2323 Musisz się bardzo nudzić, skoro oglądasz takie programy
0
@draxidox Nie rozumiem zwyczaju całowania dłoni drugiego mężczyzny, kimkolwiek by nie był
0
https://music.
Usłyszenie tego zespołu na żywo w Warszawie to było najlepsze, co mnie spotkało w tym roku.
0
@reloaded No właśnie ja też tak sobie spojrzałem i pomyślałem o tym samym
0
@Chada Ulala, to ponad 11 lat, gratuluję :)
2
Witam dinozaury tej strony, ile dni macie na koncie? Pochwalić się :D Ja mam 3566
0
Ciekawe, czy szejker będzie dziś komuś groził
7
Katarski projekt kolejny rok z rzędu dostaje na łeb w Europie, piękne :D
0
@Colon Kurcze, brzmi egzotycznie :D Może na strumyczku będzie
0
@Andi18 Ale właśnie nie potrafię sobie tego wyobrazić jak United się dało tak wyr***ać i to bez zabezpieczenia Liverpoolowi z tego sezonu
0
Ktoś mi wytłumaczy co najlepszego stało się w meczu Liverpoolu z United? Ja przetarłem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem wynik.
1
Arsenal 81% posiadania i 28 strzałów, o matko
1
@Kidd Szczerze mówiąc nie próbowałem. A powodem są nazwy :D
1
@GeneralXavi Ja w Sinsayu kupuję i polecam.
23
@Survier Balde na ten moment
0
@626 A ty masz?
0
@Mow_mi_Douglas Który z nich ma niby te 18 lat? XD
1
@P33ck To jest zawodnik trochę podobny do Depaya pod tym względem, że najlepiej odnajduje się w zespole, w którym gra pierwsze skrzypce. Wtedy pokazuje najwięcej.