La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

konto usunięte

1

Borussia już przesadza. 150 mln za Dembele? Gość chce odejść, ponoć się z tym pogodzili a robią taki cyrk. Może najlepiej jak damy 200 mln za niego... Przecież to przesada, jest między nim a Neymarem jakaś różnica klasy, prawda?

6

@DamianVeB11 Najlepsze jest to,że zanim Barca sprzedała Neymara wyceniali go na 90 mln,a teraz jak zobaczyli,że Barca ma hajs, to od razu 150 mln...

0

@DamianVeB11 BVB przesadza? że jako instytucja prywatna zarabiająca pieniądze chce sprzedać swój najlepszy "towar" za jak najwyższą kwotę? Dodając do tego że teoretycznie nie muszą go sprzedawać bo chcą mieć dalej konkurencyjny zespół.
Normalnie cyrk odstawiają. Nie ma co. Nie znają się w ogóle na biznesie.

1

@Bobo25 To zostaną z Dembele w rezerwach i bez tak wielkiej kasy. Ja bym poczekał 4 miesiące na Francuza i za dużo mniejsze pieniądze pozyskałbym go w styczniu.

0

@Sawik_10 Czemu w rezerwach? Przecież jak się skończy okienko transferowe, Francuz wróci, grzecznie przeprosi i będzie dalej zapiep.... na treningach i w meczach.
I czemu BVB miałaby go puścić za ow iele mniejsze pieniądze w styczniu? Albo teraz albo za rok, na pewno nie zimą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?