6

Gramy we wtorek z Meksykiem
W sobotę z Arabią
I w środę z Argentyną
Mecze o 16 i 20
Nie wiem jak z 3 kolejka, bo tam już się mecze z dwóch grup nakładają

0

@IronSanHybrid remis z Meksykiem i Argentyną (jak najbardziej w zasięgu) i zwycięstwo z Arabia i z 5 punktami można wyjść, z lepszym bilansem bramkowym np

0

Jaka Francja? A o klątwie zapomnieli? Od 2010 roku (Włosi, którzy wygrali 4 lata w wcześniej) zwycięzca mundialu nie wychodzi z grupy na następnym.

1

Kino Polska ---> Killer-ów 2-óch. Dopiero się zaczyna

16

@baja1899 to tylko mem, wyluzuj

0

@Rust_Cohle już późno, nie ogarniam, co by się wydarzyło, że byśmy nie pojechali gdyby zagrał?

0

Zaraz będzie ciemno

0

Mam wrażenie że te nasze zagrania są takie elektryczne, na styku, przesycone stresem, paniką.

1

@KacperVEB Dembele tenisa? ;)

1

@krzaken chyba w krzaki

0

@Janiama typujemy? 1-2 Szwecja

17

@PodkarpackiKibic długo w Szwecji już mieszkasz? Czym się tam zajmujesz?

0

@daskrzaken właśnie nie wiesz, ale się wypowiedziałeś

0

@Commandement nigdzie nie ma wzmianki o tym, że był zdziwiony
Chyba zdają sobie z tego sprawę

0

@Bykunn taki żołnierz jest na wojnie, a to jest walka o przetrwanie, albo zabije on, albo jego. Wybiera ta pierwsza opcje, nawet wykonując rozkaz strzelania do cywili

1

@Kurkmen no to się trzymaj, ale.pamietaj, że powiedzenie z rodziną się wychodzi najlepiej na zdjęciu, znikąd się nie wzięło

Ogólnie e życiu znajomych itp. dobieramy sobie sami, podobne upodobania, hobby, charakteru itp. rodziny nie wybierasz, wiec normalne, że są konflikty, odmienne zdania itd.
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś młody, mieszkasz z rodzicami, to pomyśl o wyprowadzce, a jeszcze zatęsknisz za nimi

0

@Kurkmen to już napisz co się dzieje, może coś poradzimy

1

@paweldunajecfcb Somersby

4

@FC1899Barca mimo że wolę brunetki, to tutaj ta po prawej lepsza,

P.s wiesz co to dylemat? Leżysz w łóżku, po prawej gej, po lewej laska 10/10, do kogo odwrócisz się tyłem?

7

"wczoraj o tej porze była by 18, a tak już 19 i jeszcze widno" już jutro w całej Polsce :)

0

Żeby oni chociaż w połowie tak się bili, jak szczekają na tych konferencjach, to by było na co popatrzeć. Ta ostatnia walka "na śmierć i życie" to śmiechu warte

1

@Kurkmen nie co to za auto ma być, tylko za co xdddd

0

A za co to auto ma być?

1

@kiper09 nie wiem co jest ciekawego w towarzyskich meczach ale ok
Mecz masz jakiś co 2-3 dni, a takie walki dużo rzadziej, wiec się ogląda

1

Ogólnie to mega patologia, żenujące wypowiedzi, prowadzacy też dramat, ale tak w sobotę do wodeczki żeby się odmóżdżyć po całym tygodniu pracy to spoko opcja, można się pośmiać

A hajs jaki na tym robią, to aż niewiarygodne

1

A więc tak wygląda luj ogluszacz

0

@Wilczeq i tak nie pociupcia, bo ma chłopaka, co też w MMA siedzi, nawet w FAME walczył chyba

1

@Wilczeq ta co szła po lewej, to szwagra koleżanka
Na dniach mojej miejscowości kebaby sprzedawała ;)

0

@forest gdzie można oglądać?

1

@gumaz plan jest zawsze taki sam, tylko ludzie się zmieniają
Naje***my się i zobaczymy co się wydarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?