14

Piłka się rozwija, technologia się rozwija, a sędziowanie albo stoi w miejscu, albo się jeszcze cofa. Kuźwa gość wali bez piłki łokciem w Depaya, kopie Dembele który go minął noga zza siebie z dużym zamachem, przerywa kontratak, kopiąc de Jonga od tyłu i nawet nie ma żółtej kartki. Ogólnie każdy jego kontakt z jakimś piłkarzem, to jest łokieć, odepchnięcie itp.
Ha tfu na takich

1

@AmigoBlancos 26 lat, ponad 250 meczów w La Liga, 37 bramek
Pozycja skrzydłowy/napastnik
Od 6 lat w Realu. Przecież te statystyki są słabe. To czemu nie twierdzić że przereklamowany?

25

@DonMatteo901 Suarez tylko za samo oglądanie kiedyś zza pleców sędziego dostał żółtą, a tu takie jaja

2

@Rust_Cohle przecież to indywidualna sprawa każdego właściciela żabki.

1

@Pogba 5 seria jeszcze jest spoko, każda następna to już przerost formy nad treścią moim zdaniem. Czołgi, samoloty, czipy itp.
Wiem że technologia się rozwija, ale imo przesadzone mocne
Jednak z sentymentu oglądałem wszystkie części

1

@HighestInTheRoom niekoniecznie, taka już leży obok mnie ;)

1

@Compadre uratować komuś życie ;)

0

@Kitek1640 to sobie Meduse odpal, też telefony ;)

4

@Gavinho no ale mamie się chyba nie sprzeciwiasz i grzecznie chodzisz?
@Mario96w ale jeszcze posmarować masłem czosnkowym

5

0

Po takiej porażce to mistrzostwo Hiszpanii będzie smakować o wiele lepiej :D

1

@Janiama 0-0 standardowo

3

@MesQueUnClub96 żart powinien być śmieszny : D

2

@capoN ja bym się chyba próbował dogadać z gościem. Zachował się uczciwe, mógł uciec bez zostawiania namiarów na siebie. Zadzwonił bym i spytał co woli, czy z ubezpieczenia, tracąc zniżki, czy około 1000 w łapę

0

Przecież nie ma żadnego losowania, Real trafia na kogoś z pary City-Atletico..

0

@Jackazz a czy uważacie że serio trener ma jakiś znaczący wpływ w tym sporcie? Ja tam się tym bardzo nie interesuje, ale jak sobie przypomnę czasy Małysza, wymiatał, dominował, a reszta nie mogła wskoczyć do drugiej serii. Trenera mieli tego samego

2

@Bykunn znajoma z pracy płaciła ponad 50 tysięcy, bo jej pies gdzieś na wałach biegał i jakaś babka jechała rowerem i upadła, skręcając kostkę. Pomogli jej, nie było żadnego problemu, ale potem ktoś jej pewnie powiedział, że może z tego niezły hajs wyciągnąć no i musieli płacić

2

@Xxxbarca4ever bo chciał wybić piłkę
Zrobił dobrą robotę, bo wypychał gościa z naszego pola karnego, ale chciał zrobić jeszcze większą i wybić mu piłkę, niestety nie trafił i w pozornie nie groźnej sytuacji (napastnik prawie że tyłem do bramki) mieliśmy rzut karny dla Levante

2

Irytujący jest ten brak odgwizdywania fauli na Gavim. Bo co? Bo młody? Z Eintrachtem było to samo

1

@LionelM95 litr soplicy już wypity ;)
Zaczęliśmy na meczu City, a teraz pijemy za każdą trójkę Sparty Wrocław, a że leja Toruń to już 2 flachy poszły

1

@Janiama konsekwentnie 0-0
Musi kiedyś wejść ;)

0

@Piotr,1985 drugi raz mógł wystawić patelnie koledze, a postanowił sam kończyć akcje. W obu przypadkach błędna decyzja

0

@clyde warto dodać, że ogórek kiszony!
Nie wiem co oni chcą od smalcu(?), ja tam lubię ten dżem że świni, jeszcze z jakimiś skwareczkami :D

0

Jaką aplikacje do odtwarzania muzyki polecacie że sklepu Play? Chodzi mi głównie o to, żeby nie było reklam, jak najprostsza. Domyślną jest tak zasyfiona reklamami prawie jak LR na mobilnej

0

@Criss18Barca niby 9, ale trzeba pamiętać że na ostatnim łuku 4 okrążenia w swoim drugim biegu zaliczył defekt, a miał pewne 2 pkt.
Nie powiedziałbym że dał się wyprzedzić na dystansie, to było na pierwszej prostej po starcie, Michelsen pojechał szerzej ze startu i nabrał większej prędkości, czysta fizyka.
Nie mniej jednak, byłem za Koziołkami, stawiałem 43-47 i kto wie, czy gdyby nie Hampel, to może by weszło ;)

1

@Lola120 ja tego nawet nigdy nie oglądałem ;)

1

A wiecie co jest najlepsze Harry Poterrowcy? Że właśnie w tej samej chwili niejaki Zmarzilk też lata, tylko na motorze ;)
Przypadek? Nie sądzę

1

@Volk chyba daty pomyliłeś, bo z tego co napisałeś, to najpierw graliśmy z Realem :)

0

@Freudysta ja tam się zajaralem bardzo mocno żużlem, odkąd pierwszy raz zobaczyłem ten sport na żywo
Obstawiam, że większość która pisze, że to nudny sport, nigdy nie miała okazji być na meczu

2

@osa91 no bo jak ktoś jest uczciwy i porządny, to czemu miałby mieć z tym problem? Czysty układ, tak jak powinno być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?