mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca a co z FFP? Przecież to są jakieś jaja, aż się obrzydzenie zaczyna czuć do piłki
4
@Bobo25 to jest nic
Nazwy drużyn jak śmiesznie brzmią z tymi sponsorami
Moje Bermudy Stal Gorzów
zielona energia.com Włókniarz Częstochowa
For Nature Solutions Apator Toruń
No ale prawda jest taka, że bez sponsorów, to by tego sportu nie było
8
@YouTuber czerwone
Jak leci na auto to znaczy że głupia, a jak głupia, to na bank pomyśli że czerwone to te szybsze jak ferrari :)
3
@KrystianR ja bym chciał do tej 50 spłacić kredyt, odchować dzieciaki i sobie wtedy normalnie żyć. Odkładać na konto, ale niczego sobie już wtedy nie odmawiać.
A co do dzieci, to fajnie byłoby im coś dać czy zostawić, ale z drugiej strony mi nikt nie dał, sam ciężko na to co mam pracuje i to smakuje o wiele lepiej.
Jak cos dostaną to mogą tego nie docenić.
1
@masq wystarczy wejść na tabelę ligi angielskiej :)
18
@masq mogę się mylić, ale według mojej analizy, to po ostatniej kolejce
Pozdrawiam
1
@Rocky_Bilbao ja również, ale to akurat umowa z operatorem sieci, wiec tylko taka opcja
1
@Medium to ostatnio w Polsce było kombo
Jakąś parka, zaparkowała blisko Bugu ( rzeka), podobno przyjechali na randkę. No i auto się osunęło do rzeki (pewnie pod wpływem ruchów kopulacyjnych), zaczęli tonąć, gość się uratował, podobno kobietę też wyciągnął z auta, ale porwał ją nurt rzeki. Oboje pijani, on miał 1.5 promila.
0
@Medium pudło, DPD
0
Ale w tej logistyce kurierskiej mają burdel
Wczoraj dzwoni kurier, że ma przesyłkę, no ale nie było komu odebrać, zaproponował zmianę adresu albo odbiór osobisty w oddziale. Przystałem na odbiór osobisty, powiedział, że pracują tam do 19. Dostałem SMS o 10:00, że przesyłka już zmierza do oddziału, po nieodebrania jej.
Po pracy pojechałem, około 17:40, paczki nie ma, kurier dopiero przyjedzie bo jest jeszcze na regionie. Ok, przyjadę jutro.
Wchodzę na maila i:
- mail z wczoraj, o 18:30, że jest paczka do odebrania, w godzinach od 10-18 i kod pin xyzc
- mail z dzisiaj, że paczka DZISIAJ dotarła do oddziału i zapraszają po odbiór w godzinach 10-19, kod pin abcd
Kuźwa jedna paczka, dwa różne dni dotarcia do oddziału, dwie różne godziny odbioru i dwa różne piny ;)
0
@Janiama ale teraz jest wysoka marża, wróci podatek VAT sprzed tarczy a obniżą marże, na to samo wyjdzie
3
https://m.demotywatory.pl/wiecej/5135492/Trzeba-sie-umiec-targowac
@tomek8756 ostatnio wrzucałeś coś o psie na bazarze
0
@P33ck a gramy 5 obrońcami i 4 pomocnikami, wiec mega słabo to wygląda
1
@macio_944 akurat ten oglądałem i byłem w szoku, bo kojarzyłem go tylko ze swojego programu. Mega inteligentny koleś
Dzięki za odpowiedzi
0
Najlepszy hejtpark, który oglądałem, to ...
Poproszę o Wasze propozycję, bo chcę sobie coś zarzucić
4
@barcelonaLM banda idiotów, która doprowadziła do upadku tej drużyny, a teraz jeszcze chcą jakąś sprawiedliwość pewnie wymierzać
Bydło
@DanielVeB może usłyszysz ;)
5
@martin3131 fakty między faktami
0
@marcin62 kup sobie robota co sam kosi i po problemu :)
Ewentualnie się przeprowadzić możesz do bloku, wtedy też problem znika
0
@dniel nie wiem, ale z doświadczenia wiem, że to bardzo częste praktyki, aby uniknąć opłat/wydania nowego aparatu
Kilka ładnych lat temu miałem też coś z gniazdem od słuchawek myślałem, jak wkładałem słuchawki, to mi się same piosenki zmieniały, głośność, no ogólnie samoczynnie różne rzeczy się działy, poszedł raz na gwarancji do serwisu, wrócił, podziałał może dzień o znów to samo. Znów do serwisu, wrócił, podziałał miesiąc i znów to samo. Trzeci raz na serwis, a myk był taki, że jak oddajesz telefon 3 razy do serwisu i dalej nic, to mam prawo ubiegać się o nowy telefon. Wrócił 3 raz z serwisu napisali, że oni nie widzą żadnych wad ani usterek, że nic nie zrobili i odsyłają telefon. Okazało się, że zmienili mi oprogramowanie, telefon i serwis był z plusa, a mi wgrali jakieś z playa. Ale nic nie zrobili
0
@Fan2005 ja na szczęście nie mam zbyt często doczynienia z policją, ostatnio mi się trafiła "okazja", to akurat policjant był bardzo w porządku. Natomiast jest jak mówią, jest wielu, którzy nie przestrzegają prawa, studiowałem z kilkoma i miałem okazję gdzieś z nimi autem jechać, brak pasów, nagminnie przekraczana prędkość, jazda na czerwonym, bo w kieszeni odznaka, która pokaże i będzie spokój
Ale taka mamy mentalność w tym kraju, jak mamy trochę władzy, to nam odbija
Oczywiście nie wszyscy, ale sporo jest takich osób, nad czym ubolewam
3
@MesQueUnClub96 a i tak mistrzostwo Niemiec zdobędą pewnie
7
@Pawel13sz spokojnie, zaraz się rozkręci :D
0
@draxidox Canal+Premium
2
@Fan2005 a co tutaj policjant zrobił źle? Dawał jej polecenia, do których się nie stosowała. W ogóle ludzie starsi mają tak zryte banie, oczywiście nie wszyscy, ale uważają, że im wszystko wolno, są najmądrzejsi bo już tyle przeżyli i że nic im nie wolno zrobić bo są starsi i trzeba ich szanować. Na szacunek trzeba sobie zapracować.
Co do bata, trochę źle to może w słowa ubrane, ale bardzo dobrze, że coś takiego istnieje. Muszą być jakieś zasady panujące, żeby nie było samowolki. A to, że policjanci nadużywają władzy, sami nie stosując się do zasad to już co innego. Nie można jednak sie tylko ograniczać do tej grupy społecznej, bo pewnie w każdej są nadużycia, mobbing itd. taki już poprostu jest ten świat.
3
Legenda głosi, że wózki sklepowe jeżdżą prosto, nie skręcają same i nie blokują im się koła
0
@BombowiecKrawczyk jak nie można, jak można
Cristiano nie jest TOP piłkarzem
Wszystko można jak się chce ;)
2
@Uukasz_93 to Viaplay i tak ma farta, że w tym sezonie Barcelona grała w LE, dzięki czemu sporo osób wykupiło ten badziew
1
@bartas97 oficjalne stanowisko klubu Zagłębie Lubin:
Tak, to prawda, że sektor gości jest zamknięty na sobotnim meczu z Rakowem - potwierdził dyrektor marketingu Karol Golik.
Szczegóły decyzji przekazała nam rzeczniczka Zagłębia Angelika Kłos: - Zdecydowały o tym względy formalne. Kibice Rakowa za późno przysłali nam listę imienną, dlatego sektor gości w sobotę będzie zamknięty
0
@tomek8756 oglądałem gdzieś kiedyś jakiś program, właśnie chyba o psie właśnie, który chodził na zakupy na bazar, miał specjalna kieszonkę z pieniędzmi, a w pysku trzymał kosz, do którego wrzucali mu produkty
Oczywiście sprzedawcy wiedzieli kogo to pies i co chce kupić, bo znali właściciela, który z pewnością był chory
0
@FCB24 ale to już jest różnica, bo to juniorzy,a Smektala senior od 2 lat ;)